Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Sisst stres yok.yasında ne var canim genciz daha..gelişmeleri yazarsin canım ben bu topikte olacağım bu topikte hamileyimmm yazılarınızı yazımı paylasacagiz. Ve bizim evrelerden geçenlere umut olacağız.çünkü ben her kim hamileyim şunları yaptım şunları kullandım şöyle dua ettim bebisime kavustum yazılarını okudukça umutlaniyorum..inşallah seninde sizlerinde o yazilarini zi paylastiginizi gorecegimmm

Yonca___ abla napan?senin gününde az kaldı durumlar nasıl?
Sorma canim gecen aylarda adetimi bekliycem test yapmadan diyerek beklemistim. Bu ay ne durttuyse bana bugun 12. Gunum olmasina ragmen isyeri tuvaletinde idrar testi yaptim. Malesefki negatifti. Belimde agriyor. Sanirim olucam regl carsamba belli olur. Amaaaaaannnnn sat anasini ne yapak yaaaa olunca dr a gidicem bari cabuk olsamda cabuk gitsem siradaki modundayim

Uzulme canim bak ben 2 ay sonra 38 olacagim. Cocugum yok daha hic. Yanliz degilsin

Benimde bugün aşılamanin 6. Günü crinone jel kullanıyorum ilk defa yeşil renkte geri geldi şaşırdım bende birinci aşılamadan sonra da kullanmıştım ama beyaz gelmişti bi de adete yakın kahverengiye dönüşmüştü inşallah enfeksiyon falan değildir

Canimmm benimmm soz topigi birakmak yok ve soyle yaziyoruz ''SONUNDAAAAAAAAAAAA"/"HAMILEYIZZZZZ"
Ya azcik kucuk olaydim ama ya:)Saka saka keyifleri bozmak yok :)

Insallah kirmizilar gelmez gelirsede kendisi bilir:)Tup bebege dogru yol alalim abla bizzzz:)Saka yaptim ne varmis yasimizda millet 50 sinde anne oluyo :)Millet torun severken biz cocuk severiz:)Hem daha tatli olurrrrr:)

Canim hic korkma hic bisey degildir.O jel benim tabiatimi bozdu.Sancilar kramplar rengarenk akintilar...Karnima her sanci girdiginde mutlu etti beni...Acaba belirti mi diye?Rahat ol sakin sitres yapma.Insllah bebegini alirsin kucagina.Allah yardimcin olsun.

Hayırlısıyla Şu bir haftayı daha atlatırsam daha iyi olucam inşallah ne diyim bekleyip görücez inşallah hakkımızda hayırlısı olur hepimizinde canım

Merhaba kızlar :) aranıza yeni katıldım
Ay sonu ilk aşılama deneyimimi yasayacagım. Heycanli ve bir o kadar da umutluyum.dualarinizi bekliyorum
Teshis sebepsiz infertilite, kullandigim ilaclar 5 gün femara sonra merional igne.benzer tedavi yasayan var mi?

Insallah kirmizilar gelmez gelirsede kendisi bilir:)Tup bebege dogru yol alalim abla bizzzz:)Saka yaptim ne varmis yasimizda millet 50 sinde anne oluyo :)Millet torun severken biz cocuk severiz:)Hem daha tatli olurrrrr:)
Ahahah. ağmaaaaaaannnn ben bi cocugumu seveyimde simdi bosver torunu. Ben mincigimi sevdimde onun mincigi kaldi

Bende klomen kullandım. Salı günü çatlatma iğnesi olacak. Sonra aşılama. İnşallah tutar canım çok beklemeyiz.

Hayirlisi olsun canim. Ins tutunur bebisin.

Ahahah. ağmaaaaaaannnn ben bi cocugumu seveyimde simdi bosver torunu. Ben mincigimi sevdimde onun mincigi kaldi
Ya saka bi yana seldosum. onemli olan annelik duygusunu yasamamiz bence. Ve eminim bu duygu her yasta guzel. O yuzden yok efendim genc genc torunu olmusta virt zirt bunlara katilmiyorum. Olmusta ne olmus yani. Madalyami takmis torunlar. Ben evlat kokusu duyayimda gerisi teferruat

Cnm.bende günde 2kez klomen kullandım sonra otriville iğne .ve 20 mayısta asilama oldum.bugun 8 günüm hepimze hayrli sonuçlar olsun insallah
Bende günde 2 tane kullanmıştım. Yalnız bu benim ilk tedavim. Sen aşılamadan önce çatlatma tedavisi falan görmüş müydün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…