2019 da hymenoplasty dusunen veya yaptiran arkadaslar buradan iletisimde olalim

Yaptirmayi dusunenler icin Esra cabuk comerti oneririm.Arkadasim gecici yaptirdi kanamasi da oldu yani birlikte gittik doktora.

Hymenoplasti yaptırmak isteyen bir arkadaşımı kendi doktoruma götürmüştüm ( ben de kendisine daha önce Labioplasti yaptırıp çok memnun kaldığım için) . Doç Dr Ozan Doğan adı. Nişantaşı’nda ama fiyatları diğer doktorlara göre daha uygun yardımcı oluyor hem de çok ilgili. İsteğinize göre kalıcı ya da geçici yapılabiliyor, arkadaşım kalıcı yaptırdı bir sorun yaşamadı. İnternette çok bilgi kirliliği var en güzeli güvenilir bir doktor bulup tüm detayları ona sormak.

Hymenoplasti yaptırmak isteyen bir arkadaşımı kendi doktoruma götürmüştüm ( ben de kendisine daha önce Labioplasti yaptırıp çok memnun kaldığım için) . Doç Dr Ozan Doğan adı. Nişantaşı’nda ama fiyatları diğer doktorlara göre daha uygun yardımcı oluyor hem de çok ilgili. İsteğinize göre kalıcı ya da geçici yapılabiliyor, arkadaşım kalıcı yaptırdı bir sorun yaşamadı. İnternette çok bilgi kirliliği var en güzeli güvenilir bir doktor bulup tüm detayları ona sormak.

yalancıyı çingeneler ellesin mi ?
Bilgi kirliliği varmış ! Kirlilik senin gibi doktorlara çalışan asistanlar, sosyal medya ekipleri...

Şu düğün öncesi kontrole çağıran doktorlara güvenmeyin geçiçi yapıyor son muayenede tabiki o zaman kanama gerçekleşir kızlar iyi araştırın öyle karar verin derim
Allah hepimizin yardımcısı olsun rezil olmadan kurtulalım sıkıntımizdan 🙏

Şu düğün öncesi kontrole çağıran doktorlara güvenmeyin geçiçi yapıyor son muayenede tabiki o zaman kanama gerçekleşir kızlar iyi araştırın öyle karar verin derim
Allah hepimizin yardımcısı olsun rezil olmadan kurtulalım sıkıntımizdan 🙏
Bana gelmene gerek yok dedi ama ne olur ne olmaz başka doktora da göstereceğim de virüs var çıkamıyoruz

Ya siz nasıl kendinize yediriyorsunuz bu olayları okudukca gözlerm fal taşı gibi oluyor ne cesaret yani bir de benim okuldan arkadasım yaptırmastı evlendigi kiside safsalak bir adamdı ama önceden yasadıgı erkekler orada burada konustugu icin kulagına gitti adamın kavga ettiler konusmuyorum bende onunla artık ne oldu kocasıyla bilmiyorum boşanacaktı ama virüsten mahkemeler kapandı yinede büyük cesaret valla hersey ortaya cıkar untmayın bunu yaptıgınızın vebali büyük tecrübeli erkeklerde anlıyor bunu

X