2018 Ağustos Hamileleri ve Mayıs 2019 Bebekleri

inşallah canım cok tesekkürler. evet doktor erken doğum gibi biseyden hic bahsetmedi hersey normal dedi ama dediğin gibi gercekten insan her farklı harekette ne oluyor? diye endiseleniyor.

Arkadaşlar merhaba.Dün baska bir hastaneye ve doktora gittim. Bebeğimin suyunun normal seviyede olduğunu söyledi. 1600 g olmuş. Haftaya kendi doktoruma gideceğim. İnşallah o da iyi şeyler söyler. Güzel haberler paylaşmak dileğiyle Sizlerde değişen bir şey var mı ?Bu arada 23 martta 32+0 da çalışabilir raporu almak için kendi doktoruma gideceğim. Bilginize.....

cok sevindim gözün aydın canım maşallah minnoşa ben bi sonraki randevuya kadar yavas yavas hazırlıklarımı yapmaya başladım. bebeğimin kıyafetlerini yıkadım ütüleme yerlestirme işi bitti ve hastane çantamız artık hazır icim daha rahat malum lohusalığımız ramazana denk geleceği icin hazır yemekler işimi kolaylaştırır biraz buzluk hazırlığı yapıyorum bu hafta yapabildiğim ne varsa atmaya calısıyorum sizin de aklınızda olsun onun dısında son eksikleri tamamlıyoruz ve sabırla beklemeye devam

Kolay gelsin canım. Benim de büyük prensesimin doğum günü kutlamasını atlatalım. Bu hafta yoğun. Nisan başından sonra buzluğa hazırlık düşünüyorum Fikir için teşekkürler ...Sağlıcakla kal....

Iyi geceler arkadaşlar. Bugün çalışabilir raporu aldım. Kendi doktoruma gittim.Suyum normalleşmiş.Bebegimin biraz zayıf olduğunu ama normal ve sağlıklı olduğunu söyledi. 1800 g olmuş. Ben 2kg beklentisindeydim. Sağlıklı olsun da önemli değil...Sizlerde durum nasıl?Sevgilerimle

Selam Arkadaslar coktandir yoktum.. Malum öyle yatiyorum degisen Pek Birsey yok.. Bebisimizin Balkon yatagi geldi onu hazirlayacagim odasi geldi fakat orda yatmayacgi icin acelesi yok...

ve en ufak 50-56 benden kiyafetleri havlusunu fln yikadim bugün.. Corap ve kulotlu corap ince ve kalin olanlar ondan almayi tamamen unutmusum 56 beden..
Uyku tulumu ve disari Cikarken giymek icin kalin hirka türü eksik oldugunu anladim..
Maalesef evden cikma Yasagim Var bir aydir hala Yatiyorum erken gelmesin Bebisim diye.. Yemeklikler fln hepsi anca gelcek ay sonuna kaldi....

Size Kolay gelsin Arkadaslar

Sana iyi dinlenmeler canım. Sağlık olsun. Önemli olan bebeğin ve senin sağlığınız. Az bir zamanımız kaldı. Sağlıkla sona ulaşırız inşallah. Işler de olduğu kadar....Ben de 2 hafta sonra izne ayrılmak istiyorum. Okul yorucu olmaya başladı.Kontrollerim 3 hafta sonra .Hakkımızda hayırlısı. Sevgilerle....

sağlık olsun canım acele etme herşey hallolur bebişler iyi olsun da. biz 35+3 olduk artık iyice ağırlastım bebek de 2.900 kg mış. hayat cok kolay diyemiyorum malesef bu sıralar ama kontrollerde onu gördükce güc geliyor sağlıkla bu süreci atlatalım inşallah

Merhabalar arkadaşlar. Artık pazartesi itibariyle evdeyim. Raporumu aldım çok şükür. Vicdanım da rahat zor konuları bitirdim. Çocukları bırakmak inanın çok zor geldi ama vakit de azaldı. Bugün kontrole gittim. 2222 g olmuşuz. Çok şükür her şey normal. Giderek heyecan artıyor. Ilk çocuk da ikinci çocuk da ayrı heyecan. Açıkçası zaman geçince unutuluyor bir çok şey. Evde doğum hazırlıklarına artık başlayabilirim. Hepinize sevgiler, sağlıklı günler

Herkese merhabalar arkadaşlar. Son zamanlarda sağlık durumlarınız ve bebisler nasıl?Doktorum magnezyum ekledi bu ay.Kontrollerim 2 haftaya düştü.
Gelişmelerden haberdar edin. Sevgilerimle

Herkese merhabalar arkadaşlar. Son zamanlarda sağlık durumlarınız ve bebisler nasıl?Doktorum magnezyum ekledi bu ay.Kontrollerim 2 haftaya düştü.
Gelişmelerden haberdar edin. Sevgilerimle
merhaba, biz yarın itibariyle 37+0 oluyoruz ve doktor kontrolümüz var. yarından sonra kontroller haftada bire düsüyor bizim icin ve önümüzdeki perşembe olan kontrolde çatı muayenemiz var heyecanlıyım. sancı nasıl oluyo bilmiyorum ilk gebeliğim ama ara sıra kasılmalarım basladı karnım semsert oluyor ve karnımın icinden makata doğru sızı seklinde ağrlar oluyor ara ara. sizde var mı bu tarz durumlar? heyecan gittikce artıyor

Bende de karında sertleşme var ama ağrı sızı yok çok şükür. Ilk kızımda nstde sancı varken ben pek bir şey hissetmemiştim..Hayırlı sonuçlar diliyorum

Bu arada maşallah sizin çok az kalmış Kontrol sonrası yaşadıklarımızı paylaşırsak sevinirim. Görüşmek üzere :)

Iyi aksamlar herkese.. Rahim agzi kisaligi derken derken dinlene dinlene 35. Haftaya geldim Ben de cok sükür.. Yarin 1 ay sonra tekrar Doktor randevum var... Bebisi görecegiz insallah kendini gösterir pozisyonda olur insallah saglikla gelismistir

Inşallah arkadaşım. Bizim bebişler aynı zamanda mı olacak bakalım.Benim nasipse planlı olarak 10 Mayıs sezaryen tarihim. Benim doktorum da biraz zayıf olacağını söylüyor. Karın çevresi 1 hafta küçük çıkıyor. Sağlığı yerinde olduğundan çok da dert etmiyorum. Hepimizin hakkında hayırlısı. Evde oturup beklemek biraz daha zamanın yavaş aktığını hissettiriyor. Sevgilerimle, sağlıklı günlerimizin geçmesi dileğiyle..

Öylemi canim? Evet bakalim bizim oglan ne zamana gelir.. ne güzel senin tarih belli olmus.. Bana doktorum dedi ki hersey normal görünüyor kafasida Asagida ama henüz kanala girmemis. Sadece normal Dogum icin pozisyonu iyi dedi.. Suyum gelirse ambulansi arayacakmisim..

3 hafta sonra tekrar görmek istiyor beni..
Burada ne yapip edip normal Dogumu bekliyor.. Bebek ve Ben iyi oldugum Sürece sorun yokmus.

Ultrason resmi guzel cikmadi saklaniyor 2390 gram olmus bile cok sükür

herkes icin herseyin yolunda olmasına sevindim bdün doktor kontrolünden önce nst ye girdik, doktora kasılmalarımdan bahsettim normal dedi. nst de sancılar cıktı zaten 80-90 ları gördü ama doktor sanırım düzenli olmadıgından önemli değil dedi. karnımın sertlesmesi dısında adet sancısı gibi kasıklarımda sürekli sancı var siddetli değil ama tıpkı adet olacakmışım gibi. bebişimizin kilosu 3350 gram cıktı haftada yaklasık 200-250 gr alıyor. sanırım bu gidisle 40 haftayı görürsek 4 kg yu geciyor haftaya perşembe tekrar randevum var çatı muayenesi yapıcak umarım iyi gecer, yapabilirsem yarından itibaren perine masajına baslamayı düsünüyorum. bizden simdilik bu kadar. hayırlı haberlerle görüselim insallah

Sanırım sancılarınız yavaş yavaş başlamış. Allah kolaylık versin. Ben de 23 Nisan' a kontrol bekliyorum.Heniz çok şükür bir farklılık yok. Hakkımızda hayırlısı. Sevgilerimle..

Sanırım sancılarınız yavaş yavaş başlamış. Allah kolaylık versin. Ben de 23 Nisan' a kontrol bekliyorum.Heniz çok şükür bir farklılık yok. Hakkımızda hayırlısı. Sevgilerimle..
kızlar ben doğum yaptım. 38+0 da catı muayenesi sonrası baslayan sancılarımla toplam 6 saat icinde 38+1 de gece 00.05 te geldi bebeğim daha 2 gün oldu anneliğe alışmaya calısıyorum. hepinize sağlıklı güzel doğumlar dilerim, hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Ayyy maşallah. Gözün aydın. Allah sağlıklı, hayırlı büyütmeyi nasip etsin.Insallah iyisindir. Çok sevindim...Darısı başımıza...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…