2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

tugken tugken ağzına sağlık emeğine sağlık canım. Ne güzel bilgiler yazmışsın. İnşallah buradaki her arkadaşım sağlıkla meleğine kavuşur.

Kızlar pek girip yazamıyorum ama girdiğimde topluca okuyorum sizi. Yeni tedaviye başlayanlara şans, pozitif haberi alanlara sağlıkla devam etmesini diliyorum. Hamile arkadaşlarıma da sağlıklı doğumlar diliyorum. Biz de hızla büyüyoruz. 1970 gram doğup 1800 lere düşen minnak kızım 17.günün sonunda 2700 grama ulaştı çok şükür:) bol bol emiyoruz, gaz çıkarıyoruz, kaka yapıyoruz:) uykusuz ve yorgun geçen günlerimizden hepinizi kucaklıyorum :KK200:

Maşallah maşallah kizcene sağlıkla büyüsün kuzun

Ne güzel üşenmeden uzun uzun yazmışsın, çok teşekkürler. Beni hafiften heyecan basmaya başladı... bişeyi ne kadar çok sebepleriyle detaylandırabilirsem kafamda, o kadar normalleştirebiliyorum. Tekrar teşekkürler canım. Sen bu arada öp paşayı bizim için :KK68:
Rica edrim canim bende oyleyim biseyin ayrintisini kotu yada iyi olsun bilmk dahada rahat ettiryr

Yanlış tedavi uygulandı ve kimseyle muhatap olamadım diyeyim kısaca
Aaa nasıl lütfen benimle detaylı paylaşır mısın banide ihmal etti dikis atmadi 17 haftada bebeğimi kaybettim ve rahim ağzının iki defa leep yani kazindigini biliyor du gençsin ilaçlarla gider demisti ama olmadı bebeğim gitti şimdi 1 emriyom var onu tiransfer etmeyi düşünüyorum

Canım seninle bende doğurdum yazılarını okuyunca isirdin hemşireyi haa aferin sana dokunani yakarım anayim ben hesabı :-)
Ablam iki doğum yaptı üçüncüye hamile ben doguramiyorum beni dogurtuyorlar der karnıma basmadan çıkmiyor diyor. Süyü ile sancısı arasında çok saat farkı olunca kuru kuru doguruyorum diyor.
Çok şükür atlattin güzel tecrübeler bunlar. Suni sancı da vermiş oluyorlar di mi hızlandırmıslar.
Eşime nasıl bırakacağım onu düşünüyorum ben çocukları arada oturup ağlıyorum o kadar canımı sıkıyor mevzu. İşe nasıl bırakıp gideceğim diye delirip duruyorum şimdiden.
Canim benim cok sukur valla atlattik.ablan cok hakli o an zor geliyor o baskiyi hissetmek ama heesey bebeisler icin helal olsun ablana allah ayirmasin. Heekesin farkli oluyor sureci rabbim saglik varsin. Sanci verildi canim surec uzamasin diye ruya gibi hala. Sende simdiden uzulme hic esin surecin icinde zaten mecbursun birakmaya ve mecbur ayni sen gibi bakmaya. Arkandan cekiyor bisey dusa girince yemek yerken iki saniye digeer odaya kalksan hemen gayri ihtiyari kosarak bebegin odasina gidiyirsun bebek dogduktan sonra hersey anlam yitiriyor. Sadece o. Baska bir duygu. Bilmiyorum
Ama sende uzulme simdiden calisan birisin heezaman ne daha karli olacaksa bebk ixin onu uygulayacaksinn. Insallah esinde is sikintisi cozulur. Kismetleriyle gelecekler.. onlarla eve dondugunde evde olan bir annneden daha kaliteli zaman gecireceksin. Insallah saglikla dogumun olsun kucaklarina al. Butun sikintilarin gececek.

tugken tugken ağzına sağlık emeğine sağlık canım. Ne güzel bilgiler yazmışsın. İnşallah buradaki her arkadaşım sağlıkla meleğine kavuşur.

Kızlar pek girip yazamıyorum ama girdiğimde topluca okuyorum sizi. Yeni tedaviye başlayanlara şans, pozitif haberi alanlara sağlıkla devam etmesini diliyorum. Hamile arkadaşlarıma da sağlıklı doğumlar diliyorum. Biz de hızla büyüyoruz. 1970 gram doğup 1800 lere düşen minnak kızım 17.günün sonunda 2700 grama ulaştı çok şükür:) bol bol emiyoruz, gaz çıkarıyoruz, kaka yapıyoruz:) uykusuz ve yorgun geçen günlerimizden hepinizi kucaklıyorum :KK200:
Ohhh cok sukur masallah prensese buyuyor

Canim benim cok sukur valla atlattik.ablan cok hakli o an zor geliyor o baskiyi hissetmek ama heesey bebeisler icin helal olsun ablana allah ayirmasin. Heekesin farkli oluyor sureci rabbim saglik varsin. Sanci verildi canim surec uzamasin diye ruya gibi hala. Sende simdiden uzulme hic esin surecin icinde zaten mecbursun birakmaya ve mecbur ayni sen gibi bakmaya. Arkandan cekiyor bisey dusa girince yemek yerken iki saniye digeer odaya kalksan hemen gayri ihtiyari kosarak bebegin odasina gidiyirsun bebek dogduktan sonra hersey anlam yitiriyor. Sadece o. Baska bir duygu. Bilmiyorum
Ama sende uzulme simdiden calisan birisin heezaman ne daha karli olacaksa bebk ixin onu uygulayacaksinn. Insallah esinde is sikintisi cozulur. Kismetleriyle gelecekler.. onlarla eve dondugunde evde olan bir annneden daha kaliteli zaman gecireceksin. Insallah saglikla dogumun olsun kucaklarina al. Butun sikintilarin gececek.
İnşallah canım inşallah. Rabbim rızkını verir bebeklerimizin inşallah şimdiden ise gidip öğlen döndüğümü hayal ediyorum sonra garip bir his kaplıyor içimi buruk. Daha doğmadan korumak istemek yanlarında kalmayı istemek halbuki baba anneden farkı ne ki değil mi işte gel gör gönüle anlat. Rabbim hepimizin zorluklarını darliklarını gidersin. İnşallah sağlıcakla tüm isteyenler evlatlarına kavuşsun gerisi Rabbimden olur inşallah.
Güzel dileklerin için teşekkür ederim :KK200:

Aaa nasıl lütfen benimle detaylı paylaşır mısın banide ihmal etti dikis atmadi 17 haftada bebeğimi kaybettim ve rahim ağzının iki defa leep yani kazindigini biliyor du gençsin ilaçlarla gider demisti ama olmadı bebeğim gitti şimdi 1 emriyom var onu tiransfer etmeyi düşünüyorum
Özelden yazayım sana canım

becidina becidina sırayla doğuma gidiyor arkadaşlar :) valla daha var bizim ama heyecan basıyor ufaktan. kinalikadin kinalikadin dan sonra sırada biz varız
Evettttt sirasi gelen dogumhaneye lutfen :)))) kizlar cok heyecanliyaa valla sanki tekrar doguracam sizlerle . Saglikla insallah

X