2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Acaba ıse yarıyormukı canım haftada bır yeterlı oluyo mu acaba amıııın canım amin inş rabbm evlat acısı yasatmasın ıns kimseye
Amin canımmm inşallah 🤲 yarar yarar haftada bir tedirgin olma sen
Iyı olmus cnm hem ıgne hem hap ndenkı sadece ıgne yeterlı olmazmı
Bence de yeterli doktor da zaten öyle düşünüp kesti aspirini canım

Benımkılerın arasındada 4gun vardı cnm en son zaten erken doğum rıskım var ıns erken gelmezler
Canım hiç aklına erken doğumu getirme bekleyecek bebişlerin 38 leri göreceğim de olumlu düşün onlarda hissetsin. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 😘 🙏

Kızlar selam ikiz geneyim ben de. Son adet tarihin 29 ocak. 6. Haftanı tamamlıyorum. 4. Haftadan itibaren iki ayrı kese gözüktü. Bu durum çift yumurta ikizi anlamına mi geliyor. Ayrıca bulantılar çok fena sizlerde durumlar nasil? Ikiz gebelik hakkında herhangi bir bilgim yok hamilelik ve doğum sonrası için çok tedirgin ve korkuluyum. Hamileliği de zor doğum sonrası daha zor olacak sanırım

Kızlar ben 8 gündür hastanede yatıyorum tek yumurta ikizleri aranızda kanaması olup uzun süren varmı benim gibi

Kızlar merhaba,
Ben de ikiz bebeklere hamileyim.
aklıma takılan şeyler var.
crinone gel kullanıyorum kaçıncı haftaya kadar kullanacağım?
Kadın doğum doktoru benimki, perinatolog mu bulmalıyım sizce?
doktor muayenelerimi ayda bir yapacakmış.
sizin de ayda 1mi? Bana çok az geldi çoğul gebelik için.

Kızlar merhaba,
Ben de ikiz bebeklere hamileyim.
aklıma takılan şeyler var.
crinone gel kullanıyorum kaçıncı haftaya kadar kullanacağım?
Kadın doğum doktoru benimki, perinatolog mu bulmalıyım sizce?
doktor muayenelerimi ayda bir yapacakmış.
sizin de ayda 1mi? Bana çok az geldi çoğul gebelik için.
Ben perınatologa gdıyorum cnm bnde ıkız hamıleyım perınatalog benıde ayda bır cagırıyor halbukı 22haftalık bı erken dogumla bebegımı kaybettm banada uzun gelıyo ama ayda bır cagırıyor

Bende haftada ıkı proluton yaptırıyorum cnm rahım kısalmasını önlermi acaba
Ben haftaya düştüm canım ama tabi ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum. Muhtemelen önler diye düşünüyorum canım. Ben bu ara tiksinti mide bulantısından kafamı kaldıramıyorum 5. Haftadan beri devam ediyor senin ne zaman geçmişti

Ben haftaya düştüm canım ama tabi ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum. Muhtemelen önler diye düşünüyorum canım. Ben bu ara tiksinti mide bulantısından kafamı kaldıramıyorum 5. Haftadan beri devam ediyor senin ne zaman geçmişti
Benımde bu ayda erken dogumum oldugu ıcın ıkıye cıkardım ıns onler duanı eksık etme valla benım 16.17gıbı kesıldı ama sabahları hala devam edıyor ama eskıye bakarak daha az eskıden cok kusuyordum bı bulantı ılacı var onerırım cok ıyı gelıyor ben onu kullandım prılam dr ısmı ıncekı kaybettgım bebegımde sureklı kusuyordum blkı ıkındım cok sebep oldu o yzden kendıne ezıyet etme kullan cnm

Benımde bu ayda erken dogumum oldugu ıcın ıkıye cıkardım ıns onler duanı eksık etme valla benım 16.17gıbı kesıldı ama sabahları hala devam edıyor ama eskıye bakarak daha az eskıden cok kusuyordum bı bulantı ılacı var onerırım cok ıyı gelıyor ben onu kullandım prılam dr ısmı ıncekı kaybettgım bebegımde sureklı kusuyordum blkı ıkındım cok sebep oldu o yzden kendıne ezıyet etme kullan cnm
Kusmuyorum şükür baya kustum tabi son bir haftadır kusmayı engelliyorum ama o kadar tiksiniyorum kü herşeyden hiç
Yemek yiyemiyorum ikiz olduğundan mi böyle oluyor acaba
Ederim tabi canım etmem mi rabbim sağ Salim zamanında kucağına aldırsın inşallah benim de birisi 4 gün geride kalmış çok üzüldüm bugün kontrol vardı da

Kusmuyorum şükür baya kustum tabi son bir haftadır kusmayı engelliyorum ama o kadar tiksiniyorum kü herşeyden hiç
Yemek yiyemiyorum ikiz olduğundan mi böyle oluyor acaba
Ederim tabi canım etmem mi rabbim sağ Salim zamanında kucağına aldırsın inşallah benim de birisi 4 gün geride kalmış çok üzüldüm bugün kontrol vardı da
Ikısı aynı anda gtmıyo canını sıkma benımde oyle bırı ılerı bırı gerıydı en sok kontrolde dha farklıydı sureklı degısebılıyor uzulme ıkız oldugu ıcın deıl canım benım dgerı tektı gunde 12kes kustgun olurdu ne yemek ne su hersyden tıksınmıstım bundada tıksındım ama gectı hala ara ara yokluyo ama dha ıyıyım prilam dr dene tavsıye ederm

X