*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Nerde yaptırdınız benim de eşimde çıkış var ilaç kullanıyor ancak doğal yollar için yetersizmiş aynı durumdayız ben sağlıklıyım en son kendi için gitmiştim
Eşimin doktoru Emre Bakırcıoğlu benimki de Süleyman tosun . İstanbul’da

Iyi aksamlar arkadaşlar doktorum ayin 5 inde yapilmak uzere yarım doz lucrin vermis. Bu igne hakkinda bilgisi olan var mi. Yaklasik 1 aydir ginera kullaniyorum. Transferime 1 ay var. Anlamadin nicin lucrin verdiler ne ise yariyor ki

Iyi aksamlar arkadaşlar doktorum ayin 5 inde yapilmak uzere yarım doz lucrin vermis. Bu igne hakkinda bilgisi olan var mi. Yaklasik 1 aydir ginera kullaniyorum. Transferime 1 ay var. Anlamadin nicin lucrin verdiler ne ise yariyor ki
lucrini ben bir önceki tedavimde yumurta baskılayıcı iğne olarak kullanmıştım yani çatlamasını önlüyordu yumurtaların

Merhaba bayanlar nasılsınız? grup sessizleşme başladı. kimler burda? sonuç bekleyenler kimler? pozitif sonuç alanlar ne durumdasınız bebişleriniz nasıl? bizim yarın muayenemiz var bakalım ne durumdayız göreceğiz.

Canım Mehmet beye mi gidiyorsun ?
Ben daha 4.günüm bugün
Sabırsızlanıyorum bekliyorum
Napayım canım

Canım Mehmet beye mi gidiyorsun ?
Ben daha 4.günüm bugün
Sabırsızlanıyorum bekliyorum
Napayım canım
Yarın Mehmet beye gideceğim 1 saat önce aşırı kanamam oldu ne yapacağım bilmiyorum acile gittim kesenin yakınında kanama alanı var dedi bebek iyi dedi düşük olursa yapacak birşey yok dedi progesteron hap verdi içtim sabah kendi doktoruma gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…