Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahaha evet bana oyle geliyor ki sen fazla beklemeyeceksin pesine hemen gelecek gibi.
Herkes öyle dıyor ama işte korkularım

Kürtajdan sonra çoğu insan hemen gebe kalıyormus hatta buyuklerımızden biri ötekının bacagı içerde kalmıştır diğeri hemen gelir dedi Ufak çaplı bir şokla ne bacağımı içerde kalmıs dedım

Iyiymis

Çok geçmiş olsun canım hatırlıyorum senin hamile kaldığın anı bi konuda paylaşmıştın bizimle. Çok geçmiş olsun canım inş tekrar sağlıkla hamile kalırsın . Ben de çok istiyorum ama hala bir kimyasal dışında hamile kalamadım tekrar tekrar doktora gitmek istemiyorum bir yıla yaklaştı istediğimiz süre. Düşündükçe moralim bozuluyor . Bu ay akışına bıraktım yumurtlama takibi filan da yapmıyorum . Hayırlısı bakalım

Sağol canım Allah razı olsun ..

Cannım 1 yıl çocuk olmazsa doktorlar görmek ıstıyor ama hiç gittin mi ? Aşılama falan yaparlar belki ?

Sağol canım Allah razı olsun ..

Cannım 1 yıl çocuk olmazsa doktorlar görmek ıstıyor ama hiç gittin mi ? Aşılama falan yaparlar belki ?
Önceden gitmiştim canım bide benim adetlerim çok düzensizdi Haziran’a kadar dört kere falan adet anca görmüşümdür Haziran’dan sonra düzene girdi adetlerim bunda da stresli bir işim vardı onu bıraktım buna yoruyorum yaz tatilimde esas çalışmalara başladık Temmuz’da doktora gittim her şey yolunda ddi Ağustos’ta gebe kaldım ama kimyasaldı o gümden beri bekliyorum tekrar doktora da gitmedim

Kimyasalda olsa çok şükür hamıle kalabılıyorsun .
Herşeyın bır vaktı saatı var canım bak bana vakti değilmiş rabbım aldı bebeğimi
Yine çok şükür kalbını duymadım , hareketlerını hıssetmedım deyip deyip duruyorum ..

Sende şükür et kürtaj atlatmadın . İnan kimyasalı tercıh ederdım

Cnm dua grubunda birlikteydik hatırlarsın. Benimde ilk gebeliğim aynı senın gibi kalp atısı olmadığı için 8. Haftada sonlandırıldı çok iyi biliyorum psikolojini inan ki ama sana umut olsun. Ben 1 ay korundum Dr um ilk adetini ol bekleme dedi 2. Adetimi olmadım hamile kaldım hemen yumurta takibi yapmıştım kendim bak şimdi doğuma gün sayıyorum ALlahın izniyle. Asla ümitsiz olmayın kızlar Allah birşeyi nasip etmiyorsa mutlaka sebebi vardır hep düşünüyorum belkide sağlıklı değildi o bebeğim peşine rabbim hemen nasip etti çünkü çok şükür. ALlahım bekleyen herkese en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah

Allah razı olsun canım . İnan bende bunları düşünerek ayaktayım şuan yoksa dayanılcak acı değil bu
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin saana dualarında bizleride eksik etme

Allah razı olsun canım . İnan bende bunları düşünerek ayaktayım şuan yoksa dayanılcak acı değil bu
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin saana dualarında bizleride eksik etme
Amin cnm etmezmiyim rabbim bekleyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah

Kürtaj sonrası kontrol muayenemden şimdi çıktım . Çok şükğr herşey güzel dedi . İçerde parça falan kalmamış . Adetten sonra folik asitini kullanmaya başla ve gebelikten şüphelenirsen idrar testi yapıp gel dedi ..

canm ya çok üzdüm rabbim aramasın 8nsallah tez zamnda nasip etsin neden kurtaj oldun

İnşallah canım senin gebeliğinde hayırlı olsun .. rabbım sağlıklı sıhhatlı bir şekilde gelişmesini nasip etsin
amin canm allah razı olsun ben de yari.n kan vericem allah andık ederse işte catlatma ignesinin 11.12.13.günleri kıyılaarak pozitifle sti yarın kan vercem halern inanamiyorum

ohh hadi bunla geçmiş olsun kuzum.. zaman dediğin çabucak geçti geçiyor bak... bir bakmışsın idrar testinle doktordasınn

canim insallah en kisa zamanda bebis gelir ben 1 ay ovulasyon testi kullandim ve o ay hic 2 cizgi olmadi ve enteresan bir sekilde yumurtlama akintisida hic olmadi ve reglim 9 gun gecikti yani benim stresten dengem bozuldu bence ve ertesi ay sadece yumurtlama akintisini takip ettim o ay hamile kaldim sende en cok ona dikkat et derim

14 aralık yeni bat görünüyor daha reglin 5.günündeyim.. testlerim var elimde daha, bakalım uyumlu olacak mı programla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…