2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

ozgeumut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
248
769
36
Anne adayları herkese merhaba;

Şuan ikiz bebek bekleyen tüm hamile arkadaşlarımızı bilgi paylaşımı için buraya bekliyorum..

Tekil gebelikle aynı değiliz ve sorularımıza cevap bulamıyoruz bazen :KK43:

Anne adayları herkese merhaba;

Şuan ikiz bebek bekleyen tüm hamile arkadaşlarımızı bilgi paylaşımı için buraya bekliyorum..

Tekil gebelikle aynı değiliz ve sorularımıza cevap bulamıyoruz bazen :KK43:
Evet ikiz gebelik her anlamda daha zor ve riskli gerçekten. Sağlıklı doğumlar diliyorum

Benim de 2020 gorunuyor tabi erken dogum falan olmazsa malum erken dogum riski hep var biz de 😊 saglikla gelsin bebislerimiz ikiz gebelik gercekten zor
Gerçekten öyle. İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza. Tek yumurta mı çift yumurta mı ?

Kusura bakma benim de ocak 15 gosteriyo da dogum tarihi tabi bu tek gebelik icin gecerli bi tahmin bende dedim acaba ayni mi son adet tarihlerimiz ama ayni degilmis
Yok benim normalde 16 şubat gibi beklenen doğum tarihide ikiz olduğu için 14 ocak dedi doktor

Yok benim normalde 16 şubat gibi beklenen doğum tarihide ikiz olduğu için 14 ocak dedi doktor
Anladim ben sormamistim doktora demek ki 1 ay geriye atacak sekilde hesapliyolar benim de 15 aralik gibi olacak o zaman tabi tahmin etmek zor ama olsun o zamanlara hazirlikli olmak lazim

X