2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sleepy çok iz yapıyor ya bende çok şikayetçiyim primaya geçtim ben çok sıkıyor çünkü
Aynen ya.3 numara sonuçta büyük bir bez lastikleri biraz daha rahat olmalı bence.canını yakıyormu,rahatsiz oluyormu bilmiyorum.simdi bez degistirmeyede korkuyorum.bunda pişik falanda yaşamadık çünkü

Aynen ya.3 numara sonuçta büyük bir bez lastikleri biraz daha rahat olmalı bence.canını yakıyormu,rahatsiz oluyormu bilmiyorum.simdi bez degistirmeyede korkuyorum.bunda pişik falanda yaşamadık çünkü
Ben direk geçtim primaya yapmadı şimdilik pişik bakalım gerçi yeni geçtik ama inşallah olmaz.beyaz tenli bide bizimki olursa vay halimize 🙄 İki bezi karşılaştırdım da lastik kısımları inanılmaz sıkı kalıo sleepynin. Ama canı yansa huzursuz olur ağlar sanırım ya öyle bişi olmadı ama yine de içim rahat etmedi.

Ben direk geçtim primaya yapmadı şimdilik pişik bakalım gerçi yeni geçtik ama inşallah olmaz.beyaz tenli bide bizimki olursa vay halimize 🙄 İki bezi karşılaştırdım da lastik kısımları inanılmaz sıkı kalıo sleepynin. Ama canı yansa huzursuz olur ağlar sanırım ya öyle bişi olmadı ama yine de içim rahat etmedi.
Aman inşallah olmaz pişik falan.prima kullananlar genelde memnun zaten.dedigin gibi canı yansa ağlar da işte bizim içimiz rahat etmiyor öyle gördükçe

Aman inşallah olmaz pişik falan.prima kullananlar genelde memnun zaten.dedigin gibi canı yansa ağlar da işte bizim içimiz rahat etmiyor öyle gördükçe
Canım bence acıtacak şekilde sıkmıyor bende sleepy kullanıyorum Korkma benimkiler de de lastik izi oluyor ama acısa huzursuz olurlar diye tahmin ediyorum

Nerden bileceksin ki bana söylenmese bende bilemezdim ateşin çok yüksekmiş duşa girsen düşer belki

Girdim gece daha iyiyim şimdi.
Canım çok geçmiş olsun ya.insallah çabuk atlatır hemen iyi olursun 🙏
İnşallah canım.
Evet cnm 3 gün dedi hemşire
Bana 1 gün dedi kadın. 🤷🏼‍♀️
Ay bende olmuştım çok kötü 😭 sürekli sağ duşa gir sıcak suyla orayı bastır iyice iyice bastır ama acısın sonra oğlanın bezinin içine kaynar suyu dök göğsüne bastır öyle kalsın bi on dakka sürekli yap ben öyle kurtuldum valla
Bende öyle yaptım sağım yaparkende bastırıyorum az geliyor süt sıcak su torbası koyuyorum. Bezde deneyim olmazsa.
Bana hemşirede doktor da o göğüsünü emzir bol bol dedi süte bişi olur mu diye sordum hayır hiç bişi olmaz bol bol emzir demişti sütte bişi yoktur bence cnm merak etme
Sütün tadı bi garip geldi bana. Oğlanda içmek istemedi o göğsümden çıkan sütü.

Canım bence acıtacak şekilde sıkmıyor bende sleepy kullanıyorum Korkma benimkiler de de lastik izi oluyor ama acısa huzursuz olurlar diye tahmin ediyorum
Ben bebegimden daha çok rahatsız ve huzursuz oluyorum o kesin ☺️ ya bide çok torba gibi duruyor ya çıtçıtlı badilerinin bazıları zor kapanıyor 🤷

Gece benim kız gene ağlama krizine girdi bir türlü susturamadık.aklıma saç kurutma makinesi geldi.calıştırdığım anda ağlaması bıçak gibi kesildi kızlar 😉 belki sizinde işinize yarar diye paylaşayım dedim.🤗
Bayadır giremiyorum şimdi yazdıklarınızı okudum evet saç kurutma makinası sesi çok işe yarıyor hatta youtoup dan açıyordum ben birde buziki orhan var böyle ağlama kırizleri tuttumu çok güzel rahatlatıyor çok şükür biz baya atlatıyoruz artık bu kolik ağlamaları ilk zamanlar ne yapsak susmuyordu kaç kez arabada gezdirerek uyuttuk

Kızlar gece bebek uyandığında terlemisse ustunu değiştiriyor musunuz uykusu acilir diye korktum da
Bende değiştirmiyorum uykusu açılırsa diye ödüm kopuyor zaten 😂
Yoo değil ben de oldum emzirmiyorum. Değişiyor o...
Valla bilemedim şaştım kaldım bu kadar erken olmasına 🙄 yüzümde inanılmaz sivilce doldu bende niye diye düşünürken bugün anladım
Aslında emzirirken daha geç adet olunuyor diye biliyorum ben.
Ben değiştirmiyorum uyanırsa oturtur beni sabaha kadar. 😂
Amaan benimkide öyle valla bi uyansa vay Halime asla cesaret edemem değiştirmeye 😂 ah sabahtan beri düzgün bir uyku uyumadı şimdi uyudu sanırım yani inşallah 😂 kafamı yastığa koymaya korkuyorum uyanır da kalkarım diye 🥰

Bende değiştirmiyorum uykusu açılırsa diye ödüm kopuyor zaten 😂

Valla bilemedim şaştım kaldım bu kadar erken olmasına 🙄 yüzümde inanılmaz sivilce doldu bende niye diye düşünürken bugün anladım
Aslında emzirirken daha geç adet olunuyor diye biliyorum ben.

Amaan benimkide öyle valla bi uyansa vay Halime asla cesaret edemem değiştirmeye 😂 ah sabahtan beri düzgün bir uyku uyumadı şimdi uyudu sanırım yani inşallah 😂 kafamı yastığa koymaya korkuyorum uyanır da kalkarım diye 🥰

Bende saat 10 gibi baktım ki uykusu var aldım beşiğine koydum sallamaya başladım. 11e kadar kaç kez yataktan kalktım beşik salladım inan sayamadım. Dün gece o kadar az uyudum ki bu gece oturursa dayanamam. Şimdi süt sağdım yatıcam tekrar dualar ediyorum uyanmasın diye. 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X