Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sizlere nasip olmadı mı yaa
Çok şükür bizde ilkgunden bugune hala anne sutu kuzum şimdi ek gıdaya başladık tabi.
Bizim götü kurtlu ilk 3 ay 1,5 kilo ala ala gitti ama sonra emekleme yürüme derken azaldı kilo alımı ama normal karşılıyor doktor. büyük kızın için dedim aslında onu emzıremedım demişsin ya

Çok şükür bizde ilkgunden bugune hala anne sutu kuzum şimdi ek gıdaya başladık tabi.
Bizim götü kurtlu ilk 3 ay 1,5 kilo ala ala gitti ama sonra emekleme yürüme derken azaldı kilo alımı ama normal karşılıyor doktor. büyük kızın için dedim aslında onu emzıremedım demişsin ya
Maşallahhh
Yook esini emzirdim ama uyandırma olmadı. Ezgiyi de öyle olur diye düşündüğümden uyandırmadım kendi uyanınca emzirdim kuzum bir süre sonra toparladık işte:)

Evet yaa öyle unuttular ki beni tebrik bile etmediler merak etmediler biz aylarca bekledik doğurdu doğurcaklar diye napak kısmet:))

Doğurdum canım 36 hafta 4 günlüktü 10 şubatta doğum yaptım.
Oooo kim tebrik etmedi bakıyim m biz konuştuk en son valla üstüme alınmıyorum 😁 napıyosun abla nasıl gidiyo, inna o kadr yorucu benim hiç fırsatım yok arada bakıp çıkıyordum buraya sen etiketleyince gördüm şimdi nasıl gidiyor?

Oooo kim tebrik etmedi bakıyim m biz konuştuk en son valla üstüme alınmıyorum 😁 napıyosun abla nasıl gidiyo, inna o kadr yorucu benim hiç fırsatım yok arada bakıp çıkıyordum buraya sen etiketleyince gördüm şimdi nasıl gidiyor?
İyi kuzum biz de uğraşıyoruz. Daha iyiyiz:)
Siz de iyisiniz inşallah.

biz konuştuk😍 ama bende boşladım doğumdan sonra. birkaç aydır yok gibiyim. bir ara girip buraya gelisimlerini yazmayı düşündüm ileride girip okuyabilmek için. ona bile yetisemedim😂 benim kız da 10 aylık olacak az kaldı. diş yok😂 bir azılı anası da benim, kusmadık diye mi böyle anlamıyorum🤣
Kıskaannnççç fırfırrrrlaaaarrrr :KK70: :KK70:
Napayım ben 3 ay bulanıt çektım onun ödül üü :KK70::KK70:

morcivertkedi morcivertkedi kesssiiinnnnn
kuru iftira🤭

İyiiyz çok şükür abla ya bizde, 5 aylık olduk 🥰😍 Mete abimiz bizi daha çok yoruyor 🙈 sizde de öyle mi dicem ama ablalık farklıdır yardımcı oluyordur kuzum
Ayy sorma vicdan azabı duyuyorum esine zaman ayıramıyorum pek bi yemeği arada oyun falan. Bebek tüm vakti alıyor. Bazan sinirleniyorrr ezgii suuusssss :)))
Sizinkinin de zor yaşı 4 yaş sendromu da vardı galiba. Allah kolaylık versin

Ayy sorma vicdan azabı duyuyorum esine zaman ayıramıyorum pek bi yemeği arada oyun falan. Bebek tüm vakti alıyor. Bazan sinirleniyorrr ezgii suuusssss :)))
Sizinkinin de zor yaşı 4 yaş sendromu da vardı galiba. Allah kolaylık versin
Tam 4 yaş valla amannnn neler yaşadık 🙈 kıskançlık yok da eve yeni bir birey gelmesini ve bizim ona olan bütün ilgi bölündü parçalandı, çocukla hiç ilgilenemedim tabi, ilk zamanlar çok zordu yaa, şimdi şükür daha iyiyiz çok seviyo kardeşini ama öpüp sarılır oynatmaya da başladı 😍😍🥰🥰🙏

biz konuştuk😍 ama bende boşladım doğumdan sonra. birkaç aydır yok gibiyim. bir ara girip buraya gelisimlerini yazmayı düşündüm ileride girip okuyabilmek için. ona bile yetisemedim😂 benim kız da 10 aylık olacak az kaldı. diş yok😂 bir azılı anası da benim, kusmadık diye mi böyle anlamıyorum🤣

kuru iftira🤭
Maşallah en büyüğümüz sendin zaten :))

X