2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar biz doğum günü telaşını atlattık çok şükür 😍😍 onca yorulmaya değmiyor Bi daha aklı erene kadar böyle büyük yapmıcam

Eklentiler

• IMG_20200215_234302_816.jpg
    IMG_20200215_234302_816.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar dik durmalar,beş altı adım atmalardan ne kadar sonra tam yürümeye geçti sizinkiler
Benim kızım 11 ayını doldurdu yürümeye başladı şuan maşallah koşuyo desem yalan olmaz kızımdan böyle bir performans beklemiyordum açıkcası ne emekledi ne koltuklara tutunarak yürüdü bir gün kardeşimle oyun olsun diye birbirimize gel gel yaptık Bir baktım adım atarak geldi Bi bana Bi kardeşime tam 5 gün sonrada bağımsız yürümeye başladı

Merhaba 1 şubatta bizde 1 yaşımızı kutladık babamız denizci olduğu için konsepttimiz deniz kızıydı doğum günü yapıcak arkadaşlara fikir olur belki diye paylaşmak istedim. Bu arada uyku ve yemek problemi olan arkadaşların Allah yardımcısı olsun ne yemek konusunda ne uyku konusunda hiç problem yaşamadım hatta yaklaşık 2 aydır geceleri hiç uyanmıyoruz gece beslenmemiz yok bir tek diş çıkaracağı zaman sorun yaşadım onun içinde kehribar kolyeyle çözüm oldum ne ateş ne ishal şuan hatta 4 diş birden geldi farkına bile varmadım desem yeridir kullanmak isteyenlere tavsiye ederim herkese iyi geceler

Eklentiler

• Screenshot_20200216_225412_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20200216_225412_com.android.gallery3d.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_20200216_225534_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20200216_225534_com.android.gallery3d.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 60
yarın sabahtan aşıya gideceğiz, nedense çok gerginim, ağrı kesici olarak çok calpol ve ibufen verdik inşallah ateş çıkmaz, ateşi çıkarsa ibufen falan kar etmeyecek

yarın sabahtan aşıya gideceğiz, nedense çok gerginim, ağrı kesici olarak çok calpol ve ibufen verdik inşallah ateş çıkmaz, ateşi çıkarsa ibufen falan kar etmeyecek
Kızım nezle oldu cuma günüde 1 yaş aşısı yapıldı hasta olmasına rağmen ne huysuzluk ne ateş olmadı korkmayın siz gergin oldukça bebeğinizde gergin olur tek sıkıntı bence 3 aşı olmasıydı 2 koldan bir bacaktan yaptılar

Ben cuma sabah ameliyat oldum, anca iyiyim biraz bugün. Oturarak emziriyorum ama taşıyamıyorum ve kucağımda kıpraşırsa canım yanıyor. Kızım anladı herhalde, hiç anne kucağına al diye tutturmuyor ve gece 8 kere kalkan çocuk 2 gecedir 1 kere uyandı sağ olsun. Akıllı kızım benim ya :KK68:

Ben cuma sabah ameliyat oldum, anca iyiyim biraz bugün. Oturarak emziriyorum ama taşıyamıyorum ve kucağımda kıpraşırsa canım yanıyor. Kızım anladı herhalde, hiç anne kucağına al diye tutturmuyor ve gece 8 kere kalkan çocuk 2 gecedir 1 kere uyandı sağ olsun. Akıllı kızım benim ya :KK68:
çok geçmiş olsun

Gecmis olsun canim

Geçmiş olsun canım

Bizim de hatamız mamayı birden kesmek oldu o cok büyük bir yalnısmış aşamalı bıraktık biz süt arttıkça
Selam
Mamayı nasıl bıraktılar acaba? Benim sütüm cidden az. Mama ağırlıklıydık. Günde 8 den 4 e indirdik ama yine de fazla tabi. 10 gündür çabalıyorum. Başarabilecek miyim korkuyorum. Doktor kontrolünde 1 ay sonra 700 gram aldıysa böyle devam edicem mutlu şekilde. Gelişimi geri kalırsa die endişeleniyorum. Anne sütü aah ahh :KK43: bezine, hareketlerine bakmakla da olmuyo. Kesin cevap boy-kilo gelişimi verecek. Olmazsa mecbur mama ağırlıklı devam edicez, Takdir ALlahtan :KK43:

dün aşılarımızı olduk çok şükür sorun yok ancak kilo 9, boy 79cm çıktı. doktor da hemşire de üç aydır kilo almamış diye bana uzun uzun nasihatlerde bulundu, gelişim geriliği sayarız biz dedi doktor, sanki ben yedirmiyormuşum gibi, çorba falan yapmıyor musun diye sordu hemşire. demir ilacı vermemi söyledi. hayır kan tahlili sonuçlarını görmeden vermem dedim. sadece d vitamini veriyorum bir de anne sütü dedim, arada bir iki lokma yerse yiyor azı ve köpek dişleri çıkardık vs dedim ama dişten olmaz dediler. o sinirle gidip bebe bisküvisi aldım. bugüne kadar glutenden şekerden kaçan ben, bebe bisküvisi ile kendimi aştım. benim sıpa da 3 tane birden yedi başka vermedim. kendimi yenilmiş hissediyorum

X