*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

arkadaşlar merhaba. bizde dun keseyi gorduk 2 taneydi ama biri daha kucuk gelismeyebilir haftaya kalp atışına gore belli olur dedi dr. bu durumu yaşayan var mı?
Merhaba
Yaşadığınız durumu konu sahibi kuzununannesi yaşadı sanırım 2 keseyle başladı gebeliği ve şuan tek bebek ile devam ediyor..
Hakkınızda hayırlısı neyse o olur inşallah.

merhaba arkadaşlar hep okuyorum takipteyim bende sonunda başladım tedaviye bugün iğnelerin 3.günü ilk beş gün klomen 4.5.günüyle birlikte iğnelere başladım.. inşallah güzel olur herşey..

polikistik over ve sol kanalım kapalı eşimde varikosel durum 3 aşılama bence zaman kaybı 1 tüp bebek olumsuz sonuç
Ne zamandır tedavi gördünüz ne kadar harcadınız herkesin durumuna göre değişiyor galiba hayırlısı olsun inşallah güzel sonuç alırsınız ben sağlıklıyım ancak eşim de sper az varikosel var bi de doğal yolla zor görünüyor

polikistik over ve sol kanalım kapalı eşimde varikosel durum 3 aşılama bence zaman kaybı 1 tüp bebek olumsuz sonuç

Merhaba bende polikistik overim benimde 6. Günüm ignelerde yarın kontrolüm var. Eşimde çok fazla problem yok ama takviye kullanıyoruz. Doktorum babada glifor verdi pkolu kişiler için çok iyi bir ilaçmış

2 yıldır tedavi görüyorum ben ilk denememi Antalya tıp fakültesinde çok iyi bir doktor var dediler şafak bey onda denedim devlet destekli olduğu için çok fazla masrafı olmadı hastane 500 tl aldı ilaçlar 500 tuttu ama sımdı ozel olduğu için Antalya tüp bebek merkezinde raporum olduğu için 2480 tl hastane dondurma bir tüp için dedi üç tane alabilyormus 600 tl istedi iğneleri suan kullanıyorum ama ucret odemedım bitince reçete yazılıcak yıne devlet destekli olacak

arkadaşlar merhaba. bizde dun keseyi gorduk 2 taneydi ama biri daha kucuk gelismeyebilir haftaya kalp atışına gore belli olur dedi dr. bu durumu yaşayan var mı?
Merhaba hayırlı olsun bende iki kese görmüştüm hatta benim ikiside aynu boyutta ve şekli düzgündü ama bana da doktorum her zaman iki devam etmiyor biri devam edebilir demişti kalp atışı için gittiğimde 1 kese ve 1 bebek kalp atışı vardı. Diğer kese kaybolmuş dedi doktorum. Sonrasında bana nokta kadar bir kese gösterdi bak küçülmüş gitmiş dedi. Sağlıklı bir şekilde tek bebek olarak devam ediyorum cumartesi rabdevum var

hayırlı olsun... insan alıştırıyor kendisini işte ama bir tane de olsa çok şükür..

Kızlar selam genetik test ile ilgili bilgi sahibi olan var mi 1 Ay oldu neredeyse hala ne arayan var ne soran bu Kadar uzun mu surer genetik test

Ben de bugun 7+0im diye gittim bebis 5+5 cikti biraz endiselendim ama bakalim neler olacak... var mi boyle bisey duyan veya yasayan?

İyi günler benim de durumum aynı eşimde sper sayısı çok düşük o yüzden bebeksahibi olamıyoruz tüp bebek düşünüyoruz siz naptınız
Bize zaten tüp bebekten başka çözüm yolu yoktu hatta tüp bebek bile olmama ihtimali vardı . Şimdi Allah’ın izniyle hamileyim canm

Bize zaten tüp bebekten başka çözüm yolu yoktu hatta tüp bebek bile olmama ihtimali vardı . Şimdi Allah’ın izniyle hamileyim canm
Neden kaynaklıydı sizin olmama nedeni hangi aşanlardan geçtiniz bende yeniyim daha ilk deneme olacak tüp bebek için

Hangi merkezde olduğun İstanbul'da mısınız doktorunuz kimdi hayırlı uğurlu olsun sizin adınıza sevindim
Önce azospermdik sonra yavaş yavaş çıkış olmaya başladı . Tüp bebekte zaten bir kaç tane sperm yetiyor öyle binlere milyonlara gerek yok .

Önce azospermdik sonra yavaş yavaş çıkış olmaya başladı . Tüp bebekte zaten bir kaç tane sperm yetiyor öyle binlere milyonlara gerek yok .
Nerde yaptırdınız benim de eşimde çıkış var ilaç kullanıyor ancak doğal yollar için yetersizmiş aynı durumdayız ben sağlıklıyım en son kendi için gitmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…