2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Valla canım bu kimyasaldan bende hiç anlamıyorum valla ver istersen bende vericem yarın başka hastanede inşallah yükselir Hiç üzülmeyelim canım benim Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah pes etmek yok bunları söylüyorum ama için içimi yiyor bur yandan kendim üzülüyorum Allahım yardimcimiz olsun
Benim ki kabak gibi negatif hiç şüpheye mahal yok ama sen başka hastanede kesin yaptır pozitiftir senin ki inş hiç üzme kendini. Değilse hakikaten yaşın küçük senin yaşındayken ben bekardım hala olacak olacak hayırlısıyla inş...

Busgok0606 Busgok0606 gözünaydın canım seninde ALLAH tamamına erdirsin, kucağında göstersin ...

Bu uğurda mücadele eden kutlu kadınlar biz de müjdeleyeceğiz elbet birgün pes etmek yok Hem ağlarım hem yazarım modundayım ben şuan

Allah razı olsun canım rabbım herkese nasıp etsın ınsallah
Benim ki kabak gibi negatif hiç şüpheye mahal yok ama sen başka hastanede kesin yaptır pozitiftir senin ki inş hiç üzme kendini. Değilse hakikaten yaşın küçük senin yaşındayken ben bekardım hala olacak olacak hayırlısıyla inş...

Busgok0606 Busgok0606 gözünaydın canım seninde ALLAH tamamına erdirsin, kucağında göstersin ...

Bu uğurda mücadele eden kutlu kadınlar biz de müjdeleyeceğiz elbet birgün pes etmek yok Hem ağlarım hem yazarım modundayım ben şuan

Allah razı olsun canım benim inşallah artar perşembe 12. Günüm Rabbim büyük :dua:

Allahım kabul etsin dualarımı canım benim kendini ne zaman hazır istiyorsan o zaman başka tekrardan Rabbim yardımcımız olsun insallah
iinsallah cnm icini rahat tut kendini umutsuzluga kaptırma allahn izniyle sende yazcn arttı diye. nezmn haazr olursam ozaman baasllarm nasip hersey

iinsallah cnm icini rahat tut kendini umutsuzluga kaptırma allahn izniyle sende yazcn arttı diye. nezmn haazr olursam ozaman baasllarm nasip hersey

Inşallah canım benim inşallah rabbim sanada hepimizide yazmayı nasip edecek hamileyiz diye buraya Allahımin izniyle inşallah :dua:

Yarın yaptıracam canım benim inşallah artar Rabbim büyük ümidimi kesmemeye çalışıyorum yinede sende pes etme canım aynen devam tüp bebeğimi geçeceksin bundan sonra canım aminnn inşallah hayırlısı olsun :dua:

Sira gelmiyor fln diyorlar oylemi? 3 de baskentte oldu 3 de negatif mi rabbim siniyor Daha be zor seyler var vazgecnicm bende devm etcm benim birtane asilama.doktorm ilgisizdi sebepsiz inferlite dediler normal yolardan olmasi icin incir kuru yaptm organik nerden bulacagmi blmiyorm doktor oneriyormyki tupmu doyeck bekleylmmi diyeck ne dicek blmiyorm
Hayır 3ü başka yerde yaptırdım başkentte ilk olacak. Netten getirtebilirsin organik arı sütü

Yarın yaptıracam canım benim inşallah artar Rabbim büyük ümidimi kesmemeye çalışıyorum yinede sende pes etme canım aynen devam tüp bebeğimi geçeceksin bundan sonra canım aminnn inşallah hayırlısı olsun :dua:
Canım ben bu ay aşılamadan sonra çok dikkat ettim elimden geleni yaptım banyo falan yapmadım günlerce. Geçen hemen ertes güne yapmıştım. Gene olmayınca sarstı beni epey halbuki aşılamada zaten ihtimal düşük. Karar veremedim direk tüp mü denesem aşılama haklarımı mı bitirsem kararsızım

X