2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Hurma hamile kalmanızı kolaylastiriyor
Hatta doğum aninida kolaylastiriyor

Bebeğin gelisiminide çok destekliyomus mesela

Bende pkos luyum kuzum .çocuk düşünmüyorum henüz

Ama isteyincede olsun ugrastirmasin diye polikistik over için soğan kürü kullanıyorum bayağı faydasını görüyorum acikcasi

Bende pkos luyum kuzum .çocuk düşünmüyorum henüz

Ama isteyincede olsun ugrastirmasin diye polikistik over için soğan kürü kullanıyorum bayağı faydasını görüyorum acikcasi
Doktor ilk başta tanı koymadan önce adet düzensizliği vardı polikistik över olabilir dedi ve şayet öyleysen hemen hamilelik öneriyorum demişti yani su an düşünmüyorsun tabi bende bir yıl düşünmedim fakat çok pişmanım inanki ben korunmayı bıraktığımız anda hamile kalacağımı düşünmüştüm çünküü en iyisini yapıyorsun şimdiden tedaviye bakarak

Sorma bayağı kurcaliyorum şuan düşünmüyor olmama rağmen.

9 aylık evliyim bende
Korona süreci biter bitmez gidip baktircam bı smearla rahim kanalına hastalık filan var mı yok mu

Sonra kistlere bakılsın hormonlara bakılsın kan vercem.

Bide klomeni sorucam hamilelik düşününce nasıl oluyor bı anlatsın iyice .

Allah hepimizin yardımcısı olsun genç bı annemi olacaksın

Amin canım amin inşallah biz bir buçuk iki yıla yakın evliyiz 25 yaşındayım sen Peki

O nedemek ya niye dogurgan olmazmis

Ayri cinsiyetler benim bildigim cift yumurta ikizi oluyor dedigin seyi hic duymadim daha once...tek yumurta ikizleri ayni cinsiyette olur.benimkiler cift ama daha sonra ogrendim ikisi de erkekmis dogdular bile evet bi ilac kullandim ama adi neydi hatirlamiyorum igne olarak vurmustum kendiliginden degil yani

Kızlar ikizlere hamileyiz ya inşAllah sizce kaçıncı haftada doğum olur en erken
Ben 36+2 de planlı sezeryan oldum kuveze falan da gitmedi bebişlerim hic erken dogar falan diye endişe etmeyin bende erken dogacaklar diye hep endiseliydim ama doktor bekletse daha devam ederdim kötü senaryolardan etkilenmeyin benim gibi insallah bebekler saglikli yaşayacak kivama gelene kadar beklerler doğumu

Maşallah Allah bağışlasın yavrularınızı :) böyle mesajlar moral veriyor,İkizler hep çok erken doğacaklar küveze girecekler Bakımları çok zor olacak gibi düşünüyoruz.ne kadarlık oldular yavrular? Tek mi bakıyorsunuz? En çok merak ettiğim anne sütü yetiyormu iki bebeğe

Çok güzel zor mu iki çocuk aynı anda .

Merhabaaa. İkizlere üç aylık hamişim. Çok sorum var aslında
1. Kaç kilo alarak doğum yaptınız
2. İkiz gebeliklerdeki riskler kaçıncı aydan sonra bi nebze azalıyor.
3. Galiba genelde sezeryan. Normal doğum yapan var mı
4. İkizlere bakım çok zordur. Ama ne kadar :)
5. Doğumdan sonra kaç ay ailelerden yardım aldınız. Kendimiz bakamaz mıyız?

İnşAllah canım ya sağlıkla hayırlı şekilde zamanlarında Gelsinler . Peki sizin tek yumurta ikizi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…