2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Düzeni Bi türlü anlayamadım. Bugün 11de yattı 12de kalktı 15:30 da yattı 16.20 de kalktı. Akşamda 19 30 da uyudu. Ama kaç kere kalktı gece sayamadım sabah olmadı yani. Diğer düzende max 3 kere kalkıyordu. Maşallah kuzuya bu arada. Zamanla öğreniyorlar birde taklit etmeye bayılıyor lar
Oğlum da 11-12.15 arası uyudu, ikindi de 15’te uyudu, 15.45’te kalktı ve akşam 20.45’te uyudu. Bak Hasan Efe hem daha çok uyumuş hem de daha erken yatmış, gece de bu yüzden sık kalkmıştır. Bebeklerin uyku dengesi çok hassas, yarım saat fazla uyku 2 saat etkiliyor bütün düzeni. Ben bir uykusunuz kısa, bir uykusunu uzun yaptırıyorum. Zaten gece düzgün uyuduğu zaman muhakkak bir uyku uzun bir uyku kısa yapıyor.

Kızlar bana yardım edin. benim oğlum kahvaltıda bişey yemiyor yaaa. Eskiden yiyordu şimdi hiç bişey almıyor. Diğer öğünlerinde sıkıntı yok ama kahvaltıya gelince bişey oluyor çocuğa. Her şeyi denedim inanın ki, aklınıza gelebilecek ne tarif varsa. Peynir zeytin falan hiiiççç ellemiyor. Napacağımı bilmiyorum.

Günü çoktaaaaaan aymış olan hanımlar günaydın😘 menenjit aşımızı olduk kansızlık durumu düzelmiş mi diye tahlil yapıldı şükür düzelmiş zaten iştahının açılmasından da belliydi. 84 cm 13 kilo oğluşum. Balık yağını sordum haftada iki gün balık yese yeterLi ama hiç yemiyorsa günde bi çay kaşığı verebilirsin sorun yok prematürelerde yenidoğandan itibaren bile kullanılıyor dedi.

Xclear şu üzerinde fil resmi olan değil mi onu bende kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum 4-5 eczacı tavsiye etti kesinlikle piyasadaki istisnasız en iyi ürün dediler
evet, yan etkisi yokmuş, kbb doktoru serum fzyolojikten iyi demişti. ben de 6 çiftli paket aldım, onları kullanmayayım mı dedim, kullanmasan iyi olur, xclear daha iyi dedi. ama ben açıkçası o kadar para verdiğim serum fizyolojikler tabii ki atmadım ve kullanacağım, xclear da çok hızlı akıyor serum fizyolojikte daha kontrollü burnuna verebiliyorum, bir de serum fizyolojik ucu daha ince, daha kolay oluyor

Günü çoktaaaaaan aymış olan hanımlar günaydın😘 menenjit aşımızı olduk kansızlık durumu düzelmiş mi diye tahlil yapıldı şükür düzelmiş zaten iştahının açılmasından da belliydi. 84 cm 13 kilo oğluşum. Balık yağını sordum haftada iki gün balık yese yeterLi ama hiç yemiyorsa günde bi çay kaşığı verebilirsin sorun yok prematürelerde yenidoğandan itibaren bile kullanılıyor dedi.
maşallah

Allah yardımcımız olsun. Önlemlerimizi alalım arkadaşlar

Eklentiler

• Screenshot_2020-03-11-02-45-10-373.jpeg
    Screenshot_2020-03-11-02-45-10-373.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 12
selam kızlar.
Benim oğlumun dünden beri sesi kısık eli hep boğazına gidiyor. Sanırım boğazları ağrıyor. İlk defa başıma geldi yarın doktora götüreceğim. Yarına kadar yapmam gereken birşey var mı?

hiçkimse cevap vermediğine göre hiçkimse ya yaşamadı ya da aşı yaptırmadı. en azundan yaptırdık ama olmadı diyin..

🙈🙈 ben yazacaktım aslında. Bir cevap yazdım yukarıda sonra bebekten dolayı kaldı o an. Ben yaptırmadım daha ama bununla ilgili yorumlara baktım çok. Ateş yapmadı diyen de var ama genelde ateş/yüksek ateş yaptı yazıyorlar.

🙈🙈 ben yazacaktım aslında. Bir cevap yazdım yukarıda sonra bebekten dolayı kaldı o an. Ben yaptırmadım daha ama bununla ilgili yorumlara baktım çok. Ateş yapmadı diyen de var ama genelde ateş/yüksek ateş yaptı yazıyorlar.
teşekkürler cevabınız için. biraz bunaldım da o yüzden bu şekilde yazdı kusura bakmayın

hiçkimse cevap vermediğine göre hiçkimse ya yaşamadı ya da aşı yaptırmadı. en azundan yaptırdık ama olmadı diyin..
ben de yaptırmadım, bebeğimin 10 kilo olmasını bekliyoruz tabii ki iştahı açılırsa. aşılardan birinin ateş yaptığını diğerinin yapmadığını duydum. Tüm bilgim bundan ibaret olduğundan yazmadım. Geçmiş olsun, inşallah ateş olmaz

bir de ateşi düştükten sonra yani ilacın etkisi bittikten sonra üşümeye başlıyor titryorda. vücudu baya seetleşiyor üşümeden kaynaklı. ısıtamıyorum. ateş yükselmeye başlıyor yükseliyor ve yine aynı döngü

X