*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

kasik agrisi bende de olmustu doktoruma dedim igneler batiyor diye .. Uydurma kiz pskilojik dedikabizlik orta derece oldu bende de ama ignelerde 8.gunum afedersiniz sivilasmaya basladi
Ya bendede tam bi kabizlik gibide degil ama zorlaniyrm normalde hic oyle kabizlik gibi bi sorunum olmadigi icin rahatsiz ediyor. Ins duzelir. Sen kaclik igne kullaniyordun canim

Ya bendede tam bi kabizlik gibide degil ama zorlaniyrm normalde hic oyle kabizlik gibi bi sorunum olmadigi icin rahatsiz ediyor. Ins duzelir. Sen kaclik igne kullaniyordun canim
İnşallah düzelir canım , ben 8 gün 225 dün 150 bugun 112,5 gonalf ve son Gonalf canım , Cetrotide 3.gunum Allah'ın izniyle salı günü OPU var

Silik degilki bayağı gözüküyor benimde test günün 1 0cak ben de normal kasetten yaptım dün odada silik cıktı ama seninkinden silik inşallah hamileyizdir.senin belirtilerin varmi

Merhaba arkadaşlar . Ben de iki gün önce başladım tüp bebek tedavisine. Çok hızlı başladı sanki. Kan verdim, ultrason oldum hemen aynı günün akşamında iğne başlattılar puregon 200. Iki gün kullandım. Bugün kan için çağırdılar. Sanıyorum e2 ye bakıyorlar. Iki gün önce 85 imiş. Bu iyi mıdır? Bakalım şimdi ne çıkacak. Şimdi ben resmen iğnelere başladım mi demek oluyor bu? Yani yaklaşık 2 hafta sonra transfer mi olacak demek oluyor?dondurulmuş spermlerden olacak. Bir de cetrotide yazmıştı ama henüz kullanma dedi. Inşallah yanlış anlamıyorumdur, çünkü çok karışık geliyor bu isler

Doğru anlamışsın canım . Cetrotide yumurtalar belirli bir büyüklüğe geldikten sonra vurulmaya başlanıyor .

İnşallah düzelir canım , ben 8 gün 225 dün 150 bugun 112,5 gonalf ve son Gonalf canım , Cetrotide 3.gunum Allah'ın izniyle salı günü OPU var
anladim canim.ins kaliteli kaliteli embriyolarin olur canimmmerakla bekliyorum guzel haberlerini:) ben daha yolun baslarindayim. Sali gunu benimde kontrolum varben kontrole sen opu ya ins hayirlisi olur canimm

Kızlar merhaba bugün gittim merkeze 9 yumurtanın 7 si olgunmuş 4 ü döllenmiş pazartesi transferim varr gün saymaya başladım :)
Maşallah benimkisi gibi olmuş seninde benimde 9 yum alınmıştı 8 i olgun dediler 4 ü döllendi inşallah kaliteli sağlıklı ve tutunacak embriyo olurlar

Teşekkür ederim öncelikle. Inşallah kanda da cikar ve değerim artar. Rabbim sana da nasip etsin, bekleyen herkese de.
Erken gebelik testi yapabilirsin eğer çok merak ediyorsan. Normal testlerde hayalet çizgi çıktı bende erken gebelik testinde daha belirgindi.

Silik degilki bayağı gözüküyor benimde test günün 1 0cak ben de normal kasetten yaptım dün odada silik cıktı ama seninkinden silik inşallah hamileyizdir.senin belirtilerin varmi
Erken gebelik testi olduğu için daha belli olabilir. Normal testte bende de hayalet çizgi gibi çıktı çünkü. Biraz göğüslerimde hassasiyet ve hafif bir bel ağrısı var. Daha önce düşük yapmıştım o zaman belirtilerim daha fazlaydı.

Evet kızlar opu günüm geldi pazartesi insallah olcak son kontrolümü oldum ve aksam çatlatma iğnelerini vurucam opudan sonra uçakla evime dönüş yapabilir miyim yoksa bir gün dinlenip ertesi gün mu gitsem rahatsız olur mu sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…