Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Canım benim ya bak sanada kızıcam 12.gün ve idrar testi adetin gecikse tmm hadi dicemde bu kadar gün sonrasında aşılamaya bile kan testinde çok düşük veriler cikiyorken idrar testinden medet ummayin ya.hem umutları cokertiyor hem morali düşürüyor.o pis kaka e ee okey kan testi zamanını bekle.oluyorum seni koccaman

Hoş geldin canım inşallah güzel sonuçlar alırsın.bizimde sebepsiz infertilite. Klomen ve otriville kullanan aşılama yapılmisti.Rabbim yüzünü guldursun

Bitanem emin ol bizim de olucak ben doktoruma o kadar guveniyorum ki kimlerin bebekelri olmus hep imkansizlar bulmus doktorumu klinikte neler neler duydum internet sitelerinden okudum yarin saat 11 de randevum var tup bebege gecicem direk...Dualarinizi eksik etmeyin ustumden ablam.Ayrica tup bebekte olamzsa bidaha denicem Allah yardim etsin hepimize

:)Ben birdaha adetim gecene kadar tesr yaparsam Allah beni bildigi gibi yapsin.Tovbe ettim artik.Panik yok Allah var...

Hangi hastane hangi dr da tedavi görüyor suzn

Allah yardimcin olsun canim. Dualar seninle

Son düzenleme:

Benide eklerseniz sevinirim.
@Eranes gonal-f 2.asilama 24 mayis 5 haziran

Kizlar 28 mayıs regl günümdü 27mayısta hafif lekelenmelerim başladı regl ağrısı gibi ağrımda vardı 28 mayıstada lekelenmelerim devam etti ilaçları kullanmayı bıraktım bende ilaçlardan dolayı sökülemiyor diye düşünüyorum... Bugün hiç ağrım yok ama çok az lekelenmelerim devam ediyor... Ilk aşılamam olumsuz oldu benimde anlıyacağınız... Haziran ayında ara vericem vücudum dinlensin biraz temmuzda tekrardan doktor kontrollerine devam etmeyi düşünüyorum... Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah...

Kizlar ben bugun tup bebege basladim ill tup bebek deneyimim olucak insallah...Durmuyorum durmicam...Allaha siginiyorum insallah olur
Canım hayırlı olsun yeni sürecin inşallah Rabbim nasip eder yüzünü güldürür bu sefer... Tüp bebek sürecinde neler yaşadığını bizlerlede paylaşırmısın... Fiyat bilgiside verirsen çok sevinirim canım...

merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar bende bu ay aşılama yaptırcam ama adetim gecikti onu bekliyorum fikirlerinizi almak istiyorum.. hangi iğneleri kullandınız aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz??

merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar bende bu ay aşılama yaptırcam ama adetim gecikti onu bekliyorum fikirlerinizi almak istiyorum.. hangi iğneleri kullandınız aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz??
Ben 20 Mayıs Cumartesi oldum cnm adetin 2.gujunden itibaren 5gun günde 2 klomen sonra ovitrelle çatlatma iğnesi .ben pco olduğum için drum klomenle yaptı yumurta büyüt më işini. 6 gün sonrada sonuç inşallah bakalim

Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canım bende klomen tedavisi ile hamile kaldım ama kürtaj oldum 5 ay önce şimdi aşılamayı iğne işe yapacam dedi.. Bugün yarın adet olurum diye bekliyorum bakalım hayırlısı allahtan inş ramazan hatrına Rabbim meleklerimizi gönderir

İnsaallah canim.Sen kendini daha iyi bilirsin canım bende dinlenmek istedim bu ay sadece klomen kullanicam adetin 5gunu başlayıp 5gun kullanicam.sadece bu.birde bitkisel küre başladım hayıt otu.ve incir kürü.şifa Allahtan çare arıyoruz bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…