2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım çok geçmiş olsun, berde oluyorsun tedavini?
Ankara başkent üniversitesi hastanesinde.. hastane ve kendi doktorumdan çok memnunum canım.. başka işlemlerde böyle olmamıştım.bunda ole oldu sadece allahım çektiğimiz sıkıntıların mükafatını versin.igne ucuna bakamazken iğne kolik olduk resmen .zafere ulasalimda raziyim

Herkes neler neler yaşıyor.genc yaşta.insallah dondurulmuslarin sana simsiki tutunur saglikla .. ne zman baslayacaksin bellimi gunun

Az geldi iste bende anlaamadim.normalde güle oynaya girdim nasılsa bisey hissetmeyecegim diye ama alsana dediler resmen ... çıkınca saydırdım icimden bi çok amannnn geldi gecti
Şükür inşallah mucizeme kavuşuyumda gerisi boş. Inşallah canım hepimiz aldığımız tedavi sonrası başka şeye gerek kalmadan sağlıkla hamile olalim

Canim yaa Rabbim yuzunu guldursun insallah. Dualarim hepimizle. Ama guldurdun beni hee cok dogru bi laf ettin igne ucuna bakamazken igne kolik olduk demissinya. Gercektende cok dogru. Tirnagimdan kiymik koparsam gözlerim dolardi acidan okadar dayaniksizimdir aciya. Yedigim ignelerin verdigim kanlarin haddi hesabi yok. Yeterki totolarini isirdigimin bebeleri gelsin diye. Rabbim hayirli evlatlarla mukafatlandirsin bizleri. Bide ilerde cok yaramaz cocuklarimiz olupta bunalirsak eger hemen bu cektigimiz sikintilar gelsin aklimizada evladimiza kizmak yerine sarilip öpebilelim kiymetini bilelim insallah.

Bugun kontrolum vardi doktora kac kere sordum toplama islemi acimicak dimi diye :) uyutucaz seni ne oldugunu bile anlamicaksin dedi. Insallah dedigi gibi olur :) doktorumun kendisi toplucakmis insallah farkli bir durumla karsilasmam. Su yumurtalarimi bi toplatsam buyuk bi yuk kalkacak ustumden. Hem ignelerden kurtulmus olcam hemde az bi strese girsem aman girmemeliyim yumoslarim etkileniyo hemen dusuncesinden kurtulmus olcam :)) bu aksam catlatma ignemi olucam hayirlisi ile persembe toplama olacak bakalim kismetse

inşallah cnm inşallah.Benim de perşembe günü toplanacak yumurtalar bakalım ne olacak transfer olmayıp yumurtalar da dondurabilirlermiş eşimin spremleri çok kötü diye bekleyip göreceğiz artık.Hakkımızda hayırlı olsun.

Herkes neler neler yaşıyor.genc yaşta.insallah dondurulmuslarin sana simsiki tutunur saglikla .. ne zman baslayacaksin bellimi gunun
yas falnn farketmiyo cnm kimi 20 kimi 50sinde hrsey nasip kısmet insallah tutunurlar cok seviyorum cocukları hepimizin olur insallah. belli degil maddi manevi olarak yorulduk kendimizi toparlayıp başlıcaz insallah

Allah yardımcımız olsun inşallah kızlar zor süreçleden geçiyoruz sabırlı olmamız stresten uzak durmamız lazım ama bunları yaşarken stresten nasıl uzak kalalım olacakmı,tutacakmı,yumurtalar, büyüyecekmi,döllenecekmi,kalitesi ne olacak ..vs bunları düşünüp kendimizi yiyip bitiriyoruz ama inanın azıcık bile faydası yok aksine kendimize zarar veriyoruz duamızı edelim akışına bırakalım diyemiyoruz nasıl olsa sonuç değişmeyecek nasipte varsa bir yumurtayla hemde kalitesi düşük bir yumurtayla bile oluyor ben çok gördüm örneklerini. Hepinizin yazdıklarınızı tek tek okuyorum kendi başıma gelmiş gibi empati kuruyorum içim sızlıyor keşke diyorum bu acıları bitse hemen oluverse istedikleri. Ama Allah ın taktiri o ne nasip ettiyse hayırlı olan odur. Benim de canım yanıyor keşke diyorum keşke bende hamile kalabilsem anne olsam acaba diyorum nasıl bir duygu öğrendiğimde sevinçten bayılırım çok çok mutlu olurum tarifi yok..ama elden gelen birşey yok ne yapalım bizim sınavımızda bu Allah beterinden esirgesin

Bende orda hsg çektirmiştim anestezili keşke yaptırmasaydım dedim beni mahvetti anestezi çok ağır geldi 2 gün toparlayamadım kendimi. Ama aradan 1 ay sonra laparoskopi yapıldı narkoz aldım ve hiç sorun yaşamadım sanırım doz ayarlaması ile alakalı tam bilemiyorum ya da anestezi uzmanı farkı

Aynen farklı kişiler farklı uygulama yapıyor.

yas falnn farketmiyo cnm kimi 20 kimi 50sinde hrsey nasip kısmet insallah tutunurlar cok seviyorum cocukları hepimizin olur insallah. belli degil maddi manevi olarak yorulduk kendimizi toparlayıp başlıcaz insallah
Aynen canım inşallah çabucak toparlanıp başlarsınız hemende gebe kalırsın sağlıkla

Sağlıkla geçer inşallah kaliteli yumurtalar olur

Stresten uzak olmak gerek en önemlisi bu bende ben bu süreçte kendimi mala bağladım resmen hiç duymadım görmedim allahtan eşimde zaten hiç sorun çıkaran bi tip değil. Inşallah kaliteli bol yumurtalar olur . Güzel güzel geçer

başımız üstüne gelen acılar çok çekiyoruz maddi manevi herbirimiz bu süreçte ben inaniyrm hepimiz hamileyimmmmm yazacağız . Yumurtalar toplanınca yük kalkıyor valla üstümüzden elimizden geleni yapıyoruz rabbim de can versin onlara sağlık versin bizlere tutnsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…