2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah razı olsun canım, dinleniyorum bende. Kemik suyunu içerim mutlaka canım sağol iyiki varsın Sen nasılsın cinsiyet belli oldu mu ? Hayırlısıyla hersey güzel geçsin inşallah

Merhaba kuzum bn varım nasılsın iyimisim inanamadım 2ciye rabbimin mucizesiiiii bnde 14+5deym şükür bnmde dualarim kabul oldu rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaLLah.
çok şükür iyiyim canım.cok sevindim saglikla gelsin bebeğin,,allahın mucizesi bi kaç yıl sonra 2.icin tüp tedavi oluruz tekrar diyorduk sürpriz oldu,,az kaldı kızım olacak inşallah..senin de cinsiyet bellidir nasıl.durumlar

Çok özel değilse tüp bebek için sebep neydi sizin
su anki.dr umun söylediği sadece stres,,bende çikolata kisti vardı eşimde varikosel,,3.gun emb transferi yapıldı 2 sağlıklı yumurtam kalmıştı biri tuttu ilk.denemede hamile kaldım,, allahım kimseyi aratmasi n herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

sağlıkla inşallah canım benimde 31 ocak görünüyordu takvimde dr 1 hafta önce.39.haftada 24 aralıkta sezeryan için gün verdi,,sağlıkla gelsin bebekler,,

Benimde eşimde varikosel var bende sorun yok. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. İçine su serptiniz banada nasip olur inşallah

Benimde eşimde varikosel var bende sorun yok. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. İçine su serptiniz banada nasip olur inşallah
varikosel olupta tedavide pozitif sonu c alan çok bayanda problem.olunca tedavi süresi dahada uzuyor,,zaten varikosel günümüzün olağan problemi çok.kisi var böyle,,inşallah allah sizede nasip eder en kısa zamanda,,

varikosel olupta tedavide pozitif sonu c alan çok bayanda problem.olunca tedavi süresi dahada uzuyor,,zaten varikosel günümüzün olağan problemi çok.kisi var böyle,,inşallah allah sizede nasip eder en kısa zamanda,,
İnşallah teşekkür ederim. Bizim ilk bebek olacak eşim korktu ameliyattan. Bebek hiç olmazsa diye stresten ölecekti. Bizde tüp bebek deneyelim dedik. Bebek doğsun sonra ameliyat olacak o da

Allah razı olsun canım, dinleniyorum bende. Kemik suyunu içerim mutlaka canım sağol iyiki varsın ❤ Sen nasılsın cinsiyet belli oldu mu ? Hayırlısıyla hersey güzel geçsin inşallah
allah hepimizden razı olsun canım. dinlen tabi cnim .. iyim bnde belli oldu cinsiyeti kız dedi doktor dün gttik eşimle bussuri kıyafet aldk hastane için bavul aldık rabbim hepimize hayrlisini versin.

Rabbim iyilik versin cnim.Rabbim evlatlarimizi sağ sağlık kucagimıza almayı nasip etsin insalllh. bnmde kizim olcak allah nasip ederse ilki erkkmiydi seni cnim.

evet Canım
sagol canım inşaLLah sağ sağlım dünyaya gelir insallah

inşaLLah kuzum sen nasl oldum aklım sende hep dualarmdasin
Oy oyy kız mı olacak canım maşallah ben de hep kız olsun isterim ama olmuyor orası ayrı :) rabbim kucağına aldığın günü de göstersin ben de aksilik olmazsa bu ay başlayacağım tedaviye başka doktorda düşünüyorum görüşme yapacağım bakalım bana da dua edin olur mu burda bir ben kaldım eskilerden hamile kalamayan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…