2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Haha valla sorma nedense bende öyle inan ailem bile bilmiyordur bu kadar detay

Rabbim minik paşanızı sağ salim kucağınıza aldığınız günü göstersin.
Hayırlısıyla sizin şimdiki telaşlarınızıda bizlere yaşatmayı nasip etsin

Rabbime bin şükür canım çook güzel haberlerle gelmişsin varsın cinsiyeti 1 ay sonra kesinleşsin önemli olan minik kuzularımızın sağlıklı olması.
Rabbim kimseye evlat acısı,evlat hasreti göstermesin

Gözün aydın canım, en önemlisi sağlık, cinsiyet işin ayrıntısı tabi. Şimdi iyice hamileliğin keyfini sürme evresi olsun inşallah.

Rabbim minik paşanızı sağ salim kucağınıza aldığınız günü göstersin.
Hayırlısıyla sizin şimdiki telaşlarınızıda bizlere yaşatmayı nasip etsin
amin guzel yurekli arkadasım insallah herbiriniz yasarsiniz. yeterki saglikla zamaninda gelsinler.
minicikler ama evimizi dolduracaklar :))))

Canım senin ve bebişlerin sağlıklı olmasına çok sevindim. Allah zamanında ve sağlıkla kucağına almayı da nasibetsin inşallah.

Canım benim güzel haberlerini aldık çok şükür kanama alının yokmuş ve bebekler iyiymiş gerisi önemli değil sağlıklı olun hayırlı evlatlar olsunlar inşallah maşallah kuzulara
Çok şükür canım iyiler ya dünyanın en mutlusu benim. Amin inşallah. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin.
Haha valla sorma nedense bende öyle inan ailem bile bilmiyordur bu kadar detay
Onların meraklari basit bebekler iyi mi cinsiyetleri ne ama bizlerin süreçleri benzer merak ediyoruz bir sürü detayi. Senin ayrıntıluya gelesim var mesela
Kzlar histereskopi sonrasi adetim gecikirmi gebelde duzensiz zaten 15 gun var suan takvime gore
Gecikebilir canım bazen de erken ara kanama olur üç kez oldum ben.
Çok şükür canım evet cinsiyeti detay diyoruz. Amin Rabbim kimseye acısını yokluğunu göstermesin.
Gözün aydın canım, en önemlisi sağlık, cinsiyet işin ayrıntısı tabi. Şimdi iyice hamileliğin keyfini sürme evresi olsun inşallah.
Sağol canım Allah razı olsun. İnşallah artık stresten biraz uzaklasip tadını çıkarırız

Canım senin ve bebişlerin sağlıklı olmasına çok sevindim. Allah zamanında ve sağlıkla kucağına almayı da nasibetsin inşallah.
Amin canım Allah razı olsun.
Rabbim hepimizi bebeklerine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. Hepimize bu duyguyu tattirsin inşallah.

Allah sana.bagislasn canm ins sağ selamet doğarlar

Kızlar doğum yaptım açılmamla sandım cıktı bize dua edin kuvozdeler bebekler antibiyotik tedavisi göreceklermiş cigerlride gelismemis duacinizim

Ayy çok duygulandım, bu günler de geçecek zoru gitti azı kaldı biraz daha sabır gerekiyor sadece, dualarımız seninle

Allah sana.bagislasn canm ins sağ selamet doğarlar
Allah razı olsun canım inşallah. Hepimize evlatlarımizi bahşetsin Rabbim.
Başkent Hastanesi'nde tedaviye başlayacakmışsin bende Hulusi hocaya gidiyordum. Yakın zamanda bir arkadaş daha göğsen hoca da tedavi gördü ikizlere hamile inşallah sende olumlu sonucu alırsın tez vakitte hayırla.
Saol canım bugün indik görüşlerine cok tatlılar kalacaklar biraz kuvozde
Canım nasıl oldun ağrıların hafifledi mi, bebekler için bir şeyler dedi mi doktirlar neymiş durum ne kadar kalırlar bir şey dediler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…