Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar bende bu ay aşılama yaptırcam ama adetim gecikti onu bekliyorum fikirlerinizi almak istiyorum.. hangi iğneleri kullandınız aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz??
Allah yüzünü guldursun inşallah canım ben klomen kullandım çatlatma iğnesi otriville. Tutmadı benim zamanı degilmis .stresten uzak dur ilk bi iki gun dinlen agir kaldırma uzanma.ve bol bol dua .inşallah Rabbim yüzünü güldürür

Allah razı olsun arkadaşım hepimizin yüzünü güldürsün mübarek ramazan yüzü suyu hürmetine :) bende 5 ay önce bebeğimi kaybettim korunmayı bıraktık ama yinede olmadı bende süreci hızlandırmak istiyorum artık.. Eger aşılama tutmazsa Temmuzda tüp bebek denemeye karar verdik eşimle inşallah parayı denkleştirirsek

Ins seldam grlismeler neler ilaclar neler bizimle paylasirsan seviniriz. Bide fiyat bilgisi
Tabiki memnuniyetle canim tabiki bu arada asilama olucagim gun bir arkadasla tanistim adini bile sormadim ama sohbet ettik biz onunla bayagi beklesirkem o doktoru bekliyodu transfer gunu icin bende asilama olmayi.Bugun tam aklimdan geciyodu napiyodundiye baktim geldi....Ve beklenen haberi verdi.Hamile.Samsundan gelmis 2 kez orda denemis olmamis simdi istanbulda akrabalarinin yaninda kaliyomus ama o kadar sevindim ki size anlatamam.Birde ben ona demisim ki hissediyorum senin bebegin olucak diye.Kizlar umudunu kaybetmeyin sakin.
Yoncam ilaclari yaziyorum;
Zitrotek:esime ve bana verdi 2 ser adet bu aksam ictik antibiyotik onlem amacli hastaliklara karsi
Femara;gunde 2 kez kullanicam 4 gun boyunca
Gonal f 150 4 gun boyunca gunde 1 kez
Cuma gunu kontrole gidicem.
Dualarim sizinle dualarinizi eksik etmeyin benden.

Ya kızlar bi yardımcı olun Allah razasi için eşimin sperm testine bi bakin yıkama sonrası değerleri bu nasıl iyimi

Eklentiler

• 20170528_020828.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 82
Tsk ederiz kuzucum umutlar sende arkandan geliyoruz hadi bakalim

Ay kizlar bugun karnim sissstiiii hafif agri dedim tamam geldi regl. Kostum wc ye akinti. Aksam ustu sislik gitti agrida gitti. Su 2 gunude atlataysaydim belirsizlik cok yorucu

Allah kolaylık versin canım bu süreçte. Bizi durumlardan haberdar et.bu sefer olacak inşallah.
Canlarim bu surecte en yakinlarim oldunuz cok tesekkur etmez miyim?Birde size bisey itiraf edicem ben anneme ve kayinvaldeme soylemistim asilamayiAma tutmayinca cok uzulduler onlari uzmemek icin tup bebegi asla soylemicem olmayinca cok uzuluyolar kiyamiyorum onlarada...Bugun hastaneden donuyodum kayinvaldeme soylemedim o kadar istiyoki...sizinle paylasmak istedim.Hepinizi opuyorum. Bu arada karindan yapilan igneleri hic sevmiyorum zaten korkuyodum ignedenAma bebek yolunda cekilen tum acilar kabulumdur.O bir olsun yicem onu.

Ay kizlar bugun karnim sissstiiii hafif agri dedim tamam geldi regl. Kostum wc ye akinti. Aksam ustu sislik gitti agrida gitti. Su 2 gunude atlataysaydim belirsizlik cok yorucu
Allahim insallah olur yarabbi.Sen bize hayirli haber ver bir fakiri sevindiricem hemen.Allahim nolur gelsin artik bebisin...Dua ediyorum sana cok cok cok...

Ahh kusum yaaaaaaaa biz sana tsk ederiz. Desteklerin icin. Kucuk selda yi bekliyoruz o zaman. Allah saglikli evlatlar versin canim

Allahim insallah olur yarabbi.Sen bize hayirli haber ver bir fakiri sevindiricem hemen.Allahim nolur gelsin artik bebisin...Dua ediyorum sana cok cok cok...
Ay canimsin ya cok tsk ederim kuzucum. Hepimize sagliklica insallah antalyadayim ben canim. Sende istanbul degilmi? Valla oldu olduuuu seldosum olmadi senin reabilitasyonda bir odaya yerlesirim artik

Yonca sen hangi sehirde nerde yasiyosun ?
Asilama insallah tutar tutmazsa seni misafir edicem ben burda buraya gel benim doktoruma gidelim birlikte...Herseyi ben ayarlarim olur mu ?
Ay canimsin ya cok tsk ederim kuzucum. Hepimize sagliklica insallah antalyadayim ben canim. Sende istanbul degilmi?
Evet canim bende her yaz antalyadayim:)Senin asilama insallah tutar insallah tutmazsa buraya gel lutfen ben seni seve seve misafir ederim kalicak yer hic bisey hic biri sorun degillllll

Burda da olmazsa Ankarada bir yer buldum oraya gideriz birlikte:)Ama burda imkansizlar bile hamile kaliyo:)Allah verince veriyo iste

Bebek bebek diye sehir sehir gezerken gorurseniz sasirmayin beni:)Doktorum diyoki bugun zaten cok kibar bisey:)Cok uzgunum sonuclardan dolayi olmadi diyo...Bende teselli ettim onu.Uzulmeyin nolur dedim olur boyle seyler....Simdi aklima geldi guluyorum kendi kendime:))))Ay sikmayin caninizi olursa olur olmazsa napalim hayat devam ediyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…