*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canım bende aynıyım başka ignelerimde var onlarda göbekten benim bacaklarim dizlerime kadar yoğun sızlama,kalçam otururken bazen acidan öyle kaliyorum ıgneyi yapan hemşire bu iğneler yumurtaliklara etki ettiginden bacaklara vurur dedi. Istahsizlik var Allah'tan çalışmıyorum evde yatıyorum transferin 3. Günü bol bol film izliyorum yoksa zaman geçmiyor.

Benimde bugun aklıma geldi acaba progesteron iğne mi yapıyor bu bacak ağrısını diye. Çünkü iki güne bir iğne oluyorum iğnenin olduğu gece çok ağrım olmuştu

Kizlarrrrrrr dayanamadim evde test yaptim 5.gun embriyosu transferin 8.gunu bugun silik cizgi cikti buraya foto atmaya cok ugrastim ama olmadi freely marka yapmistim umarimdogrudurr cts gunu de kan vercem allahimmm ins nasip eder
Ay hadi inşallah kan testinde de çıkar çok sevindim senin için. Birer birer test günümüzde pozitif olmak dileğiyle.

Yok canm ilk gunler biraz karin ve kasik agrisi cektim transferden 4 gun sonra falan hafif batmalar oldu simdi gayet iyiyim yerlesme kanamasi falan da olmadi ins test guvenilirdir de uzulmem sonrasinda
İnşallah kuzum doğrudur içini rahat tut. Benimde dün transferim oldu 2 tane 5.gün embriyosu konuldu. Bugün sabaha kadar belim ağrıdi ilk günden belirti arıyorum sanırım psikolojim bozuldu

Kizlarrrrrrr dayanamadim evde test yaptim 5.gun embriyosu transferin 8.gunu bugun silik cizgi cikti buraya foto atmaya cok ugrastim ama olmadi freely marka yapmistim umarimdogrudurr cts gunu de kan vercem allahimmm ins nasip eder
Canim ciddimisin ayyy cooookkk sevindim yaa:) hamilesin ins .bak cok dikkat et kendine testi de iki gun sonra tekrarla

Ben progestan iğneyi bıraktım. Aynı bende de çok ağrı şişlik yapıyordu. Crinone jel kullanıyorum. Doktor transfer sonrası ona başlattı. Uygulama değişik ama ağrısız en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…