*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Arkadaslar dun transfer sonrasi 3.gunumdu
Esimle avm ye gttk az yuruduk eve gldgmde adet agrisi gbi hafif kasik agrim oldu ama snra gecti.bende korkuorum ya bebise bisey mi oldu acaba.bu normal mi?
Onu bende kendime soruyorum sürekli 6. Günü avm ye gittim yavaş yavaş gezdim sonra eve geldim yemek hazırlarken belim ağrıdı uzandım o zamana kadar hüç birşey hissetmemiştim hala da hissetmiyorum acaba bi zararı mı verdim ki diyorum inşallah yanılıyoruzdur

Kızlar bu progestanı ben fitil olarak kullanıyorum ama anlamıyorum yanlış mı yapıyorum ilaç sanki komple akıyor gibi geliyor . Faydasını göremeyecek miyim yoksa Allah korusun

Kızlar bu progestanı ben fitil olarak kullanıyorum ama anlamıyorum yanlış mı yapıyorum ilaç sanki komple akıyor gibi geliyor . Faydasını göremeyecek miyim yoksa Allah korusun
Beyaz olarak sıkıyoruz sonra su gibi geliyor demi hep öyle oluyordu zaten sıkıntı yok

Benim de öyle ben 2 şer tane kullanıyorum. Endişelenme olabildiğince it. Çoğunlukla bwnimkide geliyor erimiş bi şekilde. Hemşire normal dedi

Benim de öyle ben 2 şer tane kullanıyorum. Endişelenme olabildiğince it. Çoğunlukla bwnimkide geliyor erimiş bi şekilde. Hemşire normal dedi
Günde 3 kere 2 şer tane kullanıyorum . Çoğu zman da komple geri gelince acaba dedim yanlış mı yapıyorum. Transferden sonra da kullanılıyor bu ilaç değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…