2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Her sabah aç karınla alıyorum. Günde 1 kere. Bende öğlene kadar direndim almamak için ama çok kötü oldum aldım mecbur.
Sunsetcim bayramdan sonra randevu alicam.. bakalim sen sabahlari o ilac sana yetiyorsa aksAm almiyosan oda iyi. Ben 8 mg aliyorum sbahtan aksam yine basliyo... artik ayaga kalkMiyorum... yatak istirahati vermisti doktor 48 gundur yatiyorum simdi ise istesemse kalkamiyorum.. gucsuz kalmisim , midem kuculmus,, kana kana su icmek istiyorum ama nerdeeeee.. icsem midem catliyor.. yattigim icinde hic iyi gelmiyor.. ya cok yoruldum.., Allahim bebeklerimize bize guc kuvvet versin.. sen kac haftalik oldun kesmeye calisiyosun? İlaci anladigim gunde bir kez aabahlari aliyosun.

Kizlar saglik ocagi bana ilac vermisti simdi aklima geldi.. kanamamdan dolayi yattigim icin ilaclari haftana geldiginde kullanirsin demisti hemsire. Sormak istedigim sey 12. Haftada vitAMİN D 16. Haftada demir ilaci vermis.. ben 12. Haftami 4 gun gecti.. bayram diyedr soramiyorum.. ilk gebeligim ve acemiyim.. SİMDİ vitamin d kullananiz kacinci haftanizda baslamistiniz? Ozel hastanede tedavi oldugum icin bilgilendirilmedim bu konuyla ilgili.. yardimci olurmusuniz? Gec mi kaldim 🥺

Merhaba hanımlar cinsiyeti belli olan oldu mu? Ben bugün ultrasona girdim ikiside erkek gibi gözüküyor dedi teknisyen :)bu arada ben ikili testini kaçırdım maalesef. Herşeyin hayırlısı olur inşallah.

Merhaba. Bende tek yumurta ikizlerime hamileyim.doktorum cinsiyet icin erkek dedi. Aranizda tek yumurta ikizi monokoryonik diamniyotik olan varmi acaba

merhaba arkadaslar bugun doktora gittim.bebeklerimden bi tanesinde ense duzensizligi gordu doktor.ensesini goremiyorum diyip ayrintili usg onerdi.hic boyle bisey duydunuz mu

Kızlar siz bilirsiniz dr um bişey demedi ama bu ikiz mi sağdakinde bebek vardı kalp atışı da duyduk 5 ve 6 haftalarda dr gitmiştim böyle bi yuvarlak daha hiç yoktu

Eklentiler

• 175B49EB-1FD6-4915-8C75-4AE413494519.png
    175B49EB-1FD6-4915-8C75-4AE413494519.png
    194,2 KB · Görüntüleme: 77
Ay maşaallah ne güzel hep bir ikizlerim olsun istemişimdir. Ailede ikiz çok kardeşlerimde ikiz belki benimde olur dediysem de hiç olmadi😆😆 bu gelen minnakım da tekmiş. Hayirli hayirli kulağınıza alın kızlar.

Aaa senin benden ilerde haftan. Gostermedimi miniklerin😊
16+3 teyim şuan canim. 2 hafta önce kontrolüm vardı. Doktorum kesin bisey söylemem icin erken dedi. Bu hafta öğrenirim inş. Sen Ankaradamisin canim. Kontrollerini nerde sürdürüyorsun. Tek yumurta ikizinin risklerinden çok korkuyorum. Hayırlısıyla kucağımiza alırız ins

15+3um bende.bana 13 haftalikken kesin erkek dedi. Istanbul anadolu yakasindayim ben sen nerdensin canim. Risklerinden bende korkuyorum ama olumsuz dusunmek istemiyorum Allahin izniyle saglicakla gelsin yavrularimiz

Merhabalar , bugün kalp atışı duymak için gidip 2 tane kese gördük. Çok şaşırdık , ne hissedeceğimizi bilemedik, hala normale dönemedik. Beklemiyorduk sebebi o muhtemelen bir de ilk hamileliğim zaten ne yaşayacağımı bilmiyordum şimdi X2 bilmiyorum . Geriye dönük yazdıklarınızı okudum hep ilaçlardan bahsetmişsiniz. İkiz bebek için beni ne bekliyor ? İlaç mı kullanmak durumunda kalacağız tüm gebelikler için mi geçerli? Kafam karmakarışık beni ne bekliyor deneyimli yaşayan kişiler olarak bahseder misiniz?

Sunsetcim bayramdan sonra randevu alicam.. bakalim sen sabahlari o ilac sana yetiyorsa aksAm almiyosan oda iyi. Ben 8 mg aliyorum sbahtan aksam yine basliyo... artik ayaga kalkMiyorum... yatak istirahati vermisti doktor 48 gundur yatiyorum simdi ise istesemse kalkamiyorum.. gucsuz kalmisim , midem kuculmus,, kana kana su icmek istiyorum ama nerdeeeee.. icsem midem catliyor.. yattigim icinde hic iyi gelmiyor.. ya cok yoruldum.., Allahim bebeklerimize bize guc kuvvet versin.. sen kac haftalik oldun kesmeye calisiyosun? İlaci anladigim gunde bir kez aabahlari aliyosun.
17 haftalık olduk biz. Bugün dr kontrolümüz vardı ilaçı sordum doğuma kadar kullanabilirsin hiçbir sakıncası yok dedi. Bu arada cinsiyetlerimizi öğrendik nasipse ikiside kızmış😍 bide ikili test yerine temel panorama yaptırmıştık çok şükür onlarda güzel çıkmışlar🙏 Sen nasıl oldun bulantılar biraz olsun azaldı mı ?

Merhabalar , bugün kalp atışı duymak için gidip 2 tane kese gördük. Çok şaşırdık , ne hissedeceğimizi bilemedik, hala normale dönemedik. Beklemiyorduk sebebi o muhtemelen bir de ilk hamileliğim zaten ne yaşayacağımı bilmiyordum şimdi X2 bilmiyorum . Geriye dönük yazdıklarınızı okudum hep ilaçlardan bahsetmişsiniz. İkiz bebek için beni ne bekliyor ? İlaç mı kullanmak durumunda kalacağız tüm gebelikler için mi geçerli? Kafam karmakarışık beni ne bekliyor deneyimli yaşayan kişiler olarak bahseder misiniz?
Geneli tüp bebek olunca ilaçlar kullandık mecbur hep. Normal yolla hamile kalanlar da bizim kadar ilaç kullanılmıyor sanırım.

Kizlar saglik ocagi bana ilac vermisti simdi aklima geldi.. kanamamdan dolayi yattigim icin ilaclari haftana geldiginde kullanirsin demisti hemsire. Sormak istedigim sey 12. Haftada vitAMİN D 16. Haftada demir ilaci vermis.. ben 12. Haftami 4 gun gecti.. bayram diyedr soramiyorum.. ilk gebeligim ve acemiyim.. SİMDİ vitamin d kullananiz kacinci haftanizda baslamistiniz? Ozel hastanede tedavi oldugum icin bilgilendirilmedim bu konuyla ilgili.. yardimci olurmusuniz? Gec mi kaldim 🥺
Ben sadece vitamin alıyorum başka da bişey kullanmıyorum.

Dua edin banada bende hamile kalmak istiyorum hemde ikiz çok istiyorum bir yıldır istiyiruz daha olmadı lütfen duanizi esirgemeyin sağlıkla gelsin bebisleriniz

X