2018 Ağustos Hamileleri ve Mayıs 2019 Bebekleri

Masallah Gözünüz aydin... Darisi bizim basimiza canim.. Bugün 37 haftalik oldum ben.. Cati muayenesinde acilma oldugunu mu gördü Doktor? Normal Dogum sanirim ?
Bebeginizle saglik huzur dolu bir gelecek diliyorum Size

Masallah Gözünüz aydin... Darisi bizim basimiza canim.. Bugün 37 haftalik oldum ben.. Cati muayenesinde acilma oldugunu mu gördü Doktor? Normal Dogum sanirim ?
Bebeginizle saglik huzur dolu bir gelecek diliyorum Size
cok tesekkür ederim canım, sizlerde hayırlısıyla kavusun insallah
benim şöyle ki 38+0 da ilk alttan muayeneylee kontrolüm vardı doktor muayene etti ve incelmem güzel, 1 parmak kadar açılma var dedi. muayene sonrası cok kasık ağrım oldu ama hastaneden cıkınca gecti. daha sonra bolca çarşıda gezdim son eksiklerim tamamladım eve geçmek üzereyken sancılarım başladı ama tecrübesizlikten sancım oldugunu anlayamadım cünkü suyumda nişanımda gelmemişti. eve gectim ağrılarım arttı sıcak bi duş alıp suya oturdum, bolca hurma yedim, hatta evi toparlayıp eğilip yer sildim sancılar hafifledikce dakika tutmaya calıstım bende herkes gibi ama sanırım benim sancılarım cok yogun oldugundan tutamadm. sonra eşimle aksam 8bucuk gibi hastaneye giris yaptım hemen nst ye bağladılar ve doğum sancılarım coktan baslamıs. epidural anestezili normal doğumla 00.06da oğlumu kucagıma aldım

Canım öncelikle tekrardan gözün aydın. Gazsız bir bebek olur inşallah. Bir şey soracağım.Utrasondaki boy ve kilo tahmini uyumlu muydu?Bebişini güzel günlerde büyüt insallah Bu arada içimizden biri artık hamile değil, lohusa ne güzel

Merhaba arkadaşlar. Bugün kontrolde kızım 2900 civarı çıktı. Çok şükür ilk kez haftasıyla uyumlu. Haftaya tekrar gideceğim. Ağrı ve sızılar artık olacak dedi doktorum. Içeride kalacağı kadar kalacak bebiş, ona göre sezaryen tarihim netleşecek. Hayırlısıyla çok az kaldı. Kalsiyum ilacını kesti, magnezyuma devam ediyorum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Evet birimiz Artik lohusa.. :)
Ne güzel.. Herseyin yolunda olmasina sevindim canim.. Hadi haberlerini bekliyoruz...

Bende Normal doguma Engel yok simdilik yani :)
Burda paskalya tatiliydi Düne kadar haftaya 1 mayis fln kapali Anca 7 mayisda Verdi bana ilk randevumu.. Bakalim ne diyecek Doktorum..

Habersiz birakmayalim birbirimizi

tesekkür ederim canım. evet bizim boy ve kilomuz uyumlu sayılır. boyu 51 cm kilosu ultrasonda 3600 cıkıyordu doğum kilosu 3400 ama şiş bi bebek değildi doğumdan sonra kilosunda düşüş olmadı.

Ç
Çok heyecanlı. Ben de 1 mayısta kontrole gideceğim. Üstelik 7sinde doğumum gerçekleşebilir Hayırlı haberlerle döneriz inşallah

Arkadaşlar merhaba. Çok hareketli geçen 30 Nisan gecesinden sonra 1 Mayısta kızım doğdu. Çok şükür iyiyiz.37+3 de 3500 g,50 cm olarak epidural sezaryenle dünyaya geldi. Rabbim geride kalan herkesi evladına sağlıkla kavuştursun. Şimdilik bu kadar. Gazsız, ağrısız büyümeleri nasip olur inşallah.

Gözünüz aydiin... Cok ama cok sevindim.. Ikinizde iyi olun gerisi önemli degil canim.. Erkenden kavustun bebisine.. Benimki daha kendini bekletiyor Ismi ne Oldu bebisin?

gözünüz aydın canım erkenden kavuşmuşsunuz bebişinle. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Herkese iyi sabahlari.. 20 dk önce öksürerek uyandim Midem eksidi kusacak gibi oldum boguluyordum simdi de sanki ishal olcakmisim gibi bagirsaklarim oyun oynuyor..
Baktim arastirdim doguma yakin olabiliyormus böyle vucut kendini hazirlamaya calisiyormus bosaltarak. Bende buraya yazarak kafami dagitmaya calisiyorum ama olmuyor.. O kadar öksürmeye seslere Bebis de kipir kipir hala Midem eksimis vaziyettr kafam yüksek de olmasina ragmen cok Fena.. Sans dileyin canlar

Allah kolaylık versin. İyi uyumaya bak.Sonrası daha zor geçiyor .Allah sağlıkla kavuştursun...

Arkadaşlar hepinize gazsız günlerdiliyorum. Biz zorlanıyoruz maalesef. Benim kızlar gazlı oluyor Süt arttırıcı kullandiklarinizi paylaşırsanız sevinirim. Tabi fırsat bulursak
Allah hepimize kolaylık versin..

kolaylıklar diliyorum cnm malesef bizde de gaz problemi var. ben süt arttırıcı herhangi birsey kullanmıyorum sadece gaz icin rezene kaynatıp iciyorum

Merhaba herkese.. Bizde ki sorun ise Korayin fazla ictigini cikarmasi.. Ben sadece Anne sütu veriyorum en cok da geceleri uyuyoruz ikimizde 3-4 Saate bire cikiyorr ögün aralari o zaman iste sabaha karsi kalktiginda fazla iciyor ve cikariyor

Gaz sorunumuz da var ama onunla bas edebiliyorum.. Günde hemen hemen Yarim Saat 1 saatim kadar alsa bile.. Masallah cikarinca uyudgu icin cok sorun etmiyorum.

optimal süt arttirici olarak Ben bol Bol Su ictim bide orda varmi bilmiyorum. Caylari var emziren annelere hergün 1 Tane poset cay iciyorum 1 bardak.
Bide bi arkadasim enerji toplari yapip getirmisti oda iyi geldi sanirim.. Icinde hurma findik kirigi olan bir karisim...dün bitirdim hergün 2 Taneye yakin yedim.. Tarifini alicam Sana yazarim dilersen

Tesekkürler arkadslar. Artık buraya yazmak bile zaman alıyor. Yavaş yavaş büyüyor kuzular. Allah kolaylık versin tekrardan. Mesela ben şu an beşik sallayarak yazıyorum Gaz ve kabizlikla mücadeleye devam...
Purebloodfiliz kusması çok emince normal, endişelenme..Hepimize sağlıklı günler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…