*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canım bana doktorum hayıt tohumunu tavsiye etmişti bu transferden once 1 ay hayıt tohumu kaynatıp içtim ben.Bütün hormonları dengeliyo tavsiye ederim çok faydalı bi bitki
duymuştum bi bakayım çabuk toparlansın değerlerim istiyorum inşallah

Kızlar genetik testleri Zeynep Kamil -Ümraniye devlet hast gibi Tıbbi genetik bölümü olan yerlerde yaptırabiliyormuşuz bilginiz olsun
Özelde 1500-3000 değişken fiyatlar uygulanıyor
Sgk ile yaptırılabilme seçeneğimiz varmış yani

Merhaba ben genetik test yaptırdım özel bi yerde kayseride 1100 tl verdik

Merhaba ben genetik test yaptırdım özel bi yerde kayseride 1100 tl verdik
İstanbuldayım cnm buralarda daha fazladır SGK ile yaptırabilirsem yetişecekse yaptırıcam ztn ne kadar sürede çıkar öğrenip
Bi de kağıtta üç ya dört çeşit test var

İstanbuldayım cnm buralarda daha fazladır SGK ile yaptırabilirsem yetişecekse yaptırıcam ztn ne kadar sürede çıkar öğrenip
Özelde de uzun sürede çıkıyor canım bu test sonuçları. Benim pıhtılaşma test sonucum 20-25 günde belli olmuştu.

Bizim ki 20 günde geldi istanbulda yapılmış zaten kayseriden oraya gitmiş ordan geldi sonuçlar şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı zaten doktorum önlem amaçlı istedi

Benimde öyleydi kan uyuşmazlığı pıhtılaşması kromozom bozukluğu Vs tüm genetik testler yapıldı bizede en çok benden aldılar zaten. 1100 tl Üniversitesi de almıyorlar ücret ama biz orda yaptırmadık Üniversite çok ugraştıruyo bizimki direk özele verdik hepsini

Kızlar bugün kan verdim gene 3192 çıktı en son cuma 1022 di, hemşire az yükselmiş dış gebelik olabilir keseye baktırmaya git dedi moralim çok bozuldu normalde 4 bin olmalıydı off progestoronda 45 çıktı..dış gebelik olabilirmi ya

Allah yardımcın olsun canım.Hemen karamsarlığa kapılma hiç belli olmaz inşallah öyle bişey yoktur.Bebişin seninledir canım

Canım bu cumadan mi bahsediyorsun?
Bu cumadan bahsediyorsan panik yapma lütfen sonuçta artmış herkeste 2ye katlamali diye bi kural yok ve değerin gayet yüksek bence için rahat olsun benimde katlanmamisti çünkü

Canım bu cumadan mi bahsediyorsun?
Bu cumadan bahsediyorsan panik yapma lütfen sonuçta artmış herkeste 2ye katlamali diye bi kural yok ve değerin gayet yüksek bence için rahat olsun benimde katlanmamisti çünkü
Evet canım bu cuma 4 gün öncesi şimdi başka dr gidiyorum kese için

Ben 3 kere kan verdikten sonra birdaha istemedi doktor. Keseye gel dedi. Bence panik yapma canm. Herşey yolundadır allahın izniyle

Bizim ki 20 günde geldi istanbulda yapılmış zaten kayseriden oraya gitmiş ordan geldi sonuçlar şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı zaten doktorum önlem amaçlı istedi
İyi çok şükür bizimki de yapamazsanız bile ben o ihtimale karşı tedavi yapıcam dedi son muayene o ihtimali güçlendirdi ztn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…