2018 Ağustos Hamileleri ve Mayıs 2019 Bebekleri

Merhaba evet aynıydık sanırım. Doğum için 10 mayıs tarihini konuştuk doktorumla. Inşallah sıvı fazlalığı durumu düzelir. Sen de iyisindir inşallah. Selâmlar

Hayir maalesef cok iyiyim diyemem canim - dünden beri Karin kasilmalarim cogaldi ve 18. subatdaki son kontrolde Rahim agzimin biraz kisaldigini söylemisti - yaklasik 2 saat sonra doktora gidecegim bir bakmasi gerekmis...
dakikalar boyu semsert oluyor karnim ve maalesef dün biraz hafif adet sancisi gibi agrim oldu..

Geçmiş olsun inşallah. Rahim ağzı durumun vajinal muayenede mı ultrasonda mı belli oldu?İnşallah durumlarımız düzelir. Sevgilier...

Öncelikle
Öncelikle geçmiş olsun canım. Ben böyle bir şey yaşamadım. Karnım su fazlalığından dolayı büyük görünüyor. Zaman zaman çok gergin. Söyleyebileceklerim bunlar. En kısa zamanda iyi olman dileğiyle.

Tesekkür ederim Canim.. Bugün Doktora Gittim Rahim agzi uzunlugu 25 mm düsmüs
Simdi yatip hic birsey yapmamam gerekiyormus.. Ara sira kalkip 10 - 15 dakika yürü dedi.. Rapor Verdi Persembe den sonra Ztn iznimi kullanip ayrilacaktim... Cumaya kadar Sabah aksam vajinal yoldan Progesteron kullanmaliyim cuma günü daha da kisalmis olursa hastaneye yatacagim maalesef

cok gecmis olsun canm umarım ilerlemez ve hastaneye yatmak zorunda kalmazsın. bu durum birden bire mi ortaya cıkıyor acaba?

cok gecmis olsun canm umarım ilerlemez ve hastaneye yatmak zorunda kalmazsın. bu durum birden bire mi ortaya cıkıyor acaba?

18 subatda 27+1 ken seker yüklemesi yaptirdigimda rahim agzi 35 mm oldugunu gördü ultrasondan.
Karnin sertlesiyormu diye sormustu Evet demistim. Takip et dedi. Hafta sonu yogun gecti esimin dogum Günüydu Ben biraz hareketli bi insanim haliyle belim agridi cok pazartesi de cok ca kasiilma sertlesme hissetim ofisde otururken. Doktorumu aradim. Yarin Hemen gel dedi ve 25 mm olmustu bile.. Simdi yarin tekrar bakicaklar 2 gündür dinlendim ve Progesteron Aldim umarim ise yaramistir daha az sertlesme hissetim. Ztn Ama yinede Insan emin Olamiyor

inşallah ilerlemez canım, bol bol dinlen doktorun dediği gibi bi süre bebişlerimiz için tempomuzu yavaslatıcaz

Doktordan ciktim ve müjde!! 37 mm olmus 25 mm den hersey yolunda haftaya cumaya kadar progesteron magnezyum devam
Hastane yok. Erken dogum riskide yok. Gibi

Doktordan ciktim ve müjde!! 37 mm olmus 25 mm den hersey yolunda haftaya cumaya kadar progesteron magnezyum devam
Hastane yok. Erken dogum riskide yok. Gibi
Gözün aydın arkadaşım.Şu son zamanlar da iyi geçse de bebeklerimizi sağlıkla kucaklasak...İnşallah benim de suyum normalleşir. Sayılı zaman ama yine de zor geçiyor...Sevgilerimle

Gözün aydın arkadaşım.Şu son zamanlar da iyi geçse de bebeklerimizi sağlıkla kucaklasak...İnşallah benim de suyum normalleşir. Sayılı zaman ama yine de zor geçiyor...Sevgilerimle

Amiin insallah.. Güzel haberlerini bekliyoruzz canim.. Iyi hafta sonlari Kendine cok iyi Bak yorma sakin sevgiller

Günaydın arkadaşlar, benim çalışabilir raporu ve sıvı kontrolü için doktorum 23 marta randevu verdi.Sizin doktorlarınız kontrol tarihlerinizi ayda birden daha sık tarihlere indirdi mi?Teşekkürler...

Günaydın arkadaşlar, benim çalışabilir raporu ve sıvı kontrolü için doktorum 23 marta randevu verdi.Sizin doktorlarınız kontrol tarihlerinizi ayda birden daha sık tarihlere indirdi mi?Teşekkürler...
Merhaba canim. Ben monokaronik ikizlere hamile oldugumdan rutin kontrollerim 15 gunde 1di. 32. Haftadan sonra haftada 1 e dusuruldu. Ama riskli grupta oldugumdanmi yoksa rutin mi bende bilmiyorum.

merhaba biz 32+3 üz 33+0 da doktor randevumuz var. bende merak ediyorum bu haftadan sonra sık çağıracak mı diye henüz ayda bir gidiyorum ama her sancı veya vücudumdaki değişiklik “ne oluyor?” diye bi tedirgin etmiyor değil ilk hamileliğim olduğu icin sanırım daha sık gitmek içimi rahatlatacak

Bakalım arkadaşlar hayırlısıyla. Şu sıvı fazlalığı oldukça kafama takıldı. Doktoruma güvenmiyorum ama içim rahat değıl,perşembeye farklı bir doktordan randevu aldım. Başka bir gözün görmesi de iyi olur belki... Sevgilerimle

Allah korktuklarımıza ugratmasın. kesinlikle içinize sinmeyen durumda farklı bir doktora görünün. ben doktorumdan memnunum ama bazen devlette de bir doktora devam etsem mi diye düşünüyorum iki ayrı doktorun takibinde olmaktan zarar gelmez

merhabalar, kafama takılan bir iki şey oldu.. bebeğim bazen karnımı aşırı titretiyor yani tekme değil karnımın icinde titresimli telefon varmıs gibi bi süre titriyor bu durumu yasayan oldu mu acaba? birde 33 haftaya giriyoruz ve oğlumu cok aşağıda hissediyorum ben hem bazen tekmelerini hemde sanki bebek oradaymıs gibi geliyo her an düscekmis gibi (öyle bsy olmicagını biliyorum tabi de) tuvaletim aşırı gelmiş gibi bir his oluyor sürekli. sizlerde bunları yasıyorsanız paylasırsanız sevinirim :)

Merhaba bazen kısa süreli ben de benzer hareketleri hissediyorum. Sanırım endişe edilecek bir şey yoktur.Hareketin türü değil de,hiç hareket etmemesi tedirginlik edici olur. Endişelenmeyin. Tuvalet sorunu hepimizde var.Alan daraldıkça mesaneye baskı artıyor. Bebeklerimiz dönmemiş olabilir.Ben de alt tarafta benzer baskıları yaşıyorum. Doğum pozisyonu alınca sanki daha rahat oluyordu. Öyle anımsıyorum.Endişelenmeyin lütfen. Sağlıcakla kalın...

sağolun cevap icin :) bugün doktor randevumuz vardı henüz dönmemiş bebiş, boyu 43 cm kilosu 2300 olmuş herşey yolunda dedi. artık iki haftada bir 38 den sonra da her hafta geleceksin dedi randevulara. bir sonraki randevudan itibarende her gidişimde nst ye bağlanacakmısım. simdilik bizden bu kadar

Benim 2 martta randevum vardı doktorumla. Artık 2 haftada bir görmek istediğini söyledi. Daha sonraları sıklaşacakmış.

Benim bebegim dogum pozisyonunda bastan beri ne zaman Doktora gitsem hep. Asagida oldugunu söyledi. Evet bende 2 günde bir o titremeli hareketini hissediyorum ve bas asagi oldugu icin elleri ve basini oynattikca erken dogum olacakmis gibi endiseleniyor insan Evet ama inan o cok baska birsey ben gecen. Hafta karnimda sertlesme hissetim ve erken. Dogum riski atlattim. O cok baska birsey merak.etme.canim. Ve Evet bende sürekli lavaboya gitme ihtiyacim var gibi.. Saglikla gelsinler canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…