2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Ayy masallah cok guzel canim:) ben cok yeniym da keseyi gormedik meraktaym:)

Selam canim hayorli olsin oncelikle:) regl agrilari oluyo rahmde bnde ara sira. Batma sanci arada oluyo arkadasn dedigi gibi ani gulemiyorm cekme yapiyo bisi:) surekli degl tabi. Transfern 4 5 . Gunlernde ben tuzlu eksi yemege basladm tatli yemedim ogunlerdnberi icim almadi ordan suphelenmstm ben:)) tek belirgn belrtm o diebilirm hala devam edn:)

Hayırlı olsun sizin de:)benim de3.gün şiddetli kasık sancım olmuştu sonra azaldı ama iki gündür nerdeyse hiç yok.gerçi onlar ilaçlardan olabiliyormuş ama.

Hayırlı olsun sizin de:)benim de3.gün şiddetli kasık sancım olmuştu sonra azaldı ama iki gündür nerdeyse hiç yok.gerçi onlar ilaçlardan olabiliyormuş ama.
Sagpl canim :) simdi olmuyo die olumsuz dusnme bence. Oda olabilr ilac etkidini tam bilmiyorm ilk gunlerde hic kask sncm olmamsti sora bslamsti. Senin evren daha once gidiyo tamamladi bel ki en zor asamalarini melegin:)

Tebrik ederim benim 20 ekimde oldu transferim pzt kese kontrolüne gidiyorum

İnşallahhhh kan değerim transferin 9.günü 113 4 gün sonra 930 olmuştu doktorum tekrar kan testi istemedi keseler görününce 3.gün embriyosu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…