2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Amin allah razı olsun..opum oldu bugun . Cok kotu gecti sersemletmedi bile anestezi bütün işlem boyunca kendimdeydim.mahvoldum
Inşallah sonucu güzel olurda raziyim
Nasıl bayıltmazlar ya kobay mısın sen tövbe yarabbim ya.Sen çekiyorsun orda acıyı.Allahım yarabbim ya nasıl bi eziyettir bu valla gelip ordakilerin ağzınu burnunu yolasım geldi.Hay allahım ya çok sinirlendim.Çektiğimiz yetmiyor zaten.Allah sabır versin cnm o halde dayanmışsın helal olsun sana.Sen bu kadar şeye dayandıktan sonra hiç kokkma inşallah her şey güzel olacaktır.Elinden gelen her şeyi yapıyorsun.Allah yardımcın olsun cnm iyice dinlen inşallah hemen kendine gelirsin.

Kızlar merhaba birkaç gündür bakamıyorum sayfaya. Geçen hafta carsamba transfer ertelendiği icin ilaçları icmeyi bıraktım. Nerdeyse 1 hafta olacak kalcam, sağ kasigim ve belim de ağrılar var doktoruma sordum ama adet olacağım icin olabilir dedi fakat 10 gün var adet günüme siz de ilaçları bırakınca aynı şeyi yaşadınız mı. Veya erken adet oldunuz mu? Baska birsey çıkmasından korkuyorum

30 a gireceğim haziranda ankara başkent üniv.hastanesindeyim. sen peki
bende 22 yaşındayım 3senelk evliyim vajinusmu ameliyatı oldum sonrasında 1negatif aşılama 1negatf tüp bebek denemesi şubatn 13de. istanbul bahçelievler medikalparkta tedavi gruyom dondurulmuşlaarm vr tekrr ona başlıycam allahın izniyle

herşeyde vardır bi hayır demekki nasip degilmis insallah bidaki transferinde pozitif alırsın. bende negatf sonucu 13de aldm 17de adet oldum ağrılarım oldu hatta adet oldum bttm hala ne hikmetse sivilcelenme gguslerimde şişlik var hic korkmaa cnm yani gecer

benimde 22 şubatta iptal oldu transfere 4 gün kala
bana dr hemen tarlusala başlattı 6 gün sabah bir akşam bir içtim
bıraktım iki gün sonra adet oldum cumartesi
benimde kasıkta ve belimde ağrı oldu canım

T
Teşekkürler canim ınsallah birsey cikmaz.

Canım önceden vurulduğumuz iğneler ve kullandığımız iğnelerin etkisi olabiliyor banada ilaçları kullanmayı bırak dediğinde karnım ağrıdı kasıklarım ağrıdı hatta başım ağrıyordu sürekli adet oldum bile ama ara ara oluyor hala çok artarsa doktora git derim ama yinede. Yardımcımız olsun Allahım

Amin canım inş, kaliteye de çok bakmıuor bu işler allahım yüzüme gülsün sağlıkla hayırlısıyla sonuçlanır inş

Aminn canımm inşallhh. Orası öyle tabi nasipte varsa her türlü olur inşallah da vardır hepimiz kısa zamanda alırız o güzel haberleri Allahın izniyle

Amin allah razı olsun..opum oldu bugun . Cok kotu gecti sersemletmedi bile anestezi bütün işlem boyunca kendimdeydim.mahvoldum
Inşallah sonucu güzel olurda raziyim

Ayy deme oyleeee zaten korkudan icim icimi yiyor özel degilmiydi oldugun yer. Ben cogu kisiden duyuyorum uyutuyolar hicbirsey hissetmiyorsun diyorlardi. Senin niye boyle olduki

İlaçların etkisi olabilir canım bende de bel ağrısı ve şişlik yapıyordu. Erken adet olanlar da oluyor ama benim gecikiyor

zor dayandım vala çıkınca da hüngür hüngür ağladım sagolasin

Allah cektigin sikintilarin mukafatini verir insallah canin. Sen orda acidan bagirirken aglarken o islemi yapan pislikler duymuyormuydu senin inlemeni tekrar ilac vermediler. Hay Allahim yaa vicdansiz bunlar. Kendi doktorun toplama islemini yapmadimiki asistanlarmi yapti acaba. Ama ne olursa olsun sana etki etmediyse tekrar vermeleri gerekirdi canli canli olcak ismi bu

Ayy deme oyleeee zaten korkudan icim icimi yiyor özel degilmiydi oldugun yer. Ben cogu kisiden duyuyorum uyutuyolar hicbirsey hissetmiyorsun diyorlardi. Senin niye boyle olduki
Özel canım korkma sen uyuyup bitecek senin işin.cok rahat geçecek inşallah sizinkiler allah yardımcınız olsun.ben uyuyamadım .Az verdiler muhtemelen.olsun geldi gecti şuan kaşık ağrısı harici bişeyim yok allaha şükür

Başka bir doktor yapıyor toplamayı. Hastanede genel olarak .anestezi teknikeri az verdi .yoksa kürtaj olduğum da ve histeroskopi olduğum da anestezi aldım eve geldiğimde bile uyuyordum yani.ozaman başka biri vermişti anestezi yi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…