Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Hic sanmiyorm kuzm adet belirtileri sanirm bendekiler
Daha dur bakalım daha bi hafta var.hamilelik belirtileri adet belirtileriyle ayni olan çok kişi okudum.Allah var gam yok umutsuzluk yok.bende umutsuz değilim ama olmazinida bekliyorum olmazsa sunu sunu deneyim diyorum Allah yazmışsa korunurken bile kalırsınız yazmamissa kuluçkaya yatsakda olmaz sabir ve moral çok önemli iyi düşün iyi olsun

Daha dur bakalım daha bi hafta var.hamilelik belirtileri adet belirtileriyle ayni olan çok kişi okudum.Allah var gam yok umutsuzluk yok.bende umutsuz değilim ama olmazinida bekliyorum olmazsa sunu sunu deneyim diyorum Allah yazmışsa korunurken bile kalırsınız yazmamissa kuluçkaya yatsakda olmaz sabir ve moral çok önemli iyi düşün iyi olsun
Bnm ilk aşilamam tutmazsa direk tüp bebege gecmeyi düsünuyorm bklm nasip

Bnm ilk aşilamam tutmazsa direk tüp bebege gecmeyi düsünuyorm bklm nasip
Bende direk tup bebege gecicem asilama insanin psikolojisini bozuyo gercekten:KK43:Bekle bekle sonra umutsuz haberler alinca daha cok uzuluyoruz...Benim ilk asilamam fakat tutmayanlara enaz kendim kadar uzuluyorum

9 mayisda ilk asilamamo yaptirdim bugun evde test vardi yaptim negatif cikti.bugun 7 .gun erken ama igme etkisiyle pozitiflik felan yok yani

9 mayisda ilk asilamamo yaptirdim bugun evde test vardi yaptim negatif cikti.bugun 7 .gun erken ama igme etkisiyle pozitiflik felan yok yani
Daha cok erken insallah tutmustur bende 11 mayista yaptirdim...Doktoruma cok guveniyorum ama tutup tutmamasi Allaha kalmis tabiki...Beklemek cok zor benim 5.gunum ama sancilarim var hafif hafif...insallah tutmustur seninki.

Daha cok erken insallah tutmustur bende 11 mayista yaptirdim...Doktoruma cok guveniyorum ama tutup tutmamasi Allaha kalmis tabiki...Beklemek cok zor benim 5.gunum ama sancilarim var hafif hafif...insallah tutmustur seninki.
Ay insallah cnm kan testini ne zman dedi dr.benim.drum sadece klomen ve ovitrelleyle ignenin 11.gunu baktir diyordu.ondam sonra daha pozitif olmaz demsti

Ilk asilamnmi ne kadarlik evlsiin ne kadar suredir olmuyor bebis cnm

İnşallah canım. Dün gece çok adet sancım oldu dedim sabah kesin hastalanıcam ama olmadım çok şükür. Yalnız karnım sürekli gaz halinde patlamaya hazır bomba gibi bu neden oluyor ki
Bazılarında gaz ve şişkinlik hamilelik belirtisi olabiliyor canım obadır inşallah

X