2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

videodaki tugken tugken ise 3 saatte çok kolay bir doğum yapmış. Doğum anında da çok keyifliydi. Maşallah ona. Darısı hepimizin başına inşallah :dua:
:nazar::emir_bebek::KK200::anne:
tugken tugken Ben de yazsam mı yazmasam mı diye düşünüyordum. Canım sanırım sensin, videoya da yorum yazdım, çok mutlu oldum, Allah analı babalı büyütsün, şansı bol olsun yakışıklı prensin. Ay çok duygulandım ağladım :KK19:
tugken tugken canım görünmedin iyimisin yoksa doğum mu oldu
kizlarrrr. ben degilim :)))) allah soyletiyor galiba temizlik yapiodum ben annemle
oyuzden giremedim

Ben çok duygulandım ağladım, bize prova oldu valla :KK48: Canım inşallah sen de böyle çok kolay doğum yaparsın :KK200::KK19:
amin canim insallah yaaa herbirimiz insallah saglikla alalim sikintisiz gecirelim dogumu
bu videolar cok motive ediyor. ben doguma giderken yazacagim sizlere gece de olsa : )

tugken tugken sen bize selam vermeden güne başlama emi bak sonra seni böyle gıyabinda doğurtuyoruzzz :)))

Korbaykus Korbaykus tugken tugken ruhum_mavi ruhum_mavi ve sonra ben geliyorum doğum sırası olarak inşallah sağlıkla sıramızı savar bizden sonra arkadaşlarda kuzularımıza arkadaşlarını sağlıkla dünyaya getirirler

Kızlar geldim kontrolden. Nstde bir kez sancim çıktı . Bebek 3200 gr olmuş. Pazartesiye kadar bi aksilik olmazsa sezaryen oluyorum. Artık kesinleşti. Bütün hazırlıklar bitti. :anne:Biz haziriz
Ayy geliyo bebiş okurken heyacanım tavan yaptı :KK73:
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :anne:

Kızlar geldim kontrolden. Nstde bir kez sancim çıktı . Bebek 3200 gr olmuş. Pazartesiye kadar bi aksilik olmazsa sezaryen oluyorum. Artık kesinleşti. Bütün hazırlıklar bitti. :anne:Biz haziriz
Maşallah kuzuya canım ne güzel hayırlısı ile kavuşuyorsunuz darısı bizlere olsun

yaa çok heyecanlı :halay: kilosu da gayet iyi, hadi hayırlısı canım sağlıkla gelsin küçük hanım :KK37:

Güzeller çok güzel bir hafta olsun inşallah selam herkese...

Progesteron iğneyi 12. Hafta bitimi bıraktım. Hibor kan sulandırıcı iğne ise transfer sonrası 9. Günde bıraktım aslında 10 günlük verilmişti ama hastanelik oldum midem rahatsızdı kullanmadım sonuncuyu.

Kişisel bir durum özellikle kan sulandırıcı, bazıları gebelik boyunca kullanıyor dr un karar verir. Gidince sor ne zamana kadar bu ilaçları kullanacağım diye anlatır.
Canım senin pıhtılaşma testi yapılmış mıydı. Hiboru bıraktın. Benim bir değer heterozigot devam ettirdi. Şimdi ki dr um bıraktırdı.

tugken tugken sen bize selam vermeden güne başlama emi bak sonra seni böyle gıyabinda doğurtuyoruzzz :)))

Korbaykus Korbaykus tugken tugken ruhum_mavi ruhum_mavi ve sonra ben geliyorum doğum sırası olarak inşallah sağlıkla sıramızı savar bizden sonra arkadaşlarda kuzularımıza arkadaşlarını sağlıkla dünyaya getirirler
tamam canim :)))) valla annemde diyirki bak nasil guzel arkadaslarin var birbirinizi gormesenizde duygulari paylasiyorsunuz insallah rabbim hepinize saglikli dogum saglikli hayirli evlat nasip edrr diye dualar ediyr.

Ay bi heyecan daha :nazar: Maşallah, sağlıkla kucağına al bebişini canım. :anne:

X