2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Aminnn canim insallahhhhh insallahhhh yarin bakalim ne olcak kalbim durcak o kdr gun gecdi bugun gecmiyor :işsiz: Allah hayirlisini nasip etsn
Amin canım nolur stresini azalt güzel düşün hep herşey Rabbimden ol desin olsun İnşâAllah herşeyin hayırlısı Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin ❤️

Fenayım yahu :KK43: ishal geçmiyor . Bir iki lokma birşey yiyorum başlıyor bağırsaklarımdan ses gelmeye.. patates haşladim , ev yoğurdu yedim , muz vs.. geçer inşallah Çarşamba ayrıntılı ultrason var bu şekilde devam ederse dışarı çıkamam
Geçmiş olsun canım magnezyum kullanıyor muydun ? Eğer kullanıyorsa normalde yemekle kullanmak gerekiyor yoksa ishal yapıyor bilgin olsun

Dogrudur canım . En son mayısta negatif aldım. Dondurulmusum vardi son kalan transfer oldum bekliyoruz bakalim hayirlisiyla. Bugun 6.günüm.
Allahım inşallaaahhhhh pozitif alırsın canım benim,Allah tüm isteyenlere ve bekleyenlere yüzünü güldürsün tez zamanda inşallaaaaahhhhhhh:) hepinize tek tek dua ediyorum

Geçmiş olsun canım magnezyum kullanıyor muydun ? Eğer kullanıyorsa normalde yemekle kullanmak gerekiyor yoksa ishal yapıyor bilgin olsun
Sağol canım, Multi vitamin vermişti doktor ama ne yalan söyleyeyim icemiyorum zaten kocaman bir hap yutarken midem bulanıyor. Devit kullandım d vitamini damla, o mu yaptı anlamadım. Bugün daha iyiyim dün yatana kadar bağırsaklar çalışmaya devam etti

@Deepblue_6 @Dlk2606 Umreci58 Umreci58 @Brunettex @KoncuyUmay Strongmom_ Strongmom_ @prensen @S_V_S_88 @INCIK BONCUK @sinemis25 nerelerdesiniz kızlar. İnşallah her şey yolundadır hepiniz için. Allah gönlünüzden geçenleri nasip etsin. Hepiniz dualarımdasınız. Rabbim sağlıkla anneliği yaşamamızı nasip etsin inşallah..
Canim takip ediyorum arada dogum yapanlari ve hamile kalanlari tebtik ediyorum oncelikle.insallah senin durumunda iyidir gozlerin nasil oldu gecti mi bide kanamam var yazmissin en son okudugum kadariyla smdi daha iyi misin..
Bende suan adetimi bekliyorum insallah bi aksilik olmazsa adetimde yenide ilaclara baslayip transver icin gidicem dondurulmuslarim var insallah bu kez saglikla tutunur .. Hepinize dua ediyorum kizlar Allah yardimcimiz olsun bu zorlu süreçte

Korbaykus Korbaykus ve ruhum_mavi ruhum_mavi dogum yapmış kizlar tebrik ediyorum size masallah saglikla buyusun insallah bebikleriniz:KK200:
tugken tugken ve A anneveoglusu sizinde az kaldi galiba insallah saglikla kucaginiza alırsınız sizde:KK200:
T Tuana 1892 canim sende yeni transver olsun galiba insallah saglikla tutunur canim diger transverin benimle ayni dönemdi

X