2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Canım annem var biraz yavaş kendisi ama idare ediyoruz bir şekilde yarın sömestr diye eşim artık evde o yüzden göndereceğim biraz. Süt ikisine de yeter diye düşünüyorum ilk kızımda birinin tavsiyesiyle milkway milkplus almıştım çok işe yaramıştı yine aldım onu size de tavsiye ederim çok arkadaşım faydasını gördü valla annen kv kim ne yardım teklif ederse kabul et çamaşır katlamaya bile adam lazım

Bir 3 yaş bebesi de bende var kız gelince yandım ki ne yandım desene ben de her gün kız için bilgi almaya hastaneye gidiyorum sürekli emzir süt sağ modundayım e annem sadece yemek işini yapabiliyor yine süpürge Silme falan bende

Arkadaşlar merhaba.bugün kontrolüm vardı.35+2 yim.bebekler biri 2700 biri 2500 çıktı.buraya kadar sorun yok.ama doktor bana hala gün vermemekte ısrarcı.şubatı görelim diyip duruyor,2 hafta sonra kontrole çağırdı.devlete gidiyorum.bir de trombositlerim 102bine kadar düşmüş.60bine kadar sıkıntı yok diyor.ya kanamam olursa diye çok korkuyorum.Allak bullak oldum

Bende 26+4 deyim bugün ku kontrolümde doktor ciğer geliştirici iğne verdi..erken doğum riskin var dedi..ikiz benimkiler amniyotik sıvı da fazla üst sınırda yani ..size de veren oldu mu

Ankara da takipli olan var mı kızlar? Hastaneye bağlı bir dr istiyorum benim dr kendi muayenehanesi var.

Kuzum trombosit olayini duymustum simdi sen deyince hatirladim.. masallahh bebeklerine.. doktorun 37 i doldursun bekliyorda ne bilim ben , cok uzun geldi iki bebekli anne icin bana.. ya sen hic canini sikma onlar isini bilirler.. benim doktorumda halaaa citi cikmiyor sinirim bozukuyor 37 de bakicaz diyor.. demekki gelisimlerini tamamlamamis goruyorlar anca olur mu diyorlar... herseyi dogal yola birakcaklar mi artik bilemedim.. ama sen canini sikma.. bu trombositi saglik ocagindanda bakilabiliniyor mu?

Çarşambaya randevu aldım tekrar bakılcak kana.trombosit değeri yapılan hemogram testinin içinde.PLT yazan.düşüklüğü kanamaya sebep oluyormuş.gebelikte olabiliyormuş hatta clexanın uzun süreli kullanımı da buna sebebiyet olabiliyormuş

Bende 26+4 deyim bugün ku kontrolümde doktor ciğer geliştirici iğne verdi..erken doğum riskin var dedi..ikiz benimkiler amniyotik sıvı da fazla üst sınırda yani ..size de veren oldu mu
Benim sıvılar üst sınırdaydı ne yazık ki böyle olunca kasılmaları tetikleyebilir dediler ben de tetikledi ama umarım siz hiç sıkıntı yasamazsınız.o yüzden iğneyi vermiştir

Benim sıvılar üst sınırdaydı ne yazık ki böyle olunca kasılmaları tetikleyebilir dediler ben de tetikledi ama umarım siz hiç sıkıntı yasamazsınız.o yüzden iğneyi vermiştir
Gebeliginizde bir sıkıntı oldu mu... benim karnım o kadar gergin ki ve alt tarafıma baskı yapıyor adeta çatlayacagim..evde sürekli yatıyorum

Nasilsiniz nasil gidiyor anneler anne adaylari?? Gunlerimin dolmasini bekliyorum bir taraftan stres basiyor nasil olcak diye, bi taraftan olacak bi sekilde diyom... Allah yardimcimiz olsunnn hepimizin
İyi gidiyor canım senin nasıl gidiyor ? Gün verdi mi doktorun doğum için ? Ben cuma günü doğuruyorum Allahın izniyle

Merhaba Kızlarr,

Benim de ikiz.. Tek yumurta benimkiler
Hayırlı olsun doğum yaptınız mı? Benimde tek yumurta. Ttts riskinden bahsediyorlar? Siz sorun yaşadınız mı o kritik haftalarda. Galiba 17 24 hafta arası olabiliyormuş? İstanbuldsmıdsınız Anadolu yakasında çok iyi bi dr arıyorum? takiplerinizi hangi dr yapıyor? Az kalmış sizin. Sağlıkla gelsinler inşallah

Ben de ikiz annesi olacağım inşallah... Bugün 9. Haftadayız kontrolden geldim... Çift yumurta ikizleri... 12. Haftada yine gideceğim... Kan testi ile bebeğin genetik yapısı inceleniyormuş... Yaptıran var mı
Evet canım ben cvs yaptırdım Allaha şükür temiz çıktı. İlk bebeğimde pirana test yaptırmıştım aynı firmayı aradım nift test çoğul gebelikte çalışmıyoruz dedi ama pirana çalışıyoruz dedi. Ben dr mun önerisiyle cvs yaptırdım ..

Merhaba
Maalesef ben bebeklerimi kaybettim ..
Simdi tekrar hamileyim bu seferki tek

Umarim saglikli bir gebelik olur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…