2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Arkadaşlar bugün 8. Günüm ve iki tane beşinci gün embriyosu yerleştirmişlerdi. Evde kaç gündür kafamı kurcalayan bi test vardı valla dayanamadım yaptım silikte olsa ikinci bir çizgi var gibi sanki:) kurtuldum şu testten:KK48: şimdi Gönül rahatlığıyla kan testi için geri sayım yapabilirim, silik de olsa mutlu ediyor yahu:) ❤️ İnşallah kan testinde de çıkar ve sıkıntısız sağlıcakla ilerler, hepimiz için aminnn❤️
Sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız umarım akademi1994 akademi1994 darısı senin başına

kızlar doktor ikili test yaptır dedı ama bn ıstemıyorum bırde bana test ıcın hastane 1450tl dedı yaptrmasak nolur Allah korusun bısey cıksada aldıracak halımız yok yanılanda cok var sızler yaptrdınz mı? sadece detaylıyı yaptırırım vaktı gelırse ınsaallah dıe dusundum ama fıkırlerınıze ıhtyacm var tecrubesızım cunku bu konuda

canım ne kadar pahallı söylemişler ikili test için

yaşın kaç eğer 35 üstü ise ikili test yaşı girince bilgisaeyara oranlar sağlıklı sonuç vermiyor
ben nifty yaptırdım şükür temiz geldi 20ye yakın genetik ve kromozom bozukluk varmı ona bakılıyor

kizlar şimdi aradılar şükürler olsun tek yumurtayla döllenme gözlemlenmiş bugun bölünmeye baslicakmis yarın transfer günü için arayacaklar sağlıklı bi şekilde devam eder insallah :dua::KK200:

maşallah ben hayırlısı ile hamilelik haberinide almakta nasip olur

Arkadaşlar bugün 8. Günüm ve iki tane beşinci gün embriyosu yerleştirmişlerdi. Evde kaç gündür kafamı kurcalayan bi test vardı valla dayanamadım yaptım silikte olsa ikinci bir çizgi var gibi sanki:) kurtuldum şu testten:KK48: şimdi Gönül rahatlığıyla kan testi için geri sayım yapabilirim, silik de olsa mutlu ediyor yahu:) ❤️ İnşallah kan testinde de çıkar ve sıkıntısız sağlıcakla ilerler, hepimiz için aminnn❤️

veee en sevdiğim foto bayılıyorum bu test fotolarına maşallah 8. günde burdayım demiş/ler
allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah

inşallah tatlim insallah. dün çok üzüldüm tek yumurta çıktığı icin ama sonra dedim ki Rabbim ol dedikten sonra hiç bişey engel olamaz. Rabbim isteyen herkese hakkında en hayırlısını nasip etsin inşallah:dua:
aynen oyle canim yeterki Rabbim ol desin. hersey bos. tebrik edrim insallah sagliklada tutunur

tebrikler saglikla pozitif ilerlesin

bencede nifty yaptırsin daha iyi çok uçuk bir fiyat
ama nifty testide artmış b.u ekonomik krizde
aynen canım uçuk bir fiyat vermişler. Evet herşeyin fiyatı artmış ya bugün doğum yapacağım hastaneyle görüştüm 3-4 ay öncesine göre 500-100 TL arası artmış doğum ücreti

Hastanedeyim ilaç verdiler bebeğin düşmesini bekliyoruz :KK43::KK43::cry:bizimde hikayemiz öyle yarım kaldı benide yarım birakti :cry:bu ayrılık bize.yakışmadı be bebeğim :cry:diyecek o kadar şey var ki tüm kelimeler anlamsız :cry:ama herşeye rağmen iyiki oldu iyiki geldi kısa da sürse iyiki bu mutluluğu yaşattı :cry:yorgun düşen kalbinden öperim bebek :KK43:
icim okadar kotu ki nedesem bilemiyorum tarifsiz bir aci huzun kapladi. icim yandi. Rabbim sana en kisa zmamda saglikli hamilelik nasip etsin. cok sukur ki hamile kalabiliyorsun. tedaviye sonuc verebiliyorsun.rabbim sana esine guc sabir versin. cok aci uzucu demek anlamsiz yetersiz kaliyor. yasanilan hayal kirikligi cok cok acitiyor icini ama dayan yasaman gerekiyormus.bugun hic durmadan dualar ettim sana .insallah tekrardan gebe kalip saglikla kucagina al. cok mutlu ol insallah. yasadigin son sikinti olsun.

aynen canım uçuk bir fiyat vermişler. Evet herşeyin fiyatı artmış ya bugün doğum yapacağım hastaneyle görüştüm 3-4 ay öncesine göre 500-100 TL arası artmış doğum ücreti
vallahi bebek ile ilgili ne varsa almış başını gidiyor allah güç kuvvet versin hepimize
tüp bebek fiyatları ilaçları hamile kal hastane ve testler
devam ederse gebelik bebek odası yatağı halısı kiyafetleri üst üste gelen zamlar ile çoşmuş

Hastanedeyim ilaç verdiler bebeğin düşmesini bekliyoruz :KK43::KK43::cry:bizimde hikayemiz öyle yarım kaldı benide yarım birakti :cry:bu ayrılık bize.yakışmadı be bebeğim :cry:diyecek o kadar şey var ki tüm kelimeler anlamsız :cry:ama herşeye rağmen iyiki oldu iyiki geldi kısa da sürse iyiki bu mutluluğu yaşattı :cry:yorgun düşen kalbinden öperim bebek :KK43:
canım çok üzüldüm...allah yardımcın olsun...kelimeler yetersiz kalıyor.
umarım en kısa zamanda bu mutluluğu tekrar yaşayacaksın .

kizlar şimdi aradılar şükürler olsun tek yumurtayla döllenme gözlemlenmiş bugun bölünmeye baslicakmis yarın transfer günü için arayacaklar sağlıklı bi şekilde devam eder insallah :dua::KK200:
cnm bol bol dua et...hakkında hayırlıısı olsun. arkadaşımın 2 yumurtası ile ikizi oldu.
sayı önemli değil....inş güzel gelişir ol dedikten sonra oluyor.

Canım ya çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inşallah ❤️ Darısı benim ve benim gibi bekleyenlerin basına inşallah

1450 mi? canım bir yanlışın olmasın ikili taramada hastanenin yapacağı sadece bir kan testi. Doktorun zaten ense kalınlığına ve burun kemiğine bakmıştır. Ben 2li tarama için özel hastaneye 125 lira falan ödemiştim. Tabi yaptırmak istemiyorsan senin tercihin ama 1450 çok abartı bir rakam.
acıbadem maslaktayım 1450 dedı bncede çok oda vazgeçirdi beni zaten

canım ne kadar pahallı söylemişler ikili test için

yaşın kaç eğer 35 üstü ise ikili test yaşı girince bilgisaeyara oranlar sağlıklı sonuç vermiyor
ben nifty yaptırdım şükür temiz geldi 20ye yakın genetik ve kromozom bozukluk varmı ona bakılıyor
28 yasındayım acıbademde herşey çok pahalı zaten öyle bir durumumuz yok

devlet hastanesinde ikiyi test ücretsiz yapılıyor yaşında küçük bence sıkıntı olmaz senin testte allahın izniyle
tesekkur ederım bilgilndırdığiniz için eşime söyleyeyim o zaman zaten sıfırlandık neredeyse tedavi sürecinde yük olacaktı bize birde sonuç ne olursa olsun aldırmıcaz o yüzden gereksiz geldi olmadı devkette yaptıralım o zaman Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

papatya0612 papatya0612 Bende ordayım canım biliyosun. Bana ayşen hoca 600 falan dedi diye hatırlıyorum. Sonrada atakent acıbademe yönlendirdi orada sgk da geçiyor diye. Orayada 350 bi verdim kan testi içinde 60 verdim. Sen rutin kontrollerin içinde devam ediyo musun oraya başka doktor bulacakdın diye hatırlıyorum da:KK64:

X