2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kaçıncı denemem yoruldum bazen dayanamayacak gibi olup çekilmek istiyorum ama sonra da pişman olurum diye korkuyorum
Aynı sureci tekrarlamanin Ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Ama hic vazgecme olurmu bence bizi bir yerlerde doğru zamanın gelmesini bekliyor bebisler. Belki de en umutsuz anımızda gelecek.:dua:

Evet canım taze sıkılmış portakal ve havuç suyu içiyorum annem kayısı erik kompostosu falan yapıyo onlardan içiyorum nar suyu da transfere kadar ebilirsiniz demişlerdi transfer sonrası sakıncalıymış
Transfer öncesi içiyodum oda taze sıkılmış

Anladım canım sağolasın bende öyle yapacam bundan sonra taze içicem

Kaçıncı denemem yoruldum bazen dayanamayacak gibi olup çekilmek istiyorum ama sonra da pişman olurum diye korkuyorum

Yorgun olduğun anlarda rabbine daha çok sığın canım o bizim sesimizi duyar vermediyse daha güzelini vereceği içindir tevekkülümüzü kaybetmeyelim yüreğimizi bozmayalım dua edelim hep birbirimize :dua:

Kızlar kendinizi karamsartmayın bakın ben çocukları aşırı cok seviyorum aşılama yaptırırken eşimi zor ikna ettim haziran ayinda ramazanlkta yaptık tutmadı sonra esime tüp bebek istedigim syledim cevresinde tup bebekle olmayan insanlar görünce bizimde olmaz sandi istemedi ben kaynanamla knustum o iknaa etti ocak ayında yaptircam dedi ama yaptırmadı snra zahide yetisle daha once hastanede görüşmüştük tedavi görüyordu onun hamile oldugunu duyunca cok agladm herkesi aradm adet olunca esimle knustum tm dedi en sonnda ayin 17de bu işe giristik inşallah kurban oldugum allahm yüzümüzü güldürür bkledik bekledik yapmadik bi anda oldu nasip hersey

Kızlar kendinizi karamsartmayın bakın ben çocukları aşırı cok seviyorum aşılama yaptırırken eşimi zor ikna ettim haziran ayinda ramazanlkta yaptık tutmadı sonra esime tüp bebek istedigim syledim cevresinde tup bebekle olmayan insanlar görünce bizimde olmaz sandi istemedi ben kaynanamla knustum o iknaa etti ocak ayında yaptircam dedi ama yaptırmadı snra zahide yetisle daha once hastanede görüşmüştük tedavi görüyordu onun hamile oldugunu duyunca cok agladm herkesi aradm adet olunca esimle knustum tm dedi en sonnda ayin 17de bu işe giristik inşallah kurban oldugum allahm yüzümüzü güldürür bkledik bekledik yapmadik bi anda oldu nasip hersey

Canım benim inşallah hayırlı haberler alırsın sende tadarsın annaelik duygusunu ve isteyen herkes inşallah. Allahım yar ve yardımcımız olsun :dua:

Meyve suyu tüketirken nar suyundan kaçın canım aklında olsun
sadece portakal sıkıp içiyorum canım yemekle de aram.yok iştah yok çorba içiyorum sürekli biraz iyiyim bugün dün krizlere girdim ağladım falan ilaçlardan alinganlikta var evde sıkıldım yoruldum yatmaktan sabırsız aceleci bi insanımdır zaten boş durmak beni geriyor ,,korku var birde olumsuz sonuç görmekten de korkuyorum aslında içten içe,,Rabbim hayırlara cikarsin

sadece portakal sıkıp içiyorum canım yemekle de aram.yok iştah yok çorba içiyorum sürekli biraz iyiyim bugün dün krizlere girdim ağladım falan ilaçlardan alinganlikta var evde sıkıldım yoruldum yatmaktan sabırsız aceleci bi insanımdır zaten boş durmak beni geriyor ,,korku var birde olumsuz sonuç görmekten de korkuyorum aslında içten içe,,Rabbim hayırlara cikarsin
bnde aynıyım olmıycak olucak karamsarm doktoeum hemsirem ablam yani herkes dediki sen olumsuz olursan beynin onu salgilar iyi düşün dediler. sende oyle ol sikma kendini baak biz buradayız bize yaz bebislerimiz icin sabır sadece

Kızlar neye gore kac embriyo transfer ediyorlar. :KK24:

Evet kızlar ben 2 transferi çok istiyorum benim gittiğim doktor genelde iki transfer ediyormuş ama ben yinede söylemeyi düşünüyorum transferden önce inşallah kaliteli embriyolar olursa :dua:

opudan sonra bekletiyolae hangisi yada hangiler daha fazla yasiyosa onu alıp koyuyolar senn kac yumurta sen olmusmuydun opu k.bakma okadr kisi varki unutuyoruz kimin ne oldugunu
Regli dönemimi bekliyorum canim daha cok yolun başındayım anlayacağın. 2 hafta sonra Allah izin verirse 2 hafta sonra iğnelere başlayacağım.

Aynı sureci tekrarlamanin Ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Ama hic vazgecme olurmu bence bizi bir yerlerde doğru zamanın gelmesini bekliyor bebisler. Belki de en umutsuz anımızda gelecek.:dua:
İnşallah canım benim. Yakın zamanda eltim doğuracak Allahın izniyle ve beni düşünün şimdi herkes toplanıp doğumuna gidecek mevlüdü yapılacak ben yine gülümsemeye çalışıp dikkat çekmemeye çalışacam herkes içinden geçirecek çünkü biliyorum seninde olur üzülme vs vs mecburen güçlü durmam lazım insanın gururu kırılıyor bu süreci atlatmam lazım hemde tedavi yapılacak kısacası çok karışık durumdayım

hafi hayrlisi cnm nasipp bu işler umutsuzlanma biz umutsuz olumsuz ollursan beyin ondan etkkilenip etkiilleniyormus. nar suyunu ve visne suyunn rahim inceligine iyi geldigini biliyorum
Evet rahim inceliğine iyi geliyor ama transfer sonrası için normal rahim boyutunda ters tepki yapabilir duyduğum ve bildiğim içmeyin diyolar

X