2019 Ankara Dudak Dolgusu

Graceunion

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2011
149
41
Kızlar dudak dolgusu için Ankara’da önerebileceğiniz bir doktor var mı? 2019’da ya da 2018’in son aylarında yaptıran oldu mu? Ne kadara yaptırdınız? Ve de hangi dolguyu önerirsiniz?

Kızlar dudak dolgusu için Ankara’da önerebileceğiniz bir doktor var mı? 2019’da ya da 2018’in son aylarında yaptıran oldu mu? Ne kadara yaptırdınız? Ve de hangi dolguyu önerirsiniz?
ben yeni yaptırdım söğütözünde tekin yıldırım diye bir doktor inanılmaz güzel yapıyo hiç acı duymadım desem yeridir bende çok araştırdım ama en sonunda burası için karar verdim. 0530 3965600 numarası istersen bi ara konuş derim indirimde yapmışlardı bana

Dolgunun markası neydi ve de ne kadara yaptırdınız?

Bende düşünüyorum doğal oldumu sizinki foto rica edeilirmiyiz acaba

Bende düşünüyorum doğal oldumu sizinki foto rica edeilirmiyiz acaba
Birde doktorumu tekin yıldırım

Dolgunun markası neydi ve de ne kadara yaptırdınız?
doktorumun adı tekin yıldırım evet armadanın orda çok yakın hemde. bi kaç yere sordum 2000 dediler dudak dolguma tekin doktor 1200 e kadar düştü çok kaliteliydi kullandığı malzeme yerine göre değişiyor sanırım hala bozulmadı cünkü

Ben de yaptırdım ama şu an ağrı var ve şiş, sizde de öyle mi oldu

Ben her yıl düzenli dolgu yapırıyorum juvederm uygulanıyor bu sene marka değişikliği önerdi doktorum başka bir işlem için gittiğimde.Yapılan işlemlerin öncesi sonralarını gördüm fiyat olarakta uyguna geliyor 3 ay sonra yenileticem. Doktorum Mehmet Akgün öneririm şuana kadar 4 yıl boyunca tekrarladık dudaklarımdan oldukça memnunum.Dudaklarımın son durumu ekte.

Eklentiler

• e85b51bf-7636-4c46-8f3b-20e3f0a5fb06.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 269
Burun dolgusu icin bende Mehmet Bey'e gittim simdi kiz kardesim dudak dolgusu yaptirmak istiyo. Farkli bir markadan bahsetti acaba siz yaptirdiniz mi?

Burun dolgusu icin bende Mehmet Bey'e gittim simdi kiz kardesim dudak dolgusu yaptirmak istiyo. Farkli bir markadan bahsetti acaba siz yaptirdiniz mi?
Yok henüz yaptırmadım juvederm son yapılan dolgu markası.Bidahaki ay randevu aldım Mehmet Bey'den diğer marka luminera diğer dolgulardan 25 ml daha fazlaymış bende ilk defa yaptırıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…