2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizde kusma hep vardı canım halada var. Ama o dönem günde 10 kez kaka yapıyordu bizde acemilik tabi benim yediğim bişey mi çocuğun midesini bozdu diye düşünüyoruz. Meğer virüs varmış kakasında.
Benim kızda hep kustu hala kusuyor hatta şimdi kusmalara tükürükler salyalar eşlik ediyor

Bizde kusma hep vardı canım halada var. Ama o dönem günde 10 kez kaka yapıyordu bizde acemilik tabi benim yediğim bişey mi çocuğun midesini bozdu diye düşünüyoruz. Meğer virüs varmış kakasında.
Anladım canım ablası da böyleydi reflusu vardı ama kaka azalması lazım artık bugün götüreceğiz bakalım ne diyecek

Sleepy nin yeni çıkan bezinden bir paket sipariş verdim denemek için yanında ıslak mendil de veriyorlar hediye olarak.bakalim nasıl belki şu lastiklerin iz yapmasindan çok şikayet aldıkları için o sorunuda gidermislerdir

Memnun kalırsan bizde ondan alalım bi sonrakine.

Dün benim oğlan uyur dedim ya dediğime pişman etti beni gece. Sürekli uyandı. Şimdide uyumaya çalıştı kargo geldi üst üste 3 kez.. Aşağıdan zil çalınca uyandı hep. Zaten çıt çıksa uyanıyor. Süpürge sesine uyanmaz, parke gıcırtı yapsın uyanır.

Memnun kalırsan bizde ondan alalım bi sonrakine.
Aynen canım bı gelsin hemen deneyeceğim.elimde bezimiz var ama çok merak ettim denemek için aldım sonra yazarım buraya düşüncemi
Evet yaa..bizimkide öyle süpürge sesine uyanmiyor,geçen onun için balon sisiriyordum fazla şişirmişim patlattım eşimin ödü koptu,kızın umrunda olmadı uyumaya devam etti.ben artık parkelerin nereleri gıcırdıyor ezberledim,oralara basmiyorum kız uyurken

Benim tam salon girişinde var bi yer mesela. Lanet yer hemen uyandırıyor.

Canım günde kaç cc mama veriyorsun toplamda? Benimki geceden bu saate kadar 620 cc süt içmiş. Dahada çok var geceye. Ben mi çok veriyorum acaba diye düşünüyorumda.
Seninki kadar değil ama 500 cc filan içiyordur rahat.... Günden güne de değişir .. 800 cc ye kadar normal dedi doktor.

Bizimki de biberonla uyuyor işte.... Cok Sık açıkmaya başladı mamasina biraz zeytinyağı koydum o sayede tuvalet yapti çünkü cok yemesine ragmen kaka yapmamisti.

Yeni çıkan bezi? Hangisi

Seninki kadar değil ama 500 cc filan içiyordur rahat.... Günden güne de değişir .. 800 cc ye kadar normal dedi doktor.

Anne sütünde ölçü yok dedi banada ama benimki 800 900 içiyor cidden. Hatta bi baktım geçenlerde 1000e yaklaşmış.
Bizimki de biberonla uyuyor işte.... Cok Sık açıkmaya başladı mamasina biraz zeytinyağı koydum o sayede tuvalet yapti çünkü cok yemesine ragmen kaka yapmamisti.

Benimkine zeytinyağ hiç fayda etmedi.

Evet eller hep ıslak emiyor ellerini sürekli bi de soğuk eller. Köpük de var ağzında hep tükürük

Benim oğlandada var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…