2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Dr. Numarası yok canım da hemşireyide dün başka birşey sormak için aradım ulaşamamıştım bugün tekrar deneyim o zaman da soyleyim çok kafama takıldı ya internette araştırdım da erken vurulmasından daha iyi diyorlar geç olunca takip edebilirler onu sıkıntı olmaz diyorlar hep ama için pek rahatlamıyor yinede
Kuzum ben okıdum dun arastırırken gec vurdugunu soyle hemsıreye tam 36 saatte topluyolar 12 dk gec toplarlar senınkını canını sıkma

Kuzum ben okıdum dun arastırırken gec vurdugunu soyle hemsıreye tam 36 saatte topluyolar 12 dk gec toplarlar senınkını canını sıkma

Öyle olur dimi canım ya sorun olmaz yani inşllah hemşireyi bugün mu arayıp söylesem yoksa pazartesi kliniğe gittiğimde mi söylesem canım

Canım haklısın, her okunana her izlenene inanmamak lazım sanırım...çok teşekkür ederim...Allahtan hayırlısı zaten bu kadar da düşünmemek lazım...
Evet düşünmemek lazım diyoruz ama elde değil ki bunca emek bunca stres merak çok zor ama Allah ın dediği olur

Kızlar test yaptıran yokmu merak ettim sonucunu öğrenen vardır mutlaka aramızda inşallah güzel haberler gelir:110:
carsamba test günüm bugün 9 gün olduk,,bugün çıktım evden ilk defa araba falan kullandım alışveriş carsi pazara gittim kafam dagildi 9 gundur merdiven inmiyordum eşimde çıkma diyordu bugün ısrar ettim artık dayanamadı çok şükür :))sol kaşığım çok batıyor inanılmaz gözlerim seyriyor artık gün yaklaştıkça acaip rüyalar görmeye başladım,,hayırlısı inşallah

carsamba test günüm bugün 9 gün olduk,,bugün çıktım evden ilk defa araba falan kullandım alışveriş carsi pazara gittim kafam dagildi 9 gundur merdiven inmiyordum eşimde çıkma diyordu bugün ısrar ettim artık dayanamadı çok şükür :))sol kaşığım çok batıyor inanılmaz gözlerim seyriyor artık gün yaklaştıkça acaip rüyalar görmeye başladım,,hayırlısı inşallah
Vay be zaman nasılda geçiyor 9 gün olmuş bile yaa inşallah hamileyim yazarsın inşallah:dua:

Evet yine tedavideyim. Taze transfer yumurta toplandıktan 2 3 4 ya da 5 gun sonra embriyo dondurulmadan direkt transfer ediliyorsa taze transfer oluyor.Ya da embriyo dondurulup sonraki ay ya da başka bir zaman transfer ediliyorsa o da dondurulmuş transfer oluyor zaten canm.
hm sagol bende opudan sbra bekledim 5.gun transfer oldum hepimiz icin haylisi olssun

yarın 9,gün zaman geçmiyor kızlar periyoda göre hcg kan hücrelerinde 9.gun dolaşmaya başlıyormuş ama bekleyeceğim.Allahim inşallah pozitif görürüm 2 transfer yapıldı hayal kırıklığına uğramak istemiyorum bana hiç bi konudada teşhis konmadı hep normal dedi dr kontrollerde kendi.kendime pinpirik olmaya başladım hep öyleyim.huyumdur zaten,,annem de sen çift soluyorsun diyor eskil er öyle dermiş daha bisi yok ne solumasi diyorum.yani kocakarılar hamileler çift nefes alıp verirler dermiş ilk defa duydum.size de anlatayım.dedim,dr ne bilsin ilk kondugundan itibaren belirir diyor kocakarılar :)))
insallaaj pozitifi goruruz hpimiz bekle az daha cok az kalmmis eskiler iyi bilir insallah annenin dedigi gbide olur

İyi yapmışsın zaten artık geçti tuttuysa tutmuştur çıkıp kafa dağıtmak iyi gelir
bende aynen öyle düşündüm tuttuysa tutmuştur evin içinde daraldım diye çıktım,,çokta insanın kendini sakınması doğru değil diye düşünüyorum rahat olmak en iyisi işte sonuç günü ne kadar önemli bakalım ne göreceğiz

X