2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

melike222 melike222 iyiyim canim oglus atak haftasinda huzursuz biraz memnuniyetsiz :dondurma: gaz azaldi aglama krizleri son buldu. 2 gun sonra 3 aylik olacagiz cok sukur buyuyoruz sen nasilsin nasil geciyor
Maşallah canım oğluşuna daha dün gibi 30.haftada gelmeye kalkması şimdi 3 aylık olma yolunda:nazar:
Gaz derdi bitmiş canım hadi gözün aydın :)
Etrafa ilgi her geçen gün arttığı için memnuniyetsizliğini oda yapıyordur.
Bir bakmışsın yarın birgün oda bitmiş,diş faslınız başlamış :emir_bebek:
Bizde iyiyiz canım çok şükür eksiklerimizi,hazırlıklarımızı tamamlamaya çalışıyoruz :KK36:

Tek tek mesajlari okuyamadım. Bebeğim en son kontrolden bu yana hiç kilo almamış, az haraket hissediyordum , birkaç gündür kusma vardı. Gebelik zehirlenmesi olmuş bende. Epidural sezeryan ile doğum oldu , doğum sirasinda bile kustum.
Doğumdan sonra tansiyonum 18 olmuş nöbet geçirdim. Şu an iyiyim hala hastanedeyim, bebeğim kuvezde solunum cihazından ayrıldı mama vermeye başladılar 1700 kg. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun.
Canımmm noldu böyle bayadır bakamadım haberdar olamadım sizlerden çok çok geçmiş olsun canım Rabbim sağLıkla büyütsün bebişini

Tek tek mesajlari okuyamadım. Bebeğim en son kontrolden bu yana hiç kilo almamış, az haraket hissediyordum , birkaç gündür kusma vardı. Gebelik zehirlenmesi olmuş bende. Epidural sezeryan ile doğum oldu , doğum sirasinda bile kustum.
Doğumdan sonra tansiyonum 18 olmuş nöbet geçirdim. Şu an iyiyim hala hastanedeyim, bebeğim kuvezde solunum cihazından ayrıldı mama vermeye başladılar 1700 kg. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun.
Canım çok geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede yavrun kollarında olsun :dua: :anne:

2 şubatta transfer yapıldı 5. Gün embriyoları 12 şubatta beta 285 çıktı 14 şubatta ise 550. Bir daha ölçüme gerek Yok 10 gün sonra usg ye gel dediler. Ben de ölçtürüp stres yapmak istemedim. Yarın için randevu aldım. Yarın Kalp atışlarını görme olasılığımız var mı?
Hayırlı olsun canım görme ihtimali var tabi sağlıkla görürsün İnşâAllah ❤️ Ben test günümden 8 gün sonra gittim kesemiz çok çok küçüktü kalp atışı için bi hafta sonra tekrar gitmiştim yolk sac göründü sonra kalp atışı ❤️ genelde 3 hafta sonra gel diyor tüp bebek doktorları ama biz sabırsız:)

Canım çok çok geçmiş olsun gene de çok şükür böylece atlatmışsınız RABB im kolaylıklar versin, yavrunuzu size bağışlasın. Sağlıcakla büyüsün kuzunuz:dua:

Hayırlı olsun canım görme ihtimali var tabi sağlıkla görürsün İnşâAllah ❤️ Ben test günümden 8 gün sonra gittim kesemiz çok çok küçüktü kalp atışı için bi hafta sonra tekrar gitmiştim yolk sac göründü sonra kalp atışı ❤️ genelde 3 hafta sonra gel diyor tüp bebek doktorları ama biz sabırsız:)
Teşekkürler. Yaşım 35. Öncesinde üç kötü deneyimim oldu. Benimle evlenenleri geçtim bendn sonra evlenenler bile ikinci çocuklarını büyüttüler. Maddi manevi zor bir süreç bir de ailelerden saklayarak giriştik bu sürece, zaten sorguluyorlar dozu daha da artırmasınlar diye. Çok tedirginim

kinalikadin kinalikadin canım nasılsın,atlattımı oğluşun sarılığı :emir_bebek:

tugken tugken canım sen nasılsın,3.ayınıza girdiniz mi
Gaz sorunuz biraz azaldı mı :dondurma:

Avalon80 Avalon80 taze anne nasılsınız, alışabildiniz mi kızınla yeni koşturmacaya :anne:

ruhum_mavi ruhum_mavi canım sen nasılsın,izninin bitmesine az kaldı sanırsam.
Kızına kim bakıcak belli mi

@bedicana sen nasılsın canım umarım ikizlerinde sende iyisinizdir :KK200:

begonyas begonyas kuzum oğluşunla sen nasılsın habersiz bırakma bizleri

Kızlar hepinizin minik mucizelerini kocaman öpüyorum :KK36:
İyiyiz canımcım Allaha şükür. 2 gün olmak üzere, aşkımdan ağlayacak moddayım. Sürekli emmek istiyor kuzucuk, 6 kere kaka 7-8 çiş oldu şimdiden. Sütüm kollostrum, damla damla geliyo ama yetiyo sanırım. İnşallah sonra artar. Uyku hiç yok gibi. Memeler yara olmadı ama acısı çok fena, lansinoh idare ediyor, gümüş kapak aldım salı gelir inşallah. Bizden şimdilik haberler bu kadar.

Darısı senin başına canım, sağlıkla, kolayca inşallah :dua: :KK200::anne:

Canım rabbim yardımcın olsun çok geçmiş olsun ikinizede inşallah tez vakitte sağlıklı sıhhatli çıkarsınız hastahaneden kuzunu eve götürünce sen besler kilo aldırırsın Allahın izniyle hiç üzülme kilosu da gayet iyi maşallah kuzuya

Teşekkürler. Yaşım 35. Öncesinde üç kötü deneyimim oldu. Benimle evlenenleri geçtim bendn sonra evlenenler bile ikinci çocuklarını büyüttüler. Maddi manevi zor bir süreç bir de ailelerden saklayarak giriştik bu sürece, zaten sorguluyorlar dozu daha da artırmasınlar diye. Çok tedirginim
Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz canım bende 34 yaşındayım bu 4. Denemem bir tane kaybım var geçen yaz kalp atışı durmuştu. O yüzden bu tedaviden hiç kimseye bahsetmedim aileme bile pozitif sonucu aldık sadece kendi aileme ve eşimin ailesine söyledik en yakın akrabalara bile söylemedik tüp bebek olduğunu da aileler dışında kimse bilmiyor. Herkese açıklama yapmak zorunda değiliz :KK66:

2 şubatta transfer yapıldı 5. Gün embriyoları 12 şubatta beta 285 çıktı 14 şubatta ise 550. Bir daha ölçüme gerek Yok 10 gün sonra usg ye gel dediler. Ben de ölçtürüp stres yapmak istemedim. Yarın için randevu aldım. Yarın Kalp atışlarını görme olasılığımız var mı?
Evet canım görürsünüz kalp atışlarını

İyiyiz canımcım Allaha şükür. 2 gün olmak üzere, aşkımdan ağlayacak moddayım. Sürekli emmek istiyor kuzucuk, 6 kere kaka 7-8 çiş oldu şimdiden. Sütüm kollostrum, damla damla geliyo ama yetiyo sanırım. İnşallah sonra artar. Uyku hiç yok gibi. Memeler yara olmadı ama acısı çok fena, lansinoh idare ediyor, gümüş kapak aldım salı gelir inşallah. Bizden şimdilik haberler bu kadar.

Oy maşallah kuzucuğa. Çok şükür canım benim. Sütün artar bir kaç güne. Benim de aynı öyleydi başlarda şimdi şükür iyi. Rezene çayı yapıp içiyorum her gün. Rabbim hiç ayırmasın sizi. Mutluluğunuz daim olsun inşallah:KK200:

Avalon80 Avalon80 taze anne nasılsınız, alışabildiniz mi kızınla yeni koşturmacaya :anne:

Saol kuzum benim yarın götürecez kontrole hala geçmedi gibi yüzünden belli oluyor. Allah yardımcımız olsun. Sen nasılsın

Canım benim buna da şükür bebeğin sağlıkla doğdu en azından. Solunum cihazından ayrılmış çok şükür. Hiç merak etme sağlıkla çıkacaksınız. Yaşadığın çok tehlikeli bir durum dr bunun teşhisini nasıl koymamış kontrollerde hayret bir şey. Allahım şifa versin kuzum benim. Çok geçmiş olsun diyelim

Gözünaydın canım darısı bizim başımıza İnşâAllah ❤️

Maşallah canım oğluşuna daha dün gibi 30.haftada gelmeye kalkması şimdi 3 aylık olma yolunda:nazar:
Gaz derdi bitmiş canım hadi gözün aydın :)
Etrafa ilgi her geçen gün arttığı için memnuniyetsizliğini oda yapıyordur.
Bir bakmışsın yarın birgün oda bitmiş,diş faslınız başlamış :emir_bebek:
Bizde iyiyiz canım çok şükür eksiklerimizi,hazırlıklarımızı tamamlamaya çalışıyoruz :KK36:
Coook cqbuk g3ciyor :KK66:)))
Evet canim nekadar cok uyari alirsa okadar huzursuz oluyor. Kendi cikariyor gazini koydugum yerde durmuyor. Belini kaldirip gidiyor kafa ustu :) ayaklarini iyice kaldiriyor karnina fln. Cok fark ediyor bebek gelisimleri hmn . Emerken yuzumle oynuyir saclarimla yakamdan elini sokup memeyi seviyor falan. Rabbim herkese nasip etsin
Seninde hazirliklar bitmek uzere insallah saglikla kavus minigine en son kiz demislerdi degil mi.kolayca dogumunda olur insallah saglikla evijize donersiniz

Canm iyiiyim. Evet çok az kaldı. Haftaya cuma başlıyorum işe :KK43: annem bakacak kuzum. Sen nasılsın herşey yolunda mı?

X