2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Benimki de dönüyor deli danalar gibi. Kurt var Totosunda. Çok da mıkırdanıyor dönerken, 15 dk filan sürüyor. Bazen kendi kendine tekrar dalıyor baZen de dalamıyor. Ama ben bu fiziksel gelişimler yüzünden sık uyandıklarını düşünüyorum. Amaaaan geçecek kızlar ya, valla ben artık hiç ama hiç stres yapmıyorum.
Ben Doğum günü hazırlıklarına başladım hanımlar. Sarmaları sarıp attım buzluğa, bugün de balon zincirini yaptım. Haftaya Cumartesi ama tek başıma yaptığım için tüm hazırlığı başladım yavaş yavaş. Eki Görüntüle 2587885
ya çok güzel olmuş, bende yapmak istiyorum ama becerebilir miyim ki? ışıltılar var ya onlardan asarım arkaya olmazsa dedim.

Benimki de dönüyor deli danalar gibi. Kurt var Totosunda. Çok da mıkırdanıyor dönerken, 15 dk filan sürüyor. Bazen kendi kendine tekrar dalıyor baZen de dalamıyor. Ama ben bu fiziksel gelişimler yüzünden sık uyandıklarını düşünüyorum. Amaaaan geçecek kızlar ya, valla ben artık hiç ama hiç stres yapmıyorum.
Ben Doğum günü hazırlıklarına başladım hanımlar. Sarmaları sarıp attım buzluğa, bugün de balon zincirini yaptım. Haftaya Cumartesi ama tek başıma yaptığım için tüm hazırlığı başladım yavaş yavaş. Eki Görüntüle 2587885
Harika gözüküyor
Ben yapmayacaktım doğumgğnü ama kardeşimle eşi herşeyi hazırlamışlar bu şekilde zincir balonlar matruşkalar hediyelikler Herşey hazır. Eeee dayısının adını vermiştim bizim bücüre meyvelerini topluyorum şu an 😂

çok güzel olmuş. bunları duvara mı aşacaksınız? ben de şimdiden başlamalıyım ama neler yapabilirim bilmi yorum sen neler düşünüyorsun? nasıl süsleyeceksin evi?

Canım bende pipetle içmeyi öğrettim 1 aydan fazladır pipetle içiyor. Önce pipetle içine çek annesi sonra onun ağzına koy. Refleks olarak emmeye başlıyor. 2 günde öğrettim böyle. Biz suyu hep pipwtten içiyoruz şu an baya rahat oldu

Deneyeceğim cesaret edince. İçebilir inşallah

Var canım benimki. Uyuyor gözlerde kapalı ama dönüp duruyor. Ben çok sıcak oldu herhalde diyorumöyle olduğunda

Benimkine sıcak soğuk da farketmiyor hep açıyor üstünü dönmekten🙈 doktor reflüden diye düşünüp gaviskon verdi. Sabah öksürük de oluyor. Birkaç gün verdim dönmesi azaldı tesadüf mü artık bilmiyorum ama eşim bıraktırdı ya reflü değilse diye😐

Benimki çoğunlukla dalamıyor emip uyuyor yine. Gece boyu böyle genelde.

Çok güzel olmuş🤗 sarma iyi fikir. Ben de sarayım bi ara. Bizim bir ay var daha ama pek yapamıyorum pasta börek. Stres oluyorum hemen🙈 Başka neler yapacaksın

Canim nasil yaptin onu bende yapmak istiyorum suslemeler icin falan baska neler yapiyorsun fikir olarak aydinlatrsan sevinirim 😁

Herkes ayni derttenmis doğum günü icin fikirleri bekliyoruz kizlar evde neler yapablrz nasil yapariz 😁
Dediğim gibi ben yapmıyordum ama kardeşimle eşi safari konsepti yapıyorlar. Hediyelikler ayarladılar onlara bayıldım pasta ve aynı şekilde kurabiyeler olacakmış. Zincir balonlar olacak ve matruşkaların üzerinde hayvanlar olacakmış fil zürafa gibi. Bende bu kiloyla anne fil olurum herhalde 😂😂😂😂😂 bende sarma kısır börek vs yaparım yanına. Benim ailem arkadaşlarım gelecek. Birde onu çok istemiştim ben 1 yaş fotoğraf çekimi olacak.

Dediğim gibi ben yapmıyordum ama kardeşimle eşi safari konsepti yapıyorlar. Hediyelikler ayarladılar onlara bayıldım pasta ve aynı şekilde kurabiyeler olacakmış. Zincir balonlar olacak ve matruşkaların üzerinde hayvanlar olacakmış fil zürafa gibi. Bende bu kiloyla anne fil olurum herhalde 😂😂😂😂😂 bende sarma kısır börek vs yaparım yanına. Benim ailem arkadaşlarım gelecek. Birde onu çok istemiştim ben 1 yaş fotoğraf çekimi olacak.
Ay ne guzel valla super olmus 😁😁👍👍

biz de evde kutlayacağız. 30 balon aldırdım eşime, sarmayacağım, salonda tüm zemin balonla dolsun istiyorum, oğlum balonları cidden seviyor, şu anda bile 8-9 tane şişmiş balon var salonda. ben bir siteden büyük boy poster yaptırdım, kapısındaki bebek doğum süsünü kaldırıp posteri asacağız, her doğum gününde poster değişecek. bir de hatıralık olsun diye resimli magnet yaptırdım. bir de pastaneye köpek balığı şeklinde pasta siparişi verdik. yiyecekleri anneler halledecek. glutenden mümkün olduğunca kaçtığımız için pasta istemedim, tek köpek balıklı pasta yeter dedim ama muhtemelen her zamanki gibi elleri boş gelmeyecek anneler. basit sade olacak, kendi aramızda.

Eline sağlık gayet hoş olmuş 😊

ben öğretemedim yaa, nasıl yaptınız alıştırmak için? en temizi pipet aslında.
Pipetle içime çektim oğlumun ağzına alt kısmını verdim. Bi kaç denemeden sorma emmeye başladı 2 günde öğrendi. Şu an pipetli suluktan içiyor. 😄

Kızlar size de fikir olsun. Ben safari konsepti yapıcam 15 nde. Safari konsepti deyince baya seçenek çıkıyor süsleme de benim 100 TL tuttu. Balon, balon standı iyiki doğdun flama hasır ip hayvanlar 1 rakamı masa Örtüsü kürdan aldıklarım. Ayrıca hediyelik yaptırdım tanesi 5 TL. Safari ye uygun gömlek Aldım hayvanı oğluma. Birde Shop yaptırdım 25 TL ye. Çekim için hem zaman hem madden istemedim. Kıyafeti resmi ve hediyeliğini ekledim fikir olsun. İkramlık da yaprak sarma, poğaça, haşhaşlı çörek, cezerye, kurabiye ve mercimekli köfte düşündüm.azmı acaba diye düşünüyorum. Pastası da resimli olucak

Eklentiler

• IMG-20200208-WA0000.jpg
    IMG-20200208-WA0000.jpg
    158 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG-20200125-WA0020.jpeg
    IMG-20200125-WA0020.jpeg
    123,5 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_2020-02-09-10-52-29-295.jpeg
    Screenshot_2020-02-09-10-52-29-295.jpeg
    176,2 KB · Görüntüleme: 43
biz de evde kutlayacağız. 30 balon aldırdım eşime, sarmayacağım, salonda tüm zemin balonla dolsun istiyorum, oğlum balonları cidden seviyor, şu anda bile 8-9 tane şişmiş balon var salonda. ben bir siteden büyük boy poster yaptırdım, kapısındaki bebek doğum süsünü kaldırıp posteri asacağız, her doğum gününde poster değişecek. bir de hatıralık olsun diye resimli magnet yaptırdım. bir de pastaneye köpek balığı şeklinde pasta siparişi verdik. yiyecekleri anneler halledecek. glutenden mümkün olduğunca kaçtığımız için pasta istemedim, tek köpek balıklı pasta yeter dedim ama muhtemelen her zamanki gibi elleri boş gelmeyecek anneler. basit sade olacak, kendi aramızda.
Poster ve magnetleri ne kadara yaptrdin canim instagramdanmi yaptrdin

Kızlar size de fikir olsun. Ben safari konsepti yapıcam 15 nde. Safari konsepti deyince baya seçenek çıkıyor süsleme de benim 100 TL tuttu. Balon, balon standı iyiki doğdun flama hasır ip hayvanlar 1 rakamı masa Örtüsü kürdan aldıklarım. Ayrıca hediyelik yaptırdım tanesi 5 TL. Safari ye uygun gömlek Aldım hayvanı oğluma. Birde Shop yaptırdım 25 TL ye. Çekim için hem zaman hem madden istemedim. Kıyafeti resmi ve hediyeliğini ekledim fikir olsun. İkramlık da yaprak sarma, poğaça, haşhaşlı çörek, cezerye, kurabiye ve mercimekli köfte düşündüm.azmı acaba diye düşünüyorum. Pastası da resimli olucak
Safari konsept icin hangi siteden aldin canim bizim 24unde o zamana kadar yetisirmi bilmiyorm da bi bakayim bende

Pipetle içime çektim oğlumun ağzına alt kısmını verdim. Bi kaç denemeden sorma emmeye başladı 2 günde öğrendi. Şu an pipetli suluktan içiyor. 😄
öyle denedim gelince içiyor ama kendi çekemedi bi türlü, dur biraz daha deneyeyim :)
ay shop mu o resim şimdi? ne güzel olmuş, oğluşun saçı da maşallah, bizde yok o kadar :) bende bugün bakayım bi ne yapacağıma, netten almayıp direkt bende çarşıdan aldım, fiyatlar hemen hemen aynı zaten.

günaydın kızlar
Biz sanırım bu 5te kalkma olayını çözdük. :KK49:3. Sabah kalkmadı o saatte. 6.30-7 arası kalkıyor. 5te uyandıktan sonra gelen bir uykusu vardı 1-1.5 saat sonra kadar onu bir şekilde kaldırdım. şimdisabah 10 gibi bir uyku öğlen 3-4 gibi bir uyku toplam 3 saat kadar akşamda 8-8.30 yatış sonra sabah kalkıyor:KK73: ay inşallah devam etsin böyleeee

X