*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Hayırlı olsun tatlm kaçıncı günün sonucuydu bu. Benim 12.gün 388 di 14.gün 900e çıktı. Çok merak ediyorum çift olma ihtimali var mı diye
Olabilir. Hakkında hayırlısı Allah gönlüne göre versin kese için gün verdi mi doktorun bana 5 ocak dedi ama ben hafta sonu olsun diye 6 ocaka aldım 5+3 oluyor

Merhaba. Dun doktor bana 150 lik purogan kullan demisti. Ben dalginlikla 200 luk kullandim. Acaba bir sey olur mu ki? Oncesinde 2 gün 200 lük kullanmıştım, iki gün de 150 lik yap demişti.

Merhaba. Dun doktor bana 150 lik purogan kullan demisti. Ben dalginlikla 200 luk kullandim. Acaba bir sey olur mu ki? Oncesinde 2 gün 200 lük kullanmıştım, iki gün de 150 lik yap demişti.
Mutlaka merkezinle iletişime geç onlara bildir canım böyle bi yanlışlık yaptığını.
Yumurtaların onların istediğinden daha hızlı buyuyup gelişebilir.

Hayirlisi olsun canim:) kac yumurta toplandi
8 yumurta toplanmış 1 tane boş 7 dolu.bakslim kaç döllenecek.bir de ben aynı anda rahim ameliyatı oldum perde varmış onu aldılar. 8 marta transfer verdiler .o tarihe kadar da rahim filmi çektirip tüm puruzleri ortadan kaldırmayı düşünüyorum

Ya kızlar transfer öncesi nasıl beslendiniz, bide sonrası...bu progestoron iğne fenaymış
merhabalar bende forumda transfer sonrasi nasil besleneyim diye sormustum hatirlamiyorum birisi surekli ananas ye demisti ama doktorlarin birinin makalesinde ananas, nar, hurma, maydanoz,cikolata rahim kaslarini uyardigi icin transfer sonrasi yememek gerektigini soylenmis valla ben bilmeden baskasina uyup yemistim insaallah ters tepmez insanlar arastirmadan yorum yapmasa keske. 2 ocak test gunum hayirli haberler alirim insaallah.
ayrica kahve ve koyu demleme cay kafein nedeniyle onerilmiyor.

Kizlar canim cok sıkkın (
Cetrotide'i dr saat 10:00'da vur dedi
ilk gun 13:30'da vurdum
Ikinci gun 11:30
Bugun de uyanamadim 12:30 ((( cok cok kotu mu sizce ayni saatte hic vuramadim benden kaynakli olmayan sebeplerden

Tesekkurler
Aslında saati çok önemliymiş ama inşallah yine de tam faydası olur iyi düşünelim

Iyi toplanmis canim:) ins transferinde guzel gecer pozitifi gorursun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…