Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Akşamüstü kayınvalidem aradı kadının içine mi doğdu ne acaba cocuk falan düşünmüyon deme aman diyim daha cok erken diyo bişey diyemem annem rabbimin bileceği iş ama olursada sevinirim yani dedim bende
Canım bidaha yap birazdan eminnolalım belkide catlamasına dek geldin ne dersin

Canım bidaha yap birazdan eminnolalım belkide catlamasına dek geldin ne dersin
Olabilir ya çatlıcak gibi hissediyorum kasık bölgem kıpır kıpır içerde pıt pıt bişeyler oynuyo sanki bi yerde okumuştum çatlama belirtisi diyolardı heycan yaptım valla hamileymişim gibi sevinçliyim şuan

Sakin ol kız kaptırdın yine kendini yapınca haber et

Sakin ol kız kaptırdın yine kendini yapınca haber et
Valla şimdiden uçuyorum hiç sorma fol uok yumurta yok ben bu yumurtlama günlerinde cok asabi sinirli oluyorum geneldede eşimle tartışıyorum yanıma yanaştırmıyorum 3 4 gündürde gene öyleyim aşırı asabiyim gerginim hamile kalma olasılığımı kendim düşürüyomuşum testi yapınca etiketlerim seni kuzum

Hethalde sen artık takmıyorum diyorsun ama test gördümü oo ucuyorsun deli kız ya

Takvimede baktım böyle belirtilerimin olduüu dönemlerde ilişki yok bazen iki gün öncesinde bi tane olmuş falan tamamen benim kendi sıkıntım ymurtlama dönemi bittiğinde sakinleyince olmuş,daha cok iyiki almışım testi sen demeseydin ben almayı düşünmüyodum pek

Hethalde sen artık takmıyorum diyorsun ama test gördümü oo ucuyorsun deli kız ya
Aaaah ah kim derki iki cocuğum,var öyle ya bu pozitifi görmek harika bişey rabbim inşallah hcgsindede pozitif görmeyi nasip eder kaçırsaydım,baya üzülürdüm ki,şansıma testte tam zamanında geldi ya bu bi işaret mi acabaaa

Şimdi takviminede bekirtileri kaydet ki sonrasında isine yarayabilir nezaman hamile.kaldığonla arada söz dinlemek iyidir

Olabilir bakalım görelim aslında elimdeki takvime göre hamile kalırsan yine k8z olacak ama

Kuzum ne bileyim ya 2 kızım,var rabbime bin şükür canım ciğerim herseyim onlar benim ama şu son 6 7 aydır onlara,baktığımda bi eksiklik hissediyorum hani,sanki bi çocuğum,daha varmış ama kayıpmış gibi anlatamadığım,bi his bu yuzden cok istiyorum yoksa hani öyle bi düşüncem yoktu ondan önce rabbim olmayıpta isteyen herkese yaşatsın inşallah

Yanaştırma zaten otursun yerinde güçlensin spremleri zamanı gelince sen yanaşs8rsın olur biter belki yaron belki yarondanda yakın yine uzak tut ama

Amin canım tabiki nasip bu işler

Olabilir bakalım görelim aslında elimdeki takvime göre hamile kalırsan yine k8z olacak ama
Kız olursa takvimin doğruluğunu kanıtlamış,oluruz kuzum zaten %50 şans var bakalım kızda olsa farketmez yavrum gelsinde ben ikinci kızım olcak diye biraz üzülmüştüm belki yanlıştır diyodum ama kabullenmek istemiyodum ama kucağıma aldığımda dünyalar benim oldu şimdi iyiki kız olmuş kızım olmuş, diyorum rabbim aratmasın acılarını göstermesin de gerisi hiç farketmez

Aynen deli gibi kaynanamlar cinsiyet soruyor demiyorum birsey duydum ki kayınpederim erkek olursa ismi hazır diyormus kız olursa ne koyarlarsa koysunlar diuormuş sinirlendim

Benim.hala kay8tlıdır mesela bende birakçgün bekleseymişim erkek olabilirmiş nasip tabi ben kaç zamndırda ilk kızom olsun diye hayalini kurarsım hamdolsun rabbime
Oğlum olmadığı için bişey diyemicem ama kız evlat bambaşka dediğin gibi can ciğer arkadaş herşey ben 20 yaşındaydım ilk kızım olduğunda şimdi 5e gircek bıcırığım benim en iyi en güzel arkadaşım can yoldaşım destekcim benim küçük anne o kardeşinin küçük annesi

Aynen deli gibi kaynanamlar cinsiyet soruyor demiyorum birsey duydum ki kayınpederim erkek olursa ismi hazır diyormus kız olursa ne koyarlarsa koysunlar diuormuş sinirlendim
Ne kadar ayıp bişey ya yazık,kalıplarından utansınlar iyiki rabbim sana kız,evlat vermiş yoksa ellerinden kurtulamazdın herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…