2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Benim zaten ödemim başlamıştı, eller ayaklar şişiyordu. (iki elime de yatarken atel takıyorum, karpal tunel sendromu olmuşum, fena uyuşuyor ve ağrıyor yoksa) 2 gündür ayaklarım bildiğin mayalı poğaça kıvamında. Ayak bileklerim boğum boğum oldu. 1 aydır kilo almıyorum üstelik. Bugün yemek yiyemedim, akşam sadece ekmeksiz çorba. Çünkü içimde artık hiç yer yok. :rolleyes:Bir de ben 20 kilo aldım. Hyataım boyunca 55 kilo olan ben, nefes alamıyom yahu keşke dikkat etseymişim azıcık. Arada belden sancı oluyor, özellikle geceleri, hah diyorum tamam zamanı geldi. Deyince geçiyor. :confused: Gece dönerken bacaklarım peşimden gelemiyor, eklemlerim çok acıyor. Ahlaya ohlaya yarım saat uyumaya çalışıyorum vallahi. Sonra gene dön. Bu günümüze şükür, Allahım iyi ki bu günleri gösterdi bize. Tabi ennnnn başta inşallah sağlıkla ama 35 ten sonra keşke artık doğursam dönemiymiş, yani ben öyleyim.... :anne:
Ayy anlattıkların senin için zorlayıcı ama okurken verdiğin enerji gülümsetti :KK48:
Az kaldı minik kuzunun gelmesine az daha dayan annesi :anneadayı:

Merhaba kızlar bugün doktora gittim 7 yumurta var dedi diğer küçükleri saymadı
Merhaba canım benimde 7 yumurtam alındı . Hatta biri boş dediler aynı gün 6 tane kaldı. Sonra en son gün 4 tane birinci kalite embriyo oluştu biri transfer edildi 3 tane donduruldu..
Yani sayı gayet iyi inşallah sağlıkla tutunur sana en güzel embriyolar

İnşallah sağlıkla kucağına alacaksın canım, bu zamana kadar geldik, böbrekte sorun olsa ayrıntılıdan itibaren ya da en geç 25 lerde belli oluyor hep. Bence ben tamamım anne gelmek istiyorum diyor, doğunca da inşallah tadını çıkaracaksın :KK200::anne:
Saol canım ya çok rahatlattın şu an beni. Dr öyle deyince ne bileyim işte şaşırdım birden bire böyle bir sorunla karşılaşınca. Yani daha önce görünürdü böbreklerde problem olsa diyorum. Previalarda olan bir şey belki de. Umarım sağlıka doğar tüm bebekler. Bu günlerin acısını çıkarırız inşallah mutlulukla:KK200:

Cnm insallah böbreklerde sorun çıkmaz :110: yarın haber ver bize de. Sağlıkla alırsın kucağına insallah ben inanıyorum ve dua ediyorum senin için. Sonrasında birer ani olarak kalacak bugunler. Çok şey yaşadın Rabbim yardım edecek ve bebisini sağlık la büyüteceksin :KK200:
Teşekkürler kuzum benim ya saolasın. Dualarımız kabul olur bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz inşallah. Haber veririm son durumu.:KK200:

Manisanın bir ilçesinde canım benim doktorum

Kuzum kötüyü düşünme böbreğinde hiç bir sorun yoktur Allahın izniyle.
Previa olduğu için plesanta artık görevini tam yerine getiremiyordur.
Kucağına alınca geçip gitsin tüm bu yaşadığın kötü günler ❤
İnşallah canım inşallah. Dediğin gibi plesentayla alakalıdır sanırım bakalım hayırlısı diyorum. Bugünleri atlatıp sağlıkla mutlulukla büyütürüz miniklerimizi inşallah:KK200:

Merhaba canım benimde 7 yumurtam alındı . Hatta biri boş dediler aynı gün 6 tane kaldı. Sonra en son gün 4 tane birinci kalite embriyo oluştu biri transfer edildi 3 tane donduruldu..
Yani sayı gayet iyi inşallah sağlıkla tutunur sana en güzel embriyolar
Ultrason ile saydı saydığı gibi çıkıyor mu canim yoksa düşrr mi

Benim zaten ödemim başlamıştı, eller ayaklar şişiyordu. (iki elime de yatarken atel takıyorum, karpal tunel sendromu olmuşum, fena uyuşuyor ve ağrıyor yoksa) 2 gündür ayaklarım bildiğin mayalı poğaça kıvamında. Ayak bileklerim boğum boğum oldu. 1 aydır kilo almıyorum üstelik. Bugün yemek yiyemedim, akşam sadece ekmeksiz çorba. Çünkü içimde artık hiç yer yok. :rolleyes:Bir de ben 20 kilo aldım. Hyataım boyunca 55 kilo olan ben, nefes alamıyom yahu keşke dikkat etseymişim azıcık. Arada belden sancı oluyor, özellikle geceleri, hah diyorum tamam zamanı geldi. Deyince geçiyor. :confused: Gece dönerken bacaklarım peşimden gelemiyor, eklemlerim çok acıyor. Ahlaya ohlaya yarım saat uyumaya çalışıyorum vallahi. Sonra gene dön. Bu günümüze şükür, Allahım iyi ki bu günleri gösterdi bize. Tabi ennnnn başta inşallah sağlıkla ama 35 ten sonra keşke artık doğursam dönemiymiş, yani ben öyleyim.... :anne:
Sen doğum moduna girmişsin canım sana tavsiyem ılık duş al çok bunaldiginda iyi geliyor

Az kaldı sağlıkla kavuşun meleğine inşallah

Yaptırdım 2017 Eylülde yumurta toplandı o zaman fiyat 8600 idi ilaçlar hariç ama bende miyon olduğu için Dr onuda histeroskopi ile aldı ona 7200 ayrıca odedik ilaçta 1800 TL tuttu canım
2019 fiyatlarını bahçeci sayfası var yeni tedaviye başlayan arkadaslara sorabilirsiniz
Yani muayene ücreti falan filan 10 bin tl mi diğer amaliyati saymassak.

Annelik içgüdüsel birşey canım eminim ki Rabbim verir bir kolaylığını :) üstesinden gelirsin. Yıkamaya alışırsaniz gerisi kolay olur
Haklisin cnm. Sonuçta herkes bunu yaşıyor. Banyo işini bende düşünüyorum :KK48: ben alisirim da annem gidince eşimle Yikarim diyorum artık bebisi. Eşim de ben nasıl tutucam çok minik olur o diyor :KK70:

kinalikadin kinalikadin canım naptın kontrole gidicektin
İnşallah sorunsuz güzel haberlerle gelirsin ❤
Canım benim saol gittim kontrole suyu az dedi ctesi gün verdi sabah sezeryan olacam Allah izin verirse. Ama ctesi ye kadar hergün kontrole gidecem eğer bir durum olursa hemen alıcakmış. İnşallah her şey yolunda gider bebek sağlıkla doğar kuzum. Bana da rahmimin alınanileceğine dair yazı imzalattılar inş ameliyat başarılı geçer ne diyelim hakkımızda hayırlısı canım:KK200:

Kucukleri saydılar mi onlar büyüdü mü? Benim kucukleri saymadi sonradan gelişmezmi
İlk deneme acemilik boyutları söylüyordu hemşireye ama ben takip edemedim pek. Bana 7-8 yumurta beklentimiz oluyor bizim için normal sayı bu demişti doktor. Aklımda o kalmıştı

X