2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Rica ederim canım. Oradan hergun bebeğin gelişimini okuyabilirsin :KK45:
Ayy valla cok iyiymis. Ben bunlari okuyodum da bilmedigimden reklam saniyodum:KK48:
Screenshot_20181115-172006.png
sonunda hamislik modumu etkinlestirebildimmmm...:KK71:

:KK43: Kızlar yatarken bile gözlerim karariyor benim resmen gözlerim akıyo gibi oluyor dünden beride mide bulantım arttı
:KK43: sadece çorba içebiliyorum
Herşey kokuyo burnuma
Erkenden başladı sanki bulantım felan
Gecmis olsun canimm. Bazi hamilelikler maalesef zor geciyo ama zamanla bunyen alisir biraz sabret. Bebisini dusun.

kızlar jel kullanıyor musunuz ben crinone jel kullanıyorum normalde sıvı akıntı oluyo ama bazende birikiyo galiba baya büyük topak şeklinde geliyo ben yanlış yapmıyorum dimi sizlerdede oluyormu
Bnde ayni jeli kullaniyorm canim senin gibi dusnmstm hemsireyle konustm normalms geri heliyoms zatn birikmedn dolayi top gibi oluyo sanirm. Giden gider onemli olan o fazlasi cikiyor :KK66:

merhaba kızlar benıde eklermısınız, İstanbul yas 30 sebepsiz infertilite birinci deneme 2 transfer yapıldı ikiz minnoşlarım tahmını doğum 15.06.2019
Hosgeldn canim hayirli olsun masallah ya ikiside tutmuss:) ctesi ogrencem bende cok heyecanliyim iki transferdi benmde ilk denemem:)

:KK43: Kızlar yatarken bile gözlerim karariyor benim resmen gözlerim akıyo gibi oluyor dünden beride mide bulantım arttı
Herşey kokuyo burnuma
Göz kararması bende de oluyor. Kimisi belirtileri yoğun yaşıyor. Insallah uzun sürmez. Bulantın devam ederse doktoruna söylemelisin.
Ayy valla cok iyiymis. Ben bunlari okuyodum da bilmedigimden reklam saniyodum:KK48:Eki Görüntüle 2206200 sonunda hamislik modumu etkinlestirebildimmmm...:KK71:

Çok şükür :KK45:

Herşey kokuyo burnuma
Oyy baya zorlasmis senin canim simdiden:s hep dinlenmeye cals. Bulanti olunca bisi de yiyemessin ki

Hosgeldn hayirlisi olsn canim gozun aydin baska sayfalardn gormstm seni konusmstk bile sanirm hatta:) son adt tarhndn bak. Ben 10. Gnu testle ogrendim 3 hafta 5 gunluktu takvime gore:)
Hosbuldum canimm. Aminnn sizlerinde hayirli olsunnn. bizimde bugun 10.gun kan verdim kesinlestirdim sonucumuzu :)

Normal gebelikten farklı ilerlemiyor. Tuplerde geçireceği yolculuğu dış ortamda geçiriyor sadece. Doktora gıtsende son adet tarihinden hesaplıyor. :)
Dogri canim normal gibi reglden hesaplaniyor. Ama benim yumrtalarim erken toplanmisti 2 3 gun fark var aslinda tabi son tarihe bakicaz:)

Dogri canim normal gibi reglden hesaplaniyor. Ama benim yumrtalarim erken toplanmisti 2 3 gun fark var aslinda tabi son tarihe bakicaz:)
Ben ilk çocuktan tecrübeli biri olarak yazıyorum. Haftası aynen hesaplanıyor. 39+1 de doğum yapmışım buda aynı olur bir aksilik olmazsa tabi. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah :)

Insallah Herşey yolunda giderde zamanı gelince sağlıkla kucağına alırsın :anne:
Amin canim aminnn. Saglikli sekilde alalim kucaklarimiza benimde midem bulaniyo hafiften. Dunden beri vardi konduramadigim icin hamileyim diye esime soyleyememistim bugun soyledim aaayyy simdiden nazlar niyazlar basladi diyo:KK70: dedim bunlar iyi gunlerinnnn 1 tanesinin 1 nazi olur iki cikarsa yandin sennn. Ilkinde cahilligime geldi bisey hissedemedim ama bunda tecrubeliyim diyeee

X