*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba kızlar , bugun ilk kontrolüm vardı perşembeden beri gonal f kullanıyordum . Bugun E2 değerim 216 çıktı doktorum düşük bulduğu için cetrotide e baslatmadı. E2 değerim çok mu düşük sizce ? Bir sıkıntıyı mı işaret ediyor acaba ??

Biz bu bilgilerle e2 nin küçük olup olmadığını söyleyemeyiz e2 değeri yumurta sayısına göre ve yumurtanın büyüklüğüne göre artan birşey doktorun öyle dediyse doğrudur inşallah artar sağlıklı yumurtalar olurlar

Merhaba hanımlar. Transferin 9. Gününden merhaba yarın saba hastaneye kan vermeye gideceğim 3. Gün transferi ama elime verdikleri kağıtta 26 aralıkta gelip kan verin yazıyordu yani 10. Gün. Ama ben çok korkuyorum içime hiç olumlu şeyler doğmuyor. Rabbim hayrı ve sevinci nasip etsin inşallah. 6. Günü avm de gezince o gün belim ağrımıştı onun dışında hiç birşey hissetmedim normalde nasılsam öyleyim oramda buramda ağrı sızı yok

Canim hic olumsuz dusuncelere girme ins pozitifi gorursun hayirlisiyla. Yarin guzel sonuclarini bekliyrz

Kaclik gonal f kullaniyorsun canim? Bide dr kac yumurtan oldugunu soylidimi?

Merhaba hanımlar son gonal f vurdum menogon vurundum bu akşam lucrin vuracağım ve çarşamba günü opu var şükürler olsun.
Hadi gözünaydın.olsun canım :) darısı başımıza...ya benim gonal f 900.bitti şimdi tekrar mı ondan alcam 300 alsam olmiy mii? İki kere.kullancam kalcak yüksek ihtimal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…