2018 Ağustos Hamileleri ve Mayıs 2019 Bebekleri

Cook uzun zaman olmus yazmayali. Ve ben kk kullanmayali nasilsiniz umarim herkes ve Bebisler iyidir... Ben tam zamanli emzirmeye devam ediyorum. 22sinde 4 aylik olcak oglum. Burda bir sirkete üyeyiz HiPP ismi bebekler icin mamalar ve kasikla beslenmesi icinde cam icinde mamalar var. Bugün postayla denemek icin yollamislar. Havuc püresi duygulandim Az kaldi baslyacagiz. Baslayan var mi aranizda?

Merhaba Yazmaya fırsat bulmak oldukça zor. Ben de okula başladım. Süt iznimle yarım gün derslere giriyorum. Emziriyorum çok şükür. Kalan vakitte sağım yapıyorum. Ben de püre ve meyvelere yavaş yavaş başladım. Sağlıkla büyüyoruz inşallah.Gercekten zaman geçiyor. Yürüyüp,koşmalarıni da görürüz inşallah..Çok hızlı ve zamana yetişemiyoruz maalesef. Selâmlar,sevgilerimle..

Ne kadar uzun zaman olmuş gercekten hic fark etmiyor insan, hepimizin iyi olmasına sevindim haftaya 6. ay bitiriyor 7.aya giriyoruz biz. anne sütünün yanında yavas yavas yoğurt ve sebze tadımlarına basladık, 4. ayın basında iki tane dişi cıktı oğlumun, yavas yavas sürünmeye basladı ve aşırı hareketli tüm günüm yerlerde onun pesinde geciyor

benim hamilelik başlangıcım 1 ağustos 2019 :) bu yüzden nisan'da doğacak bebeğim. ve muhtemelen buradaki bir çok insanın bebeği doğmuştur çoktan :)

Folidays diye hamileler için özel üretilmiş bir vitamin kompleksi var, tavsiye ederim.
hem mide bulantısını bastırmaya yönelik b6 vitamini var içinde. hamileliğimi öğrendiğim
7. haftadan bu yana kullanıyorum.

Siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Bizimkiler çok şükür büyüyorlar

Nöbetten düşme raporu aldiniz mi

Tiroid hormonum biraz yüksek cikmiş.3.5 gibi.Doktor hastaneye gelmeyip sağlık ocağinda tekrar tsh bakmami istedi.3.5 yüksek mi

Tiroid hormonum biraz yüksek cikmiş.3.5 gibi.Doktor hastaneye gelmeyip sağlık ocağinda tekrar tsh bakmami istedi.3.5 yüksek mi
Merhaba öncelikle. Bence endişelenmeyin, sakın olun.Inretnetteki yorumları okuyup moralinizi bozmayın. Ben ilk kızımda hamileliğimin 7.haftasıydı sanırım 5.5 tshla endokrine gittim.Bu arada dahiliyeye yönlendirildim ve dr tsh hizlanditici bir ilaç başladı .Sonrasında endokrine gittik. Dr sağolsun erken haftalarda böyle hormonsal dalgalanma ile tsh ın yüksek çıkabileceğini söyledi. Yapım gereği çok titiz ve pimpirikli olduğumdan sağlık ocağında ve 3 farklı özel hastanede tsh ve diğer hormonlara tekrardan baktırdım .Sonrasında hepsi 2 ile 2.5 arasi normal değerlerde çıktı. Kaldı ki tsh değeriniz yüksek bile olsa ilaçla düşürülüyor. Bu şekilde hamilelik süresini geçiren arkadaşlarım da var. Özetle boşu boşuna evham yaptım. Kızım da son derece zeki.Sorun yok. Siz tekrardan tsh değerinize baktırın isterseniz. Lütfen dışarı çıkarken de gerekli önlemleri alın. Allah korusun şu anki hastane ortamlarını hepimiz biliyoruz. Doktorunuzun yönlendirmesiyle yol alın, sakın stres yapmayın. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…