Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok geçmiş olsun. Hamile olduğunu biliyordum, çok sevinmiştim. Demek ki hayırlısı böyleymiş. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin kısa zaman da inşallah.

Bugune kadar uyum gösterdımı ?

bugun doktorum 2 3 ay adetın duzensız gelebılır dedı
yok ya uyamadılar birbirine, adet gününü girince ama otomatik değiştiriyor yum.gününü... bakalım bu ay da 14 aralık bat gösteriyor yumla uycak mı?

Güzel kadınlar hepiniz emeklerinizin karşılığını alın inşallah
Ben o ovülasyon testleri ile bir kere bile doğru düzgün sonuç alamadım . Hepsini fırlatıp attım , sinir oldum . İnşallah siz istediğiniz sonucu alırsınız . Hepinize duacıyım hayırlı haberlerinizi yazarsınız dilerim en kısa sürede

Çok geçmiş olsun, tekrarını yaşatmasın allah. Bir sonraki gebeliğin sağlıkla ilerler umarım
Benimde ekim ayından kimyasal gebeliğim var
bat 21 Aralık

Bende hiç denemdim ilk ay hiçbirşey yapmadan hamıel kaldım ama maalesef bebek gelişmedi . Bakalım kürtajdan sonra bunyem altust oldu dıye takıp edeyım dedim.

Bende hiç denemdim ilk ay hiçbirşey yapmadan hamıel kaldım ama maalesef bebek gelişmedi . Bakalım kürtajdan sonra bunyem altust oldu dıye takıp edeyım dedim.
Bilmiyorum ilk gebelik mi ama ben mesela bilmiyordum ilk gebeliklerde çok sık karşılaşılıyormuş bu durumlarla .. kalp durması vs. Üzülme demek çok saçma tabii ki üzüldün . Ama belki hastaydı , ne bileyim vardır bunda da bir şey ...
en azından hamile kalabiliyorsun! Bu çok büyük bir nimet . Biz 2 sene sonra tüp bebek yaptık .
Kısa sürede güzel şeyler yazacaksın , eminim

İlk denemem ve ilk gebeliğimdi eve canım ilklerde böyle sıkıntılar çok oluyormus
Çok şükür toparladım rabbım kimseye yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…