*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Bir pozitif daha geldi sanirim konumuza :) masallah, saglikla alin kucaginiza insallah.

Darisi hepimizin basinaa :)

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Rabbim hepimize nasip etsin inşallah. Sağlıkla kucagimiza aldığımız günleri de görelim. Transferi olmuş veya olacak arkadaşlar hepiniz pozitifleri görür ve yavrularınızı kucağınıza alırsınız inş. Negatifi gören arkadaşlarım sizler de bir dahaki denemede umarım yavrularınıza kavuşursunuz. Bu yollar zorlu gerçekten. Özellikle de biz bayanlar için. Rabbim bizi sağlıklı hayırlı evlatlarla mükafatlandirsin.

Kızlar merhaba opu oldum 8.30 da girdim, 11.30 da yürüyerek çıktım, ilk girdim önlük giydirdiler sonra ameliyathaneye aldılar, kolları ve bacakları bağladılar, önlüğü göğse kadar çekiyosunuz orda utandım çünkü içerisi kalabalıktı, sonra rahme bişe yerleştirip rahil yıkadılar o aleti sokarken acıdı, sonraçdr geldi hazırmısın dedi evet dedim iyi uykular dedi hooop gözümü bi açtım yataktayım, karnımda.bi ağrı vardı uyanık kaldım sonra meyvesuyu ve pogaça yedim kendimi iyi hissettiğimde kalktım giyindim çıktım, karnımın ağrısı hala var ama hafifledi, dr kistlerin zorladığını ama güzel geçtigini 8-9 yumurta alındığını söyledi :) gidip dinlenmemi yola çıkmamamı söyledi yarın ultrasonla bakıp söylicek; döllenip döllenmediklerini billiyorum yarın sorarım artık, progestoran iğne coraspirin antibiyotik ve bi ilaç daha verdiler..korkcak bişe yok ilk titriyodum ayetel kürsi okurkende uyumuşum :)

Öncesinde sakinleştirici yaptılar mı? Eli kolu niye bağladılar ki

Yok yapmadılar canım ben daha önce ameliyata girdim o samanda bağlamışlandı tedbir amçlı olabilir korkma hiçbişe hissetmiyosun
Ah şu anestezi korkusunu bir atlatabilsem yıllar önce bir ameliyatımda anesteziye verdikleri anda nefesim kesildi o olaydan sonra hep korkar oldum

inan senin adına çok sevindimm ve tebrik ediyorummmmmm......allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. benimde test günüm 1 ocak ama ben cesaret edemiyorum evde test yapmaya.... benim 3. gün embiriyosu... şimdi seni görünce bi cesaret geldi bende test yapsam mı ki

Canım yapma sabret çünkü pozitif çıkıp negatif sonuç alan oluyor yada negatif çıkıp pozitif alan. Benimde 1 ocak bende beklemedeyim 5. Gün embriyosu.

senindemi 1 ocak kaçıncı denemen bilmiyorum ama bunca gün geçtide şu son 3 gün geçmiyor((( sen nasıl bekliyorsunnnn.))))
3.denemem benimde.
Bilmiyorum nasıl beklediğimi olumsuz olur korkusuyla test yapamıyorum ve güvenmiyorum da o kaset testlere bekliyorum Allah 2018 yılının ilk gününde sevinç yaşatır inşallah banada isteyenlerede.

Bence de erken yapma sabrın sonu selamet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…