2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Biz her Dr a gittiğimizde ultrason görüntüsünü video çekiyoruz. Ben de çocuk biraz hoplayıp zıplasın videoda diye, çikolatalı bişiler yiyorum dr dan gizli yarım saat önce Garantili hareket
Oyy maşallah minik kuzuya
Bende tatlı yemek istiyorum ama bulantıdan gözüm bile görmek istemiyo :)

Oyy maşallah minik kuzuya
Bende tatlı yemek istiyorum ama bulantıdan gözüm bile görmek istemiyo :)
Seninde bulantı devam dimi. Ben sabah çıkarttım bı afedersin.. şimdi de beyaz leblebi yiyorum. Birde bütün kokuları alıyorum k9 köpekler var ya onlar gibi oldum vallahi

Seninde bulantı devam dimi. Ben sabah çıkarttım bı afedersin.. şimdi de beyaz leblebi yiyorum. Birde bütün kokuları alıyorum k9 köpekler var ya onlar gibi oldum vallahi
Sorma canım son sürat devam az az yiyorum yavaş yavaş bi nebze o şekilde çıkartmıyorum.
Eşim burun spreyi kullanıyo sakın sıkınca yanıma yaklaşma diyorum,burnuna sıkan benim bana kokmuyo bu nasıl iş diyo

38 +1 olacak ama daha erken de olabilir dedi .ikinci sezaryen olacağı için
Bana da 39+2’de alırız dedi. Ama kilosu az olursa 40’a kadar da bekleriz diyor. Bana uzun geldi 38’de alsa keşke:) 37.haftada mecburen izne ayrılacağım için iznimin boşa gitmesini istemiyorum. Doğumdan sonra bebekle geçirmek istiyorum o zamanı.

Benimkini 39+1de aldı ilk gebeligimde. 4 kg ve 57 cm di. Bana kalsa daha beklerdim. Şimdi yine son ana kadar beklemek istiyorum yani en azından 38 -39 haftayi görmek istiyorum

Benimkini 39+1de aldı ilk gebeligimde. 4 kg ve 57 cm di. Bana kalsa daha beklerdim. Şimdi yine son ana kadar beklemek istiyorum yani en azından 38 -39 haftayi görmek istiyorum
4 kg çok iyi doğmuş canım maşallah. İnşallah bu kızını da sağlıkla en doğru zamanda doğurursun.

Gunaydn kzlar dunden bugune grupdaki hamile haberleri haric 3 arkadasimin hamile oldugunu ogrendim hepside benden sonra evlenen cok kotu oldum sabah bir arkadasm daha msj atmis bir haberim var die direk hamilemisin diye cvpladim nerden anladn demis. Cok degisik hissediyorum kendimi asla kiskanmak gibi dusunmeyin ama icime birsey oturuyor sanki icim alev alev oluyor gozlerim doluyor kelimeler bogazimda dugumleniyor bu haberi benee birgun duyabilcekmiyim acaba Allah buyukdur ama hayalini bile kuramiyorum artk kurarken kutma hayal dusunme olca varsada olmaz diyorum kndime size belki farkli ve komik gelebilir yok artik diyeblirsnz de bazen kndimi aynanin karsisinda karnima biseyler tikistirmis gobegimi severken buluyorum tabi snra saatlerce agliyorum deliriyorum sanirim artk degisik degisik duygu degisimleri yasiyorum yanimda birinin hamilelik konusmasina tahammulum bile yok cok uzuluyorum gozlerim istemsiz doluyor agliyorum. Bu kiskanclik deil bunu sizden baska kimse anlayamaz herkese abartiliyormus gibi gelsede bu duyguyu yasamamis hic kimse anlamiyor. Biz anne olmak icin ne kadar cabaliyoruz aci cekiyoruz bilmiyor artk aciyi bile unursamiyorsun bir kokusuna kavussam ona bir dokunsam aglamasini duysam koynumda hissettsem die.
Allah kimseyi bu duygudan mahrum birakmasn. Sadece sabir..

Tabi seni en iyi biz anlarız canım yalnız değilsin.. ve biliyorum bu duygu kıskançlık değil çok farklı bir his... Çevre bilerek mi yapıyor bilmeyerek mı bunu.. yani senin bebek istediğini bilen birinin arayıp müjde ben hamileyim demesi bir o kadar kötü kalp olarak geliyor bana...
Mesele Instagram'da arkadaşlarımı görüyorum bebek haberini alır almaz paylaşıyorlar sonra duygu dolu yazılar sanki yılların annesi.. bebek doğuyor yedi yirmidort onu paylaşıyor.. heveslenen , imrenen olur düşünen yok.. bir arkadaşım çok yapıyordu her seferinde tuhaf oluyordum..
Sonra benden sonra evlenen eltim ilk ay hamile kaldı kendimi çok kötü hissetmistim.. insan yaşıyor ama bu da bizim imtihanimiz di.. bu sınavı vereceğiz mutlu sona ulaşacağız inşallah lütfen içini ferah tut

Hissettiklerin çok normal canım. Bende senin gibiydim durumumu bile bile insanların bana hamilelik haberlerini vermelerini anlayamıyodum hiç. Kıskançlık duygumuz çok normal biz böyle çabalarken okların bu kadar kolay hamile kalabiliyor olmalarına üzülüyoruz sanırım. Bu kıskançlık duygumuz asla bizim olmuyor onlarında olmasın diye hissettiğimiz bişey değil Allah bütün bebekleri sağ salim annelerinin kulaklarına versin.
Ayna karşısında yaptıklarında çok normal insanın umudu bitince herşey bitiyor. Bigün inş rabbim sanada annelik duygusunu tattıracaktır sadece daha zamanı var demek ki.

Insallah canim bazen iste hep boyle tek basima anne olmadan kalacakmsim gibi hissediyorum. Bilende dikkat etmiyor cnm kimse anlamazki bu nasil bir duygu insallah bu defa benimde yuzum guler bende yasatrim bu duygulari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…