Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Kuzucum benim pek bilgim yok yikama sonrasiyla ilgili kusura bakma ondan yazamadim insallahhh allah gonlundekini versin. Seninde ne kadar istedigini biliyorum. Sakin moralini bozma. Kimlerin nelerin oluyor. Allah ol dedimi bitti.
Canım hepinize dua ediyorum biliyorum bizimde bebeklerimiz olacak ama sabırsızlaniyoruz hemen olsun istiyoruz Allah hepimize en kısa zamanda bebek müjdesi versin inşallah

Cok tsk seldam. Benim henuz asilama olmadi. Bu 3. Catlatmam. Eger regl olursam asilamaya gececek. Asilamayi denemek istiyorum. Eger olmazsa tabi mecburen tup bebek vs. Bende burda memorialde bir profa gidiyorum. Cok iyi bir dr. Tabi zaman asamalarinda neler olur bilmiyorum ana teklifin icin coooooooooooooooook coooooook tsk ederim. Zaman ne gosterecek bakalim. Sen zaten bana oyle guzel bir pencere actinki kus gibi debelenip duruyordum camurda. Simdi daha pozitif bakiyorum.

Ahahahah. uzulmeyin benim yumurtalar catlak zaten deseydin selpak uzatsaydin. Seldaaaaaa alemsin yaaa. Yerim seni yerimmm

Canım hepinize dua ediyorum biliyorum bizimde bebeklerimiz olacak ama sabırsızlaniyoruz hemen olsun istiyoruz Allah hepimize en kısa zamanda bebek müjdesi versin inşallah
Insallah canim valla gelirlerse sicak bir karin var burda onlari bekliyor. Icinde su yuzerler daha ne demi. Ultra hersey dahil. Daha ne yapak bide onlari cok sevecek anne baba. Daha neyi bekliyor bunlar. Gelsinler artik

Kızlar allah bu yolda hepinize yardım etsin. Bende 2016 haziran ayında ilk aşılama yaptirdim cuma günüydü günlerden ve tarih evlilik yıl donumumuzdu doktora söyledim hadi bakalım insalalh size güzel bi evlilik yıl dönümü hediyesi olur dedi..2 gün evde dinlendim. Pazartesi ise başladım normal hayatıma döndüm ağır kaldır miyordum sadece ve ilişkiye devamdi.hergün göğüslerimi kontrol ediyordum kendimi dinliyordum hiç ama hiç bir değişiklik yoktu vücudumda. Eşime olmadı sakin ümItlenme dedim. 12. Gün idrar testi yaptım veeee çift çizgi...şimdi kızım karşımda uyuyor. Ondan önceki yıl tip bebek yaptirmistik 8 gün boyunca yatmistim ama tutmadı. Verecek olan rabbim sakin ümidimizi yitirmeyin.

Ayyy allah bagislasin evladini canim. Ben dayanamayip 12. Gun idrar testi yaptim negatifti. Aksam ustu yapmistim. Bugun 14. Gun demekki regl olucam bu ay. Saglik olsun. Benimde cuma gunu evlilik yildonumum keske oyle bi suprizde bize ciksa

Insallah canim valla gelirlerse sicak bir karin var burda onlari bekliyor. Icinde su yuzerler daha ne demi. Ultra hersey dahil. Daha ne yapak bide onlari cok sevecek anne baba. Daha neyi bekliyor bunlar. Gelsinler artik
Aynen canım ne insanlar var çocuğunu sokağa atan öldüren yanlışlıkla hamile kalan felan onları görünce deli oluyorum bizde yıllarımızı veriyoruz kullanmadığımız ilaçlar iğneler maddi manevi birsürü emek harcıyoruz hayaller kuruyoruz en iyi doktorlar en sağlıklı yiycekler en güzel giyisiler beşikler düşünüyoruz bebeklerimize ama onlar nazlaniyor hala gelsinler artık koynumuzda uyusunlar kokularını içimize çekelim bebeklerimizin

Kızlar klomen nin güzel sonuç verebilmesi için adetin 2.gunu başlanması lazım. 7 yıllık deneyim olarak drlari 5inde başlayan ile dr u 2sinide başlayan arasında ciddi olumlu veya olumsuz sonuçlar var .Dr unz ile görüşün derim .saygilar hayrli sonuçlar. ..

Amin kuzucum insallahhh

Allah işinizi denk getirsin inşallah gerek kalmaz tüp bebeğe. Kavusursun bebisine

Ay kizlar bugun karnim sissstiiii hafif agri dedim tamam geldi regl. Kostum wc ye akinti. Aksam ustu sislik gitti agrida gitti. Su 2 gunude atlataysaydim belirsizlik cok yorucu
Evet canım ya o belirsizlik degilmi bizi mahveden varsa sevinelim yoksa üzülüp tekrar kalkıp yolumuza bakalım.ama buda cilvesi iste.umarım güzel haberler alırsın ve bizide sevindirirsin inşallah

Ya kızlar bi yardımcı olun Allah razasi için eşimin sperm testine bi bakin yıkama sonrası değerleri bu nasıl iyimi
Canım stres yapma bi sperm yetiyo follenmeye bende 4milyon altına aşılama yapılmıyor diyor biliyorum.Rabbim ol derse öldürür.spermi 100milyonlarda olup ta tutmayanlarida okuduk.sıkma canini.gayet normal bi deger

Hadi ya benimki hep boyle yaptırdı.2sinde başlayanların duydum ama boyle bi istatiksel görüş okumamistim.arastiricam canım tskler

Aslında en doğrusu.hem kendi psikolojiniz içinde doğru olan o.benimki alt katimda oturuyor gizlemem zor.ama ben kotu olduğunda kaynanam olur üzülme daha vardır zamanı diye teselli ediyor.inşallah suprizinle söylersin onlara.hamileyimm diye.opuyorum canim

Allah bagislasin sağlıklı uzun ömürleri olsun evladının.bunun bi bağlayıcı sebebi yok bence biraz kendine dikkat etmek ve gerisini Allaha bırakmak.bence insan neyi çok istiyorsa Rabbim onla siniyor insani.saglikli hayırlı evlatlar olsunlar da çekilen cefa değer onlara kavusmaya

arkadaşlar merhaba 26 mayıs cuma günü ilk aşılamamı oldum .dün akşam sistit oldum sanırım idrar yaparken yanma ve kan damlası da vardır 2-3 tane. karnım şiş , vajinamda baskı var gibi.siz de bu tarz problemler oldumu? doktora gitmek üstemiyorum antibiyotik falan verecek eğer hamile kaldıysam etkilensin istemiyorum.

5 yumurtam gelişti . tek tüpüm tıkalı benim açık olan tarafta 3 yumurta vardı. yıkamadan sonra 21 milyon sperm ve %100 hareketli olarak aşılama yapıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…